ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Надіслати електронною поштою

СПИСОК

членів національної збірної команди України

на участь у ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року у м. Тайпей (Тайвань)

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові    Область
Баскетбол (чоловіки)
1 Атаманчук Віктор Вікторович м. Київ
2 Букін Сергій Сергійович Донецька
3 Гайдамака Павло Вікторович Харківська
4 Ігнатенко Віталій Ігорович м. Київ
5 Ільїчов Андрій Вікторович Дніпропетровська
6 Кузнєцов Олександр Олегович Донецька
7 Неволін Євгеній Ігорович Дніпропетровська
8 Ніколенко Владлен Ігорович Луганська
9 Терновий Володимир Романович м. Київ
10 Фоменко Олександр Олексійович Дніпропетровська
11 Шестериков Станіслав Миколайович Дніпропетровська
12 Яковлев КиоилоМиколайович Дніпропетровська
Баскетбол (жінки)
13 Данілова Анастасія Володимирівна Дніпропетровська, Вінницька
14 Доброва Ольга Юріївна Дніпропетровська
15 Дуліда Наталія Ігорівна Дніпропетровська
16 Кальченко Ольга Володимирівна Дніпропетровська, Запорізька
17 Лисак Оксана Юріївна Дніпропетровська
18 Літвін Олеся Сергіївна Дніпропетровська
19 Москалець Юлія Володимирівна Дніпропетровська
20 Сєдєльнікова Марта Романівна Дніпропетровська, Харківська
21 Українець Вікторія Володимирівна Дніпропетровська
22 Чашка Аліна Олександрівна Харківська
Боротьба греко-римська та вільна
23 Гафаров Едем Рустем Огли АР Крим
24 Камбур Андрій Володимирович Одеська
25 Кіладзе Давід Міролієвич Одеська
26 Корепанов Віталій Вікторович Миколаївська
27 Малишевський Сергій Вікторович м. Київ
28 Мінченко Сергій Володимирович Одеська
29 Панков Олександр Володимирович Херсонська
30 Ребро Микита Леонідович Донецька
31 Ткаченко Андрій Кимович м. Київ
Волейбол (чоловіки)
32 Білоблоцький Олександр Сергійович Запорізька
33 Будзінський Роман Леонідович Житомирська
34 Герій Роман Романович Закарпатська
35 Дейнека Леонід Миколайовия Житомирська
36 Дем'янчук Сергій Станіславович Житомирська
37 Завіруха Ігор Петрович Житомирська
38 Зеленський Володимир Григорович Житомирська
39 Кошкаров Олексій Аскольдович Одеська
40 Нікіфоров Ілля Олександрович Житомирська
41 Помінчук Олександр Володимирович Житомирська
42 Прохорчук Олександр Миколайович Київська, Житомирська
43 Розбицький Віктор Чеславович Житомирська
44 Цимовський Єгор Євгенович Житомирська
Волейбол (жінки)
45 Беленкова Тамара Анатоліївна м. Київ
46 Етьен Тетяна Борисівна Одеська
47 Задорожня Крістіна Андріївна Київська,  АР Крим
48 Касіцька Юлія Леонідівна Київська, АР Крим
49 Ковальчук Ірина Миколаївна Житомирська
50 Мірошнікова Ірина Олександрівна м. Київ
51 Нікуліна Марина Ємірсеітівна Київська, АР Крим
52 Орешнікова Олександра Сергіївна Черкаська
53 Топчієва Юлія Миколаївна Запорізька
54 Тураєва Анжела Рустамівна Київська Одеська
55 Храмцова Ніна Юріївна Київська, АР Крим
56 Чхун Лілія Іванівна АР Крим
57 Юрченко Ірина Олександрівна Київська, АР Крим
Дзюдо
58 Савченко Владислав В'ячеславович Харківська
59 Шеретов Дмитро Володимирович Дніпропетровська
60 Шостак Ганна  Володимирівна Сумська
Карате
61 Резнік Інна Вікторівна Полтавська
62 Беленок Максим Миколайович Полтавська
Легка атлетика
63 Бережний Олександр Леонідович Луганська
64 Білоконь Олег Валерійович Полтавська
65 Головко Марія Миколаївна Донецька
66 Голуб Вікторія Ігорівна Донецька, Дніпропетровська
67 Дмитриєнко Олександр Олександрович Луганська
68 Дюльгер Сергій Іванович Одеська
69 Д'яченко Дмитро Дмитрович Одеська
70 Зверинська Інна Олександрівна Одеська
71 Кочмарик Вікторія Миколаївна Дніпропетровська, Миколаївська
72 Крук Сергій Юрійович Херсонська
73 Кулик Микола Володимирович Полтавська
74 Куприч Людмила Володимирівна Львівська
75 Ландіна Вікторія Юріївна Одеська
76 Лісова Наталя Іванівна Дніпропетровська
77 Мазуро Сергій Андрійович Луганська
78 Носенко Микола Михайлович Київська
79 Пупена Володимир Миколайович Закарпатська
80 Турков Володимир Володимирович Херсонська
81 Урсуленко Наталія Миколаївна Херсонська
82 Філімошкіна РиммаМиколаївна Донецька
83 Ходаков Олександр Сергійович Харківська
84 Шаповал Юлія Вікторівна Дніпропетровська
Плавання
85 Бистревський Денис Миколайович Чернігівська
86 Висоцький Олексій Олегович м. Київ
87 Зургалідзе Андрій Юрійович Харківська
88 Корнієнко Наталя Валеріївна Дніпропетровська
89 Литвиненко Ганна Іванівна м. Київ
90 Литвинова Анастасія Борисівна Харківська
91 Лопата Владислав Костянтинович м. Київ
92 Натальчук Володимир Володимирович Миколаївська
93 Рибкін Олександр Сергійович АР Крим
94 Сітнікова Валерія Віталіївна м. Київ
95 Стаценко Катерина Володимирівна Дніпропетровська
96 Терещенко Ірина Іванівна Кіровоградська
97 Товста Анна Ігорівна Кіровоградська
Пляжний волейбол
98 Жулинський Артем Олександрович м. Київ
99 Кошкаров Антон Аскольдович Одеська
100 Полторацький Олександр Олександрович м. Київ
101 Онокало Олена Володимирівна м. Київ
102 Тарасов Сергій Олександрович м. Київ
103 Ярошевська Юлія Анатоліївна м. Київ
Стрільба кульова
104 Гудько Жанна Григорівна Волинська
105 Колодій Олександр Ярославович Волинська
106 Комаренко Ольга Аркадіївна Харківська
107 Певнєва Тетяна Михалівна Київська
108 Сандугей Світлана Василівна Київська
109 Таран Валерій Михайлович Черкаська
Спортивне орієнтування
110 Біда Тетяна Василівна Харківська
111 Мазур Михайло Миколайович м. Київ
112 Мелашенко Дмитро Анатолійович м. Київ
113 Мельник Яна Олегівна м. Київ
114 Ніколаєнко Руслан Юрійович Полтавська
115 Панченко Лілія Геннадіївна Харківська
116 Плахотник Дмитро Валерійович Харківська
117 Санькін Олександр Якович Харківська
118 Чехунова Марина Геннадіївна Харківська
Теніс настільний
119 Васильєва Марія Вікторівна м. Київ
120 Гнатюк Андрій Вячеславович м. Київ
121 Закладний Геннадій Миколайович Полтавська
122 Кокоша Дмитро Олександрович м. Київ, Чернігівська
123 Павлюкова Олена Юріївна м. Київ
124 Старикова Лариса Григорівна м. Київ
125 Ходько Юлія Олександрівна м. Київ
126 Черняк Ігор Васильович м. Київ, Чернігівська
Тхеквондо
127 Сєдов Олексій Сергійович м. Севастополь
Футбол
128 Ажнюк Василь Володимирович Рівненська
129 Баєв Сергій Володимирович Донецька
130 Басанський Дмитро Едуардович Дніпропетровська
131 Букін Макар Сергійович Донецька
132 Верещака Олександр Олександрович Полтавська
133 Загребелько Олег Володимирович Київська
134 Лавський Микола Іванович м. Київ, Київська
135 Невенченко Дмитро Євгенович Луганська
136 Причина Родіон Володимирович Полтавська
137 Пучков Дмитро Сергійович Дніпропетровська
138 Рій Володимир Миколайович Івано-Франківська, Полтавська
139 Савицький Андрій Анатолійович Дніпропетровська
140 Сафянов Андрій  Юрійович Одеська
141 Соловей Віталій Борисович Тернопільська
142 Танчик Мирослав Борисович Тернопільська
143 Українець Дмитро Вікторович Дніпропетровська, Одеська
144 Фролов Сергій Вікторович Рівненська
145 Хозяінов Ігор Васильович Дніпропетровська
146 Чаленко Олександр Васильович Миколаївська
147 Ярошевський Олексій Анатолійович м. Київ