17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Відбірковий тур у паралімпійському фехтуванні до Паралімпіади в Токіо розпочато 9 медалями України Надіслати електронною поштою
13.11.2018
Національна паралімпійська збірна команда України із фехтування на візках повернулась з 9 високими нагородами (1 золота, 3 срібні та 5 бронзових) з першого відбіркового етапу кубку світу до Паралімпійських ігор у Токіо-2020, що проходив з 7 по 12 листопада у м. Тбілісі, Грузія. 15 спортсменів з України змагались з представниками 26 країн світу за найвищі нагороди цього міжнародного турніру.

Наші чемпіони та призери:

Наталя Морквич - на честь якої пролунав гімн України (жіноча шабля категорії А). Віце-чемпіонкою у цій же дисципліні стала Бреус Євгенія, яка також виборола  ще одне срібло у жіночій шпазі категорії А. А у доробку Наталі ще й бронзова медаль у жіночій рапірі категорія А.

Також срібло виборов Дацко Антон у чоловічій рапірі категорії В.

Бронзові нагороди у нелегкій боротьбі здобули: Демчук Андрій (чоловіча шабля категорії А), а також Позняк Тетяна та Дьолог Надія у жіночій шаблі категорії В і  Науменко Олег (чоловіча шпага категорії В).

Вітаємо нашу чемпіонку, призерів та тренерів! У загальному доробку збірної команди України: 1 золота винагорода, 2 срібні та 5 бронзових та, віримо, великі плани на майбутнє!