17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Українці тріумфально розпочали чемпіонат Європи з легкої атлетики Надіслати електронною поштою
17.07.2018
Вісім золотих та одну срібну нагороду вибороли українські паралімпійці у перші два дні чемпіонату Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку, який з 14 по 22 липня 2018 року проходить у Парижі, Франція. Цей чемпіонат проводиться у рамках І Європейських ігор та в ньому бере участь 23 країни-учасниці, у тім числі команда України у складі 12 спортсменів.

Учора, 16 липня, розпочав медальний залік України на цьому чемпіонаті Європи Коваль Максим, виборовши срібну нагороду у штовханні ядра, а вже згодом спортсмени України вибороли 3 золоті медалі: Мисник Анастасія - у штовханні ядра; Прудніков Дмитро - у потрійному стрибку, Біленко Василь - у бігові на дистанції 400 м з бар’єрами.

Сьогодні в нас - 5 золотих медалей: Кандиба Ірина - в бігові на дистанції 5000 м, Волуйкевич Павло - в бігові на дистанції 1500м, Коваль Максим - у метанні диску, Півень Світлана - у метанні диску, Даниліна Людмила - в бігові на дистанції 800 м.

Вітаємо наших чемпіонів та призерів! А змагання чемпіонату Європи продовжуються, і ми всі вболіваємо за наших паралімпійців!