ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Авторизація





Забули пароль?
Разом на сайті
Зараз на сайті: 1 гість
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Паралімпійці України вибороли 30 нагород чемпіонату світу в армспорті Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
20.10.2018
44458601_1980517435349752_6404570754083454976_n.jpg
Українські паралімпійці вкотре доводять світові, що вони - одні із найсильніших та найуспішніших: сьогодні вони привезли в Україну 30 медалей, серед яких  - 6 золотих,13 срібних та 11 бронзових з чемпіонату світу з армспорту, що проходив у м. Анталія, Туреччина з 12 жовтня по 19 жовтня 2018 року і в якому взяли участь спортсмени-паралімпійці 45  країн світу. Команду України представило 23 спортсмена.


 

 

Чемпіонами стали: Микола Педоренко (до 55кг на візку, обидві руки), Людмила Деменко (до 60кг з вадами зору, обидві руки), Володимир Мішустін (до 100кг, ліва), Володимир Дорошенко (до 75кг на візку, ліва).

 

 

Особисті результати  спортсменів:


№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Гадаєва Юлія Сергіївна

Харківська 

65кг

ліва рука,

права рука

 

2 місце

2 місце

Петренко В.О.

2

Дорошенко Володимир Вікторович

Черкаська

75кг

ліва рука,

права рука

 

1 місце

3 місце

Данилов Г.Г.

3

Данюк Геннадій Дмитрович

Житомирська

+85кг

ліва рука

 

2 місце

 

4

Касьяненко Володимир Іванович

Сумська

80кг

ліва рука,

права рука

3 місце

3 місце

Літовцев Є.А.

5

Куропата Сергій Анатолійович

Дніпропетровська

90 кг

ліва рука,

права рука

 

3 місце

3 місце

Сисун В.В.

6

Мішустін Володимир Петрович

Харківська

+90 кг

ліва рука,

 

1 місце

 

7

Педоренко Микола Миколайович

Сумська

55кг

ліва рука,

права рука

 

1 місце

1 місце

Літовцев Є.А.

8

Пінчук Олександр Миколайович

Житомирська

80 кг

ліва рука,

права рука

 

5 місце

5 місце

Данюк Г.Д. Захарчук В.Д.

9

Стрельцова Наталія Ігорівна

Запорізька

+65 кг

ліва рука,

права рука

 

2 місце

2 місце

Петренко Г.П.

Шаполвал В.Д.

10

Гусар Олександр Юрійович

Житомирська

65 кг

ліва рука,

права рука

 

6 місце

6 місце

Данюк Г.Д. Захарчук В.Д.

11

Палєха Олександр Юрійович

 

Житомирська

+75 кг

ліва рука,

права рука

 

5 місце

6 місце

Данюк Г.Д. Захарчук В.Д.

12

Деменко Людмила Анатоліївна

Полтавська

 

60 кг

ліва рука,

права рука

 

1 місце

1 місце

Письмак А.

13

Євтухов Олексій Олександрович

Харківська

80 кг

ліва рука, права рука

 

8 місце

8 місце

Петренко В.О.

Петренко О.О.

14

Потьомкін Анатолій Валентинович

Харківська

70 кг

ліва рука,

права рука

 

2 місце

2 місце

Петренко В.О.

Петренко О.О.

15

Судніцина Анна Русланівна

Харківська

70 кг

ліва рука,

права рука

 

2 місце

2 місце

Петренко В.О.

Петренко О.О.

16

Хіміч Олександр Олександрович

Житомирська

100 кг

ліва рука,

права рука

 

3 місце

3 місце

Данюк Г.Д.

17

Холімінчук  В'ячеслав Володимирович

Миколаївська

+100 кг

ліва рука,

права рука

 

2 місце

2 місце

Лєшуков О.В.

Лєшукова О.В

18

Чернятін Євген Борисович

 

Миколаївська

90 кг

ліва рука,

права рука

 

6 місце

8 місце

Лєшуков О.В.

Лєшукова О.В

19

Хіхлов В'ячеслав В'ячеславович

Харківська

65кг, ліва рука,

75 кг, права рука

3 місце

8 місце

Хубіашвілі Г.Г.

20

Дроздюк Світлана Анатоліївна

Житомирська

65кг

права рука

 

3 місце

Данюк Г.Д.

Пінчук О.М.

21

Семеренко Сергій Олександрович

Сумська

70 кг

ліва рука,

права рука

 

2 місце

8 місце

Літовцев Є.А.

22

Сасса Анатолій Іванович

 

Сумська

+100 кг

ліва рука,

права рука

 

3 місце

3 місце

Літовцев Є.А.

23

Аборнєв Олег Вікторович

Харківська

65 кг

права рука

 

2 місце

Петренко В.О.

Петренко О.О.


Вітаємо спортсменів та тренерський склад з перемогою та бажаємо нових яскравих здобутків. 
 
Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України  
 
 
< Попередня   Наступна >