567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Золото і бронза Кубку світу 2009 року з адаптованого веслування Надіслати електронною поштою
22.06.2009

У період з 15 по 21 червня 2009 року збірна команда України з академічного веслування брала участь у Кубку світу, який проходив в м. Мюнхен (Німеччина). Слід відзначити, що традиційно змагання з адаптованого веслування проходили одночасно з Кубком світу серед здорових спортсменів.

Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени-інваліди 9 країн, серед яких екіпажі з Франції, Великобританії, Нової Зеландії, Іспанії, Угорщини, Польщі, Ізраїлю та Ірландії, які змагались у виявленні найкращих з кожного класу човнів (одиночні – чоловіки та жінки, парні – змішані, четвірки – змішані). З України взяли участь у змаганнях лише три спортсмена, котрі проявили себе на досить високому рівні.

В класі AM1x (чоловіки, одиночні) від України брав участь Андрій Кривчун, який став другим у відбірковому етапі, але в самому фіналі наш молодий спортсмен, який вперше брав участь у змаганнях такого рівня, здобув бронзу для нашої країни.

В класі AW1x (жінки, одиночні) стартувало всього дві спортсменки, серед яких була і наша спортсменка Алла Лисенко. Саме Алла Лисенко,  котра також дебютувала на цих міжнародних змаганнях, до речі, як і її суперниця з Франції Наталі Бенуа, виборола для нашої команди почесну нагороду найвищого ґатунку. Наразі дебютний старт нашої спортсменки виявився більш вдалим, ніж у її суперниці з Франції, адже в фіналі вона перемогла з відривом майже в 20 секунд та виборола золоту нагороду.

Цей старт для наших спортсменів-дебютантів став важливим етапом у підготовці до Чемпіонату світу 2009 року, який відбудеться в серпні у м. Познань (Польща), а також показав високу готовність до боротьби за найвищі нагороди на майбутньому форумі світового значення.