ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Травень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати восьмого дня змагань, 17 березня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
17.03.2018

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна  Корея)                                                                   Паралімпійське селище

8 день  змагань

17 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 15 українських спортсменів в 1 виді спорту.

№ з/пВид спортуВид програмиКласПрізвище ім`яСтатьМісцеРезультатРегіон
1Лижні перегони10 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль )LW 8  Вовчинський Григорій Васильовиччол.ІІ24:15.5Київська обл.
27,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)LW 10 Яровий Максим Володимировиччол.ІІІ22:39.9Миколаївська обл.
3LW 12 Радь Тарас Михайловиччол.422:50.3Тернопільська обл.
410 км середня дистанція                    (індивідуальні перегони, класичний стиль)LW 8  Рептюх Ігор Миколайовиччол.424:37.9Чернігівська обл.
5В 2Решетинський Ярослав Юрійови - лідер Стефурак Назарчол.525:38.0м.Київ,                              Харківська обл.
67,5 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль)B 2Прилуцька Ольга Валеріївна -                   лідер Бабар Борисжін.                                                   чол.524:22.3м.Київ,     Чернігівська обл.
8LW 8  Ляшенко Людмила Олександрівнажін.623:20.3Харківська обл.
710 км середня дистанція                    (індивідуальні перегони, класичний стиль)В 2Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Васильчол.625:53.6Чернігівська обл.         
97,5 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль)В 2Шишкова Оксана Валеріївна -                 лідер  Казаков Віталій                  жін.                                                   чол.724:43.3Харківська обл.
10LW 8  Буй Ірина Василівнажін.923:58.5Вінницька обл.
11Лижні перегони7,5 км середня дистанція                                 (індивідуальні перегони, класичний стиль)LW 6 Батенкова-Бауман Юлія Вікторівнажін.1024:26.0Волинська обл.
12LW 8  Конашук Богдана Петрівнажін.1124:26.5Волинська обл.
1310 км середня дистанція                    (індивідуальні перегони, класичний стиль)LW 8  (стоячи)Романюк Сергій Васильовиччол.1225:53.8Закарпатська обл.
14LW 6 Ситник Віталій Юрійовиччол.1326:39.8Дніпропетровська обл.
15В 3Махоткін Олександр Костянтинович - лідер Нікулін Денисчол.1328:50.3

 

Харківська обл.

 

 

Підсумки восьмого дня

І місць     -   6 
ІІ місць     - 61
ІІІ місць   -  71
IV місць   -  152
V місць    -  52
VI місць   - 82

Розподіл медалей за кількістю виборених золотих нагород станом на 17.03.2018 

МісцеКраїназолотісрібнібронзовіВСЬОГО
1США1215835
2НПА810624
3Канада811524
4Німеччина68216
5Україна67821
6Словаччина63110
7Франція58518
8Беларусь44412
…25-26Польща0011
 

Штаб паралімпійської команди України

 

 
< Попередня   Наступна >