ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Авторизація





Забули пароль?
Разом на сайті
Зараз на сайті: 1 гість
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Українські легкоатлети з інвалідністю стали першими на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
23.07.2018
37564188_2055028157902536_4083848316004073472_n.jpg
Потужно виступили українські паралімпійці з порушеннями інтелекту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, що відбувся у м. Парижі, Франція, у період з 14 по 22 липня 2018 року.  У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з 23 країн Європи. Від команди України виступило 12 спортсменів, котрі посіли 1 загальнокомандне місце. Загалом українські спортсмени на чемпіонаті Європи 2018 року у м.Парижі (Франція) вибороли 21 медаль, серед яких 15 золотих, 4 срібних та 2 бронзових нагороди.

 

 

 

 

 

 

 

 

Особисті результати  спортсменів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

 

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Біленко Василь Дмитрович

Івано-Франківська

110 м з/б

1

Антонець В.В.

400 м з/б

1

400 м

5

2

Волуйкевич Павло Романович

Івано-Франківська

1500 м

1

Єрузель Є.І.

5000 м

1

3

Зазуляк Ольга Іванівна

Тернопільська

довжина

4

Салук І.А.

Потрійний стрибок

4

Естафета 4х400 м

3

Естафета 4х100 м

1

4

Кандиба Ірина Олександрівна

Дніпропетровська

1500 м

4

Охрименко В.М.

5000 м

1

3000 м

2

Естафета 4х400 м

3

5

 

Мисник Анастасія Миколаївна

 

Кіровогрдська

Штовхання ядра

1

Соколовський О.М.

Метання диску

4

6

Півень Світлана Вікторівна

Херсонська

Штовхання ядра

5

Малашенко Р.А., Андрющенко С.І.

Метання спису

2

Метання диску

1

7

Прудніков Дмитро Михайлович

Дніпропетровська

довжина

1

Бондаренко В.Г.

Потрійний стрибок

1

8

Роздобудько Олена Михайлівна

 

Миколаївська

довжина

7

Деркач В.М.

Естафета 4х400 м

3

Естафета 4х100 м

1

9

Шуляр Юлія Павлівна

 

Івано-Франківська

200 м

1

Єрузель Є.І.

400 м

1

Естафета 4х100 м

1

10

 

Шпачинська Вікторія Олегівна

Кіровоградська

Штовхання ядра

4

Соколовський О.М.

Метання диску

5

Метання спису

3

11

Коваль Максим Валерійович

Чераська

Штовхання ядра

2

Кисельов О.П.

Метання спису

1

Метання диску

1

12

Даниліна Людмила Миколаївна

Київська

800 м

1

Стельмах С.С.

Естафета 4х100 м

1

Естафета 4х400 м

3

1500 м

2


Країни, які  посіли  з  1-5 командні  місця  у змаганнях

 

Зайняте

місця

 

Назва країни

Кількість місць

 

 

Загальна кількість

I

 

II

III

4

5

6

 

1

Україна

15

4

2

 

 

 

21

2

Польща

7

4

2

 

 

 

13

3

Росія

5

5

2

 

 

 

12

4

Португалія

3

10

6

 

 

 

4

5

Франція

3

5

12

 

 

 

20

 

Вітаємо наших спортсменів з яскравою перемогою!  

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України  

 
< Попередня   Наступна >