ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Справжній фурор українських пара-пауерліфтерів на чемпіонаті світу: перші у світі Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
20.11.2018
46399581_1975589375860144_9158603229951426560_n.jpg

Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу тріумфувала на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи (чоловіки, жінки)  серед спортсменів з порушенням зору, що проходив у м. Люксор, Єгипет,  10 – 18 листопада 2018 р.  Українська збірна команда у складі 18 спортсменів, змагаючись із представниками 10  країн світу, виборола перше місце у світі з результатом: 30 медалей (22 золоті, 6 срібних та 2 бронзові),  а також 18 рекордів світу.


 

Дійсно, результат української паралімпійської команди вражає:  16 із 18-ти спортсменів повернулися в Україну з високими нагородами, практично усі із них - мультимедалісти.

 

Особисті результати  спортсменів (жінки)


№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Каплун Ольга

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

Сума

1 місце

1 місце Рекорд Рекорд

Полюхович В.О.

Демчук А.О.

 

Каплун Ольга

 

ЮНІОРИ

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

Жим

Тяга

Сума

1 місце

1 місце Рекорд

Рекорд

Рекорд

Рекорд

Полюхович В.О.

Демчук А.О.

2

Чайковська Ольга

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Тяга

1 місце

2 місце Рекорд

Розторгуй М.С.

Демчук А.О.

3

Козирева Василиса

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Тяга

1 місце

1 місце Рекорд

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

4

Галінська Галина

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Тяга

1 місце

2 місце Рекорд

Фесовець О.М.

Демчук А.О.

5

Григор'єва Валентина

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

Тяга

Сума

1 місце

1 місце Рекорд Рекорд

Рекорд

 

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

 

Григор'єва Валентина

 

юніори

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

Тяга

Сума

1 місце

1 місце Рекорд Рекорд

Рекорд

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

6.

Коробкова Світлана

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

1 місце

1 місце

Полюхович В.О.

Демчук А.О.

7.

Асєєва Ніна

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

Тяга

Сума

1 місце

1 місце Рекорд Рекорд

Рекорд

Полюхович В.О.

Демчук А.О.

8.

Беруашвілі Софо

Львівська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

1 місце

1 місце 

Колосов С.В.

 

Беруашвілі Софо

 

юніори

Львівська

Пауерліфтинг

Жим лежачи Присідання

Жим лежачи

Тяга

Сума

1 місце

1 місце

Рекорд Рекорд Рекорд Рекорд

Колосов С.В.

 

Особисті результати  спортсменів (чоловіки)


№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Шаульський Володимир

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Тяга

1 місце

3 місце Рекорд

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

 

2

Драний Володимир

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

1 місце

2 місце 

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

3

Романюк Юрій

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

1 місце

1 місце Рекорд

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

4

Куруоглу Володимир

Запорізька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

2 місце

2 місце

Голованов М.

5

Куров Роман

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи Присідання

Тяга

Сума

1 місце

1 місце

Рекорд Рекорд

Рекорд

Демчук А.О.

6.

Набухотний Роман

Рівненська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

4 місце

4 місце

Фесовець О.М.

7.

Бабенко Євген

Донецька

Пауерліфтинг

Жим лежачи

Присідання

2 місце

1 місце Рекорд

Котляров І.М.

Позднухов О.В.

8.

Гречко Анатолій

Волинська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

4 місце

5 місце 

Хом'як О.В.

9

Скорік Сергій

Дніпрпетровська

Пауерліфтинг

Жим лежачи Присідання

1 місце

2 місце

Рекорд

Алфьоров О.А. Волошина І.П.

10

Грицаєнко Дмитро

Херсонська

Пауерліфтинг

Жим лежачи

3 місце

2 місце 

Шульгін В.


Вітаємо наших спортсменів та бажаємо усім нових яскравих перемог на шляху до Токіо-2020.

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

 

 
< Попередня   Наступна >