17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

10 особистих нагород українців на етапі кубку світу з пара-фехтування. Змагання ще тривають. Надіслати електронною поштою
07.07.2018

Добігли кінця особисті змагання на етапі кубку світу із фехтування на візках, що наразі проходить у столиці Польщі, м. Варшаві: українським паралімпійцям вдалось додати до попередньо завойованих нагород ще 6 медалей - 2 золоті та 4 бронзові нагороди. Наразі в скарбничці національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках 10 високих нагород, серед яких - 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових.

Дуже порадували дівчата-шаблістки: золото виборола Бреус Євгенія, а бронзу - Морквич Наталя у жіночій шаблі в категорії А та Позняк Тетяна (категорія В). У чоловічій шаблі Демчук Андрій виборов бронзову медаль (категорія А).

У категорії С (найважче ураження) Шавкун Сергій виборов золото у шпазі, Антон Дацко виборов бронзу у чоловічій шпазі категорії В.

Етап кубку світу із фехтування на візках триватиме до 9 липня. За представництвом країн та спортсменів його можна прирівняти до чемпіонату світу: 256 спортсменів із 33 країн.

Завтра стартують командні змагання, вболіватимемо (попри вихідні) за нашу національну паралімпійську збірну команду фехтувальників!  Дивитись на живо / LIVE TV: