ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Склад національної дефлімпійської збірної команди Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
24.08.2009
Склад національної дефлімпійської збірної команди України до участі в ХХІ літніх Дефлімпійських іграх
 photo_7_320x200.jpg
БАСКЕТБОЛ (ЧОЛОВІКИ)

Атаманчук Віктор Вікторович
13.06.1989 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь Київського міського центру «Інваспорт». У складі національної збірної команди з 2008 року.
Посів третє місце на молодіжному чемпіонаті Європи (U-20) в 2006 та 2009 рр. 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Рибальченко М.П.
Тренер: Лаврик В.А.

Букін Сергій Сергійович
16.04.1987 року народження 
Майстер спорту України.
 Займається у секції баскетболу Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву. На ХХІ літніх Дефлімпійських іграх захищає честь Донецької області. У складі національної збірної команди з 2006 року.
Посів третє місце на молодіжному чемпіонаті Європи (U-20) в 2006 р. та четверті місця на чемпіонаті світу (2007 р.) і чемпіонаті Європи (2008 р.) 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Заворотінський В.І.
Тренер: Каковкін С. Г.

Гайдамака Павло Вікторович
11.08.1974 року народження.
 Майстер спорту України.
У складі команди «Сталь-Коксохім»(м. Алчевськ, Луганської області) бере участь у чемпіонатах України вищої ліги. На ХХІ літніх Дефлімпійських іграх захищає честь Харківської області. У складі національної збірної команди з 1992 року.
Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.)
Перший тренер: Кулібаба В.Д.
Тренер: Безуглов О. Г.

Ігнатенко Віталій Ігорович
21.11.1985 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу Київського міського центру «Інваспорт». У складі національної збірної команди з 2003 року.
Посів четверте місце на чемпіонаті Європи (2008 р.) 
Тренер: Лаврик В.А.

Ільїчов Андрій Вікторович
03.04.1985 року народження.
Майстер спорту України.
 Займається у секції баскетболу Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву. У складі національної збірної команди з 2002 року.
Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.) 
Перший тренер: Сюлюков О.Г.
Тренер: Каковкін С. Г.

 Кузнєцов Олександр Олегович
20.07.1978 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь команди «Ільїчевець» (м. Маріуполь, Донецької області) у чемпіонаті України першої ліги. У складі національної збірної команди з 2007 року.
Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Романець В.М.
Тренер: Гирин В. М.

Неволін Євгеній Ігорович
22.11.1982 року народження.
Майстер спорту України.
 Займається у секції баскетболу Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву. У складі національної збірної команди з 2002 року.
Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.) 
Перший тренер: Ткаченко В.М.
Тренер: Каковкін С. Г.

Ніколенко Владлен Ігорович
20.05.1985 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу Луганського обласного центру «Інваспорт». У складі національної збірної команди з 2003 року.
Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.) 
Перший тренер: Макогон В.М.
Тренер: Ретельніков Ю. О.

Терновий Володимир Романович
01.02.1985 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу Київського міського центру «Інваспорт». 
У складі національної збірної команди з 2001 року.
Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.) 
Перший тренер: Двигалюк В.Л.
Тренер: Лаврик В.А.

Фоменко Олександр Олексійович
01.11.1986 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву. У складі національної збірної команди з 2005 року.
 Посів третє місце на молодіжному чемпіонаті Європи (U-20) в 2006 р. та 4 місця на чемпіонаті світу (2007р.) і чемпіонаті Європи (2008 р.) 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Ткаченко В.М.
Тренер: Каковкін С. Г.

Шестериков Станіслав Миколайович
13.09.1985 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву. У складі національної збірної команди з 2006 року.
 Посів четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) та чемпіонаті Європи (2008 р.) 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Глушко В.М.
Тренер: Каковкін С. Г.

Яковлев Кирило Миколайович
01.05.1987 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів паралімпійського резерву. У складі національної збірної команди з 2006 року.
 Посів третє місце на молодіжному чемпіонаті Європи (U-20) в 2006 р. та четверті місця на чемпіонаті світу (2007р.) і чемпіонаті Європи (2008 р.) 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Ткаченко В.М.
Тренер: Каковкін С. Г

БАСКЕТБОЛ (ЖІНКИ)

Данілова Анастасія Володимирівна
07.02.1985 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь Дніпропетровського обласного центру «Інваспорт». У національній збірній команді України - з 2004 року.
 Посіла третє місце на чемпіонаті Європи в 2004 р.
Перший тренер: Ляшко В.І.
Особистий тренер: Ткаченко В.М.

Доброва Ольга Юріївна
30.05.1980 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь Дніпропетровського обласного центру «Інваспорт». З 1998 року - член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на чемпіонаті Європи в 2004 р.
Перший тренер: Ретельніков Ю.О.
Особистий тренер: Ткаченко В.М.

Дуліда Наталія Ігорівна
02.11.1984 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року - член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на чемпіонаті Європи (Словенія, 2004 р.).
Тренер: Ткаченко В.М.

Кальченко Ольга Володимирівна
26.02.1987 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2004 року - член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на чемпіонаті Європи в 2006 р.
 ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Рибалкіна Л.І.
Особистий тренер: Ткаченко В.М.

Лисак Оксана Юріївна
10.11.1980 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року - член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на чемпіонаті Європи в 2004 р.
Тренер: Ткаченко В.М.

Літвін Олеся Сергіївна
05.10.1987 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2007 року - член національної збірної команди України.
Посіла четверте місце на чемпіонаті світу в 2007 р.
 ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Рибалкіна Л.І.
Особистий тренер: Ткаченко В.М.

Москалець Юлія Володимирівна
24.09.1981 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2000 року - член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на чемпіонаті Європи в 2004 р.
Тренер: Ткаченко В.М.

Сєдєльнікова Марта Романівна
21.03.1986 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2003 року - член національної збірної команди України.
Посіла четверте місце на Дефлімпійських іграх в 2005 р.
Перший тренер: Кожевніков Р.В.
Особистий тренер: Ткаченко В.М.

Українець Вікторія Володимирівна
03.09.1984 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції баскетболу в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року - член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на чемпіонаті Європи в 2004 р.
Тренер: Ткаченко В.М.

Чашка Аліна Олександрівна
28.01.1988 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Займається у секції баскетболу в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2008 року - член національної збірної команди України.
Посіла друге місце на молодіжному чемпіонаті Європи (Польща, 2009 р.). 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Тренер: Кожевніков Р.В.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА ТА ВІЛЬНА

Гафаров Едем Рустем Огли
28.07.1992 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Займається у секції боротьби в республіканському центрі «Інваспорт» АР Крим. З 2009 року - член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Степанян О.К.

Камбур Андрій Володимирович
27.04.1991 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції боротьби в Одеському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року - член національної збірної команди України.
Посів третє місце на чемпіонаті світу в 2008 р. з вільної боротьби.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена 
Перший тренер: Терзі С. В.
Особистий тренер: Коєв Г.І.

Кіладзе Давид Міролієвич
13.07.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається в Одеському обласному центрі «Інваспорт». 
З 1999 року - член національної збірної команди України. Посів на чемпіонаті Європи третє місце в 2003 р. та друге місце в 2007 р., на чемпіонаті світу в 2004 р. – перше місце з вільної боротьби та третє місце – з греко-римської, в 2008 році – третє місце з вільної боротьби на чемпіонаті світу
Перший тренер: Арнаутов В.Д.
Особистий тренер: Антонов Д.О.

Корепанов Віталій Вікторович
25.09.1984 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається в Миколаївському обласному центрі «Інваспорт». З 1998 року - член національної збірної команди України.
Посів третє місце на чемпіонаті Європи в 2003 р. з вільної боротьби та друге місце на чемпіонаті світу в 2008 р. з вільної боротьби.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена. 
Тренер: Петров Г.С.

Малишевський Сергій Вікторович
26.12.1981 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у Київському міському центрі “Інваспорт”. У складі національної збірної команди з 1998 року.
Посів друге місце на чемпіонаті Європи (2003 р.), перше місце на чемпіонаті світу (2004, греко-римська), друге місце на чемпіонаті світу (2004 р., вільна), перше місце на чемпіонаті Європи (2007, греко-римська), друге місце на чемпіонаті світу (2008 р., греко-римська).
Тренер: Садоян Г.К.

Мінченко Сергій Володимирович
08.02.1984 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається в Одеському обласному центрі «Інваспорт». З 1998 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи в 2007 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена. 
Перший тренер: Арнаутов В.Д.
Особистий тренер: Антонов Д.О.

Панков Олександр Володимирович
10.12.1987 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції боротьби в Херсонському обласному центрі «Інваспорт». З 2000 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи в 2007 р. з вільної боротьби.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена 
Тренер: Нікулін В.В.

Ребро Микита Леонідович
29.08.1988 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Займається у секції боротьби в Донецькому обласному центрі «Інваспорт». З 2008 року - член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Папуш М.Ф.

Ткаченко Андрій Кімович
30.05.1979 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції боротьби Київського міського центру “Інваспорт”
У складі національної збірної команди з 1997 року.
Посів друге місце на чемпіонаті світу (2004 р.), третє місце з греко-римської боротьби на Дефлімпійських іграх (2005 р.), третє місце на чемпіонаті світу (2008 р.)
Тренер: Садоян Г. К.

ВОЛЕЙБОЛ (ЧОЛОВІКИ)

Білоблоцький Олександр Сергійович
19.03.1975 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Запорізькому обласному центрі «Інваспорт». З 1993 року - член національної збірної команди України.
Посів третє місце на чемпіонаті Європи (Італія, 1994 р.), чемпіон Дефлімпійських ігор (Данія, 1997 р.; Австралія, 2005 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р., Бельгія, 2007 р.), третє місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), третє місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.), перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.) та перше місце на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу (Туреччина, 2005 р.).
Перший тренер: Білоблоцький С.Б.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Будзінський Роман Леонідович
15.07.1977 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 1996 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на Дефлімпійських іграх (Данія, 1997 р., Австралія, 2005 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р., Бельгія, 2007 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Герій Роман Романович
05.04.1977 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Закарпатському обласному центрі «Інваспорт». З 1993 року - член національної збірної команди України.
Посів третє місце на чемпіонаті Європи (Італія, 1994 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Данія, 1997 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
Тренер: Краснощоков О.О.

Дейнека Леонід Миколайович
16.07.1976 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 1993 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на Дефлімпійських іграх (Данія, 1997 р., Австралія, 2005 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р., Бельгія, 2007 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.)
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Дем’янчук Сергій Станіславович
16.10.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р., Німеччина, 2003 р.) та перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.)
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Завіруха Ігор Петрович
16.09.1982 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 1999 року - член національної збірної команди України.
Посів друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Зеленський Володимир Григорович
23.04.1987 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 2005 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.).
 ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Кармазин І.Т.
Особистий тренер: Момот О.П.

Кошкаров Олексій Аскольдович
11.08.1989 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Одеському обласному центрі «Інваспорт». З 2007 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті світу ( Аргентина, 2008 р.).
 ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Загорюк М.М.
Особисті тренери: Кошкаров А.Ю., Веснянко П.В.

Нікіфоров Ілля Олександрович
20.10.1987 року народження.
Майстер спорту міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 2005 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Потрихалко В.В.
Особистий тренер: Момот О.П.

Помінчук Олександр Володимирович
07.11.1974 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 1996 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на Дефлімпійських іграх ( Данія, 1997 р., Австралія, 2005 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.) та друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.).
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Прохорчук Олександр Миколайович
20.10.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Київському обласному центрі «Інваспорт». З 1999 року - член національної збірної команди України.
Посів друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
Перший тренер: Потрихалко В.В.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Розбицький Віктор Чеславович
05.01.1978 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 2000 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на Дефлімпійських іграх (Данія, 1997 р., Австралія, 2005 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р., Бельгія, 2007 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Краснощоков О.О.

Цимовський Єгор Євгенович
25.03.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 1999 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Тейзе В.Р.

ВОЛЕЙБОЛ (ЖІНКИ)

Беленкова Тамара Анатоліївна
17.07.1958 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції волейболу Київського міського центру “Інваспорт”.
У складі національної збірної команди з 1977 року.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (1982, 1984, 1994, 1999, 2003, 2007 рр.); на Дефлімпійських іграх: перше місце (1981, 2005 рр.); друге місце (1997,); третє місце (1993, 2001рр.)
Тренер: Крайній О.Ю.

Етьен Тетяна Борисівна 
09.03.1971 року народження.
Заслужений майстер спорту України. 
Захищає честь Одеського обласного центру «Інваспорт».
 У складі національної збірної команди з 1999 року.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (1999, 2003, 2007 рр.); перше місце на чемпіонаті світу (2008 р.); на Дефлімпійських іграх: перше місце (2005 р.); третє місце (2001 р.)
Перший тренер: Бурикіна Л.І.
Тренери: Крайній О.Ю., Касіцький Л.Ф.

Задорожня Крістіна Андріївна 
23.05.1988 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції волейболу Київського обласного центру “Інваспорт”.
У складі національної збірної команди з 2004 року.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (2003, 2007 рр.); перше місце на чемпіонаті світу( 2008 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Лодков Ю.Д.
Тренер: Касіцький Л.Ф.

Касіцька Юлія Леонідівна 
15.08.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу Київського обласного центру “Інваспорт”.
У складі національної збірної команди з 2000 року.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (2003, 2007 рр.); перше місце на чемпіонаті світу (2008 р.); на Дефлімпійських іграх: перше місце (2005 р.).
Перший тренер: Потрихалко В.В.
Тренер: Касіцький Л.Ф.

Ковальчук Ірина Миколаївна
26.11.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Житомирському обласному центрі «Інваспорт». З 2000 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р., Німеччина, 2003 р.) та перше місце на чемпіонаті світу ( Аргентина, 2008 р.).
ХХІ літні Дефлміпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Глабчук В.А.
Особистий тренер: Касіцький Л.Ф.

Мірошнікова Ірина Олександрівна
28.08.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2003 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.) та перше місце на чемпіонаті світу 
(Аргентина, 2008 р.).
Тренер: Крайній О.Ю.

Нікуліна Марина Ємірсеїтівна
27.02.1991 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Займається у секції волейболу в Київському обласному центрі «Інваспорт». З 2005 року - член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Лодков Ю.Д.
Особистий тренер: Касіцький Л.Ф.

Орешнікова Олександра Сергіївна
25.03.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Черкаського обласного центру «Інваспорт». У складі національної збірної команди з 2004 року.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (2007 р.); 
перше місце на чемпіонаті світу(2008 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Герасименко Н.А.
Тренер: Остапенко М.П.

Топчієва Юлія Миколаївна
03.03.1979 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції волейболу в Запорізькому обласному центрі «Інваспорт». З 2003 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р., Німеччина, 2003 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.) та перше місце на чемпіонаті світу 
(Аргентина, 2008 р.).
Перший тренер: Потрихалко В.В.
Особистий тренер: Касіцький Л.Ф.

Тураєва Анжела Рустамівна
08.10.1987 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Київського обласного центру «Інваспорт». З 2004 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
 ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Тураєв Р.Х.
Особистий тренер: Касіцький Л.Ф.

Храмцова Ніна Юріївна 
06.08.1962 року народження. 
Заслужений майстер спорту України.
Захищає честь Київського обласного центру «Інваспорт». З 1997 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи (1999, 2003, 2007 рр.); перше місце на чемпіонаті світу(2008 рр.); на Дефлімпійських іграх: перше місце (2005 р.);
 3 місце (2001 р.)
Тренер: Касіцький Л.Ф.

Чхун Лілія Іванівна
26.08.1977 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції волейболу в республіканському центрі «Інваспорт» АР Крим. З 1996 року - член національної збірної команди України.
Посіла друге місце на Дефлімпійських іграх в Данії в 1997 р., перше місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 1999 р.) та третє місце на Дефлімпійських іграх ( Італія, 2001 р.).
Перший тренер: Лодков Ю.Д.
Особистий тренер: Касіцький Л.Ф.

Юрченко Ірина Олександрівна
17.01.1988 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції волейболу Київського обласного центру «Інваспорт». З 2004 року - член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи (Бельгія, 2007 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.).
 ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Лодков Ю.Д.
Особистий тренер: Касіцький Л.Ф.

ДЗЮДО 
– дебютний вид спорту для ХХІ літніх Дефлімпійських ігор

Савченко Владислав В’ячеславович
02.04.1985 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Харківської області. У складі національної збірної команди з 2004 року.
Посів третє місце на чемпіонаті світу(2004 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена 
Перший тренер: Яновський В.І.
Тренер: Маханьков Г.І.

Шеретов Дмитро Володимирович
23.09.1986 року народження (м. Дніпропетровськ).
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Дніпропетровської області. У складі національної збірної команди з 2008 року.
Посів перше місце на чемпіонаті світу(2008).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена 
Перший тренер: Ларіонов Д.І.
Тренер: Харламов В.В.

Шостак Анна Володимирівна
22.07.1990 року народження ( м. Ромни).
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Сумської області. У складі національної збірної команди з 2009 року.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки. 
Перший тренер: Богуш О.Г.
Тренер: Квітченко О.Є.

КАРАТЕ
– дебютний вид спорту для ХХІ літніх Дефлімпійських ігор
 
Резнік Інна Вікторівна
01.09.1992 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Полтавського обласного центру “Інваспорт”. З 2008 року - член національної дефлімпійської збірної команди.
Посіла перше місце в категорії до 60 кг та перше місце в абсолютній категорії на чемпіонаті світу у м. Тулуза, Франція. 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки. 
Тренер: Богодистий М.І.

Беленок Максим Миколайович
27.04.1978 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Захищає честь Полтавського обласного центру “Інваспорт”. З 2008 року - член національної дефлімпійської збірної команди.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Богодистий М.І.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
 
Бережний Олександр Леонідович
31.12.1970 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь Луганського облцентру “Інваспорт”.
У складі національної збірної команди посів перше місце на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.). ХХІ літні Дефлімпійські ігри є дебютними для спортсмена саме у цьому виді спорту. Раніше брав участь в Дефлімпійських іграх у складі баскетбольної команди.
Тренер: Лебонто С.В.

Білоконь Олег Валерійович
31.07.1977 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Полтавського облцентру “Інваспорт”. З 1999 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів перше місце на чемпіонаті Європи в Польщі (2000 р.), перше і друге місця на Дефлімпійських іграх в Італії (2001 р.), два перших місця на чемпіонаті Європи в Естонії (2003 р.), перше місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2004 р.), 2 перших місця на Дефлімпійських іграх в Австралії (2005 р.) та перше і друге місце на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.).
Тренер: Фатєєв А.Ю.

Головко Марія Миколаївна
22.01.1975 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції легкої атлетики Донецького облцентру “Інваспорт”. З 2002 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла перше і друге місце на чемпіонаті Європи в Естонії (2003 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх в Австралії (2005 р.), друге місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2004 р.), друге місце на чемпіонаті Європи в Португалії (2006 р.) та 2 других місця на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.).
Тренер: Попов Ю.П.

Голуб Вікторія Ігорівна
22.08.1984 року народження.
Майстер спорту міжнародного класу України.
Займається у секції легкої атлетики Донецького облцентру “Інваспорт”. З 1997 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла перше, друге і третє місця на Дефлімпійських іграх в Італії (2001 р.), 2 перших місця на чемпіонаті Європи в Греції (1999 р.), перше і друге місця на чемпіонаті Європи в Болгарії (2004 р.) та третє місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.). 
Тренер: Попов Ю.П.

Дмитриєнко Олександр Олександрович
10.05.1987 року народження.
Майстер спорту міжнародного класу України.
Займається у секції легкої атлетики Луганського облцентру “Інваспорт”. З 2006 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів перше місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.), друге місце на чемпіонаті Європи в Італії (2008 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Стусік Ю.О.

Дюльгер Сергій Іванович
24.05.1983 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Одеського облцентру “Інваспорт”. З 1997 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів друге місце у бігові на Дефлімпійських іграх в в Мельбурні (2005 р.), перше місце в естафеті на Чемпіонаті Європи в Польщі(2000 р.), перше місце у бігові на чемпіонаті Європи в Німеччині (2002р.), два треті місця у бігові та естафеті відповідно на чемпіонаті Європи в Естонії (2003 р.); третє місце у бігові на чемпіонаті Європи в Болгарії (2004 р.), два треті місця у бігові та естафеті відповідно на чемпіонаті Європи в Португалії (2006 р.)
Тренер: Настаченко В.Ф.

Д’яченко Дмитро Дмитрович
03.08.1977 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Одеського облцентру “Інваспорт”. З 1994 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів перше та третє місця в естафеті на Дефлімпійських іграх в Данії (1997 р.), перше та третє місця в естафеті на Дефлімпіаді Римі (2001 р.), два перші місця у естафеті на Дефлімпіаді в Мельбурні (2005 р.), перше місце в естафеті на чемпіонаті Європи в Швейцарії (1995 р.), друге місце у бігові та перше місце у естафеті на чемпіонаті Європи в Греції, 1999р., два других місця у бігові та два перші місця в естафеті на чемпіонаті Європи в Естонії, 2003 р. 
Тренер: Фатєєв А.Ю.

Зверинська Інна Олександрівна
18.03.1972 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Одеського облцентру “Інваспорт”. З 1988 року - член національної збірної команди України.
Багаторазова чемпіонка Дефлімпійських ігор та багаторазова чемпіонка Європи, світова рекордсменка.
Тренер: Фатєєв А.Ю.

Кочмарик Вікторія Миколаївна
23.08.1989 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь Дніпропетровського облцентру “Інваспорт”. З 2007 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла п’яте місце на чемпіонаті Європи в Італії ( 2008 р.) 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Морозова О.М.;
Особистий тренер: Фатєєва О.І.

Крук Сергій Юрійович
08.03.1981 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Херсонського облцентру “Інваспорт”. З 1997 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів третє місце в естафеті на Дефлімпійських іграх в Римі (2001 р.), третє місце у бігові та перше місце у естафеті на Дефлімпіаді в Мельбурні (2005 р.), третє місце у бігові та перше місце у естафеті на чемпіонаті Європи в Греції, 1999р, друге місце у бігові на чемпіонаті Європи в Болгарії( 2004 р.), перше місце в естафеті на Чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.).
Тренер: Сергєєв С.О.

Кулик Микола Володимирович
24.05.1981 року народження.
Майстер спорту міжнародного класу України.
Займається у секції легкої атлетики Полтавського облцентру “Інваспорт”. З 2007 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів четверте місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.) та друге місце на чемпіонаті Європи в Італії (2008 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Глушко І.Т.

Куприч Людмила Володимирівна
01.08.1984 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Львівського облцентру “Інваспорт”. З 2000 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла перше місце на чемпіонаті Європи в Естонії (2003 р.), третє місце на Дефлімпійських іграх в Австралії (2005 р.) та друге місце на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.).
Тренер: Федоренко В.А.

Ландіна Вікторія Юріївна
27.08.1991 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Одеського облцентру “Інваспорт”. З 2004 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла третє місце в естафеті на чемпіонаті Європи в Болгарії( 2007 р.), третє місце в естафеті на чемпіонаті Європи в Туреччині (2008 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Настаченко В.Ф.
Особистий тренер: Фатєєв А.Ю.

Лісова Наталія Іванівна
21.11.1983 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Дніпропетровського облцентру “Інваспорт”. З 1992 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла перше та друге місце в естафеті на Дефлімпійських іграх 2005 року, третє місце на чемпіонаті Європи в Болгарії( 2007 р.), друге місце на чемпіонаті Європи в Італії (2008 р.), третє місце на Чемпіонаті Європи в Туреччині (2008 р.)
Тренер: Познанський А.Ю.

Мазуро Сергій Андрійович
05.10.1986 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Луганського облцентру “Інваспорт”. З 2002 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів перше місце на чемпіонаті Європи в Естонії (2003 р.), перше місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2004 р.), третє місце на Дефлімпійських іграх в Австралії (2005 р.), перше і третє місця на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.), перше місце на чемпіонаті Європи в Італії (2008 р.) та перше і третє місця на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.).
Тренер: Стусік Ю.О.

Носенко Микола Миколайович 
16.01.1990 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Київського обласного центру “Інваспорт”. З 2009 року - член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри - дебют для спортсмена.
Тренер: Якимчук Є.М.

Пупена Володимир Миколайович
11.09.1984 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Займається у секції легкої атлетики Закарпатського облцентру “Інваспорт”. З 2009 року - член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена
Тренер: Балога Ю.М.

Турков Володимир Володимирович
18.09.1983 року народження.
Майстер спорту міжнародного класу України.
Займається у секції легкої атлетики Херсонського облцентру “Інваспорт”. З 2006 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів перше місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.), третє місце на чемпіонаті Європи в Італії (2008 р.) та друге місце на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Сергєєв С.О.

Урсуленко Наталія Миколаївна
30.06.1985 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Херсонського облцентру “Інваспорт”. З 2004 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла перше місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.), перше місце на чемпіонаті Європи в Італії (2008 р.) та друге і третє місця на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.).
Перший тренер: Міщенко І.І.
Особистий тренер: Тимолаєв О.О.

Філімошкіна Римма Миколаївна
11.04.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції легкої атлетики Донецького облцентру “Інваспорт”. З 2006 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посів друге місце на чемпіонаті Європи в Болгарії (2007 р.), друге місце на чемпіонаті світу в Туреччині (2008 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Тренер: Василенко Н.В.

Ходаков Олександр Сергійович
20.07.1979 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції легкої атлетики Харківського обласного центру “Інваспорт”. З 1995 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди завоював перше та третє місця в естафеті на Дефлімпійських іграх в Данії, (1997 р.); перше та третє місце в естафеті та друге місце у бігові на Дефлімпіаді в Римі (2001), перше місце у бігові та 2 перші місця в естафеті, окрім того, виборов третє місце у бігові на чемпіонаті Європи в 2003 р., а також 2 перші місця в естафеті; на чемпіонаті світу в Туреччині завоював друге місце у бігові та перше місце в естафеті. 
Перший тренер: Лимар В. Г., 
Особисті тренери: Ірхін В.І., Фатєєв А.Ю.

Шаповал Юлія Вікторівна
28.04.1988 року народження.
Майстер спорту міжнародного класу України.
Займається у секції легкої атлетики Дніпропетровського облцентру “Інваспорт”. З 2005 року - член національної збірної команди України.
У складі національної збірної команди посіла третє місце на Дефлімпійських іграх 2005 року, третє місце в естафеті та два других місця у бігові на чемпіонаті Європи в Болгарії( 2007 р.), третє місце в естафеті та друге і третє місця у бігові на чемпіонаті Європи в Італії (2008)Ю перше та друге місце у бігові та два других місця в естафеті на чемпіонаті Європи в Туреччині (2008 р.)
Перший тренер: Познанський А.Ю.,
Особисті тренери: Фатєєва О.І., Фатєєв А.Ю.


ПЛАВАННЯ

Бистревський Денис Миколайович
28.02.1987 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Чернігівському обласному центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
Посів перше і друге місця на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.) та два перших, одне друге і одне третє місце на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Тренер: Гунько Д.А.

Висоцький Олексій Олегович
17.03.1987 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2005 року – член національної збірної команди України.
Посів друге і третє місця на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.); одне перше, два других і одне третє місце на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.), а також перше і третє місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Тренер: Гунько Д.А., Дружин О.В.

Зургалідзе Андрій Юрійович
20.04.1981 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції плавання в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року – член національної збірної команди України.
Посів друге і третє місце на Дефлімпіаді в Італії, 2001 р., 4 третіх місця на чемпіонаті Європи (Нідерланди, 2002 р.), п’ять других і одне третє місце на Дефлімпійських іграх в Австралії, 2005 р., два перших і три других місця на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.) та два других місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Перший тренер: Пеньковська Н.І.
Особистий тренер: Панкратов О.Ю.

Корнієнко Наталія Валеріївна
16.04.1989 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2007 року – член національної збірної команди України.
Посіла друге місце на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Вдовиченко Г.А.
Особистий тренер: Сигалов Є.А.

Литвиненко Ганна Іванівна
22.12.1970 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції плавання в Київському міському центрі «Інваспорт». З 1993 року – член національної збірної команди України.
Посіла третє місце на Дефлімпійських іграх (Болгарія, 1993 р.), перше, друге і третє місця на чемпіонаті Європи (Данія, 1997 р.), перше і третє місця на чемпіонаті Європи (Литва, 1998 р.), перше і друге місця на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), перше, друге і третє місця на чемпіонаті Європи (Нідерланди, 2002 р.), перше місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.), перше місце на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.) та перше, друге і два третіх місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Перший тренер: Ворона Н.Б.
Особисті тренери: Гунько Д.А., Москаленко В.П.

Литвинова Анастасія Борисівна
15.12.1988 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції плавання в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
Посіла четверте місце на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Грабавой О.В.
Особистий тренер: Панкратов О.Ю.

Лопата Владислав Костянтинович
17.04.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2002 року – член національної збірної команди України.
Посів друге і третє місця на чемпіонаті Європи (Голландія, 2002 р.), перше і друге місця на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.), перше і третє місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Перший тренер: Литвиненко Г.І.
Особисті тренери: Гунько Д.А., Москаленко В.П.

Натальчук Володимир Володимирович
06.06.1980 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції плавання в Миколаївському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року – член національної збірної команди України.
Посів п’ять третіх місць на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), 2 других і 4 третіх місця на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.), 5 третіх і 4 других місця на чемпіонаті Європи (Голландія, 2002 р.), 8 других і 2 перших місця на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.) та 6 перших, 3 других і 1 третє місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Перший тренер: Ільїн М.С.
Особисті тренери: Ільїн М.С., Абрамов К.В.

Рибкін Олександр Сергійович
21.09.1979 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в республіканському центрі «Інваспорт» АР Крим. З 2005 року – член національної збірної команди України.
Посів два третіх місця на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.) та третє і друге місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
Перший тренер: Авраменко Н.І.
Особистий тренер: Пласкін Г.С.

Ситнікова Валерія Віталіївна
08.08.1987 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
Посіла друге і два третіх місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Автономов Є.В.
Особисті тренери: Гунько Д.А., Дружин О.В.

Стаценко Катерина Володимирівна
30.09.1988 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Дніпропетровському обласному центрі «Інваспорт». З 2007 року – член національної збірної команди України.
Посіла два третіх місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Тренер: Вдовиченко Г.А.

Терещенко Ірина Іванівна
20.04.1993 року народження.
Кандидат у майстри спорту.
Займається у секції плавання в Кіровоградському обласному центрі «Інваспорт». З 2008 року – член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Ковальова Ю.А.
Особистий тренер: Манько В.В.

Товста Анна Ігорівна
15.12.1991 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції плавання в Кіровоградському обласному центрі «Інваспорт». З 2007 року – член національної збірної команди України.
Посіла два перших, два других і три третіх місця на чемпіонаті світу (Тайвань, 2007 р.) та два третіх місця на чемпіонаті Європи (Греція, 2006 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Тренер: Манько В.В.

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ (ЖІНКИ)

Онокало Олена Володимирівна
18.09.1979 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції пляжного волейболу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2004 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи ( Туреччина 2005 р., Греція 2007 р.) та перше місце на Дефлімпійських іграх ( Австралія, 2005 р.)
Тренер: Крайній О.Ю.

Ярошевська Юлія Анатоліївна
05.02.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції пляжного волейболу в Київському міському центрі “Інваспорт”. З 2004 року - член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи ( Туреччина 2005 р., Греція 2007 р.) та перше місце на Дефлімпійських іграх ( Австралія, 2005 р.)
Перший тренер: Воробей В.І.
Особистий тренер: Крайній О.Ю.
 
 ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ (ЧОЛОВІКИ)

Жулинський Артем Олександрович
25.05.1988 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції пляжного волейболу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2004 року - член національної збірної команди України.
Двічі посів друге місце на чемпіонаті Європи (Туреччина 2005 р., Греція 2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
 Перший тренер: Лайло А.А.
Особистий тренер: Крайній О.Ю.

Кошкаров Антон Аскольдович
02.07.1992 року народження 
Кандидат у майстри спорту України
Займається у секції пляжного волейболу Одеського обласного центру “Інваспорт”.
У складі національної збірної команди з 2008 року.
Посів друге місце на чемпіонаті України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Рибко П. С.
Особистий тренер: Кошкаров А.Ю.

Полторацький Олександр Олександрович
20.10.1986 року народження.
Майстер спорту України.
З 2004 року займається у секції пляжного волейболу в Київському міському центрі «Інваспорт». У складі національної збірної команди з 2004 року.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи (Туреччина 2005 р., Греція 2007 р.) та третє місце на Дефлімпійських іграх (Австралія 2005 р.) 
Перший тренер: Потрихалко В.В.
Особистий тренер: Крайній О.Ю.

Тарасов Сергій Олександрович 
19.11.1984 року народження
Майстер спорту України.
Займається у секції пляжного волейболу в Київському міському центрі «Інваспорт». У складі національної збірної команди з 2006 року.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи (Греція, 2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Лайло А.А.
Особистий тренер: Крайній О.Ю.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Гудько Жанна Григорівна
16.03.1983 року народження.
1-й розряд
З 2006 року займається у секції кульової стрільби в Волинському обласному центрі «Інваспорт». З 2008 року – член національної збірної команди України.
Неодноразова призерка чемпіонатів та кубків України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Перший тренер: Платонов О.В.
Особисті тренери: Свереда В.В., Платонов О.В.

Колодій Олександр Ярославович
25.10.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
З 2005 року займається у секції кульової стрільби в Волинському обласному центрі «Інваспорт». З 2006 року - член національної збірної команди України.
Посів перше і друге місця на чемпіонаті Європи в 2007 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Платонов О.В.
Особисті тренери: Свереда В.В., Платонов О.В.

Комаренко Ольга Аркадіївна
17.06.1978 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
З 2002 року займається у секції кульової стрільби Харківського обласного центу «Інваспорт».
У складі національної збірної команди України брала участь у чемпіонаті Європи (2003 р.), де завоювала восьме місце в особистому заліку, дворазова дефлімпійська чемпіонка 2005 року, рекордсменка Дефлімпійських ігор-2005 (вправа МВ-9).
Тренер: Федорова Л.Д.

Певнєва Тетяна Михайлівна
28.05.1984 року народження.
1-й розряд
З 2007 року займається у секції кульової стрільби в Київському обласному центрі «Інваспорт». З 2008 року – член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки. 
Тренери: Томченко А.В., Калініна Н.Л.

Сандугей Світлана Василівна
28.09.1983 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
З 2007 року займається у секції кульової стрільби в дитячо-юнацькій спортивній школі Київського обласного центру «Інваспорт». З 2007 року – член національної збірної команди України.
Неодноразова призерка чемпіонатів та кубків України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки. 
Тренер: Томченко А.В.

Таран Валерій Михайлович
08.11.1973 року народження.
Майстер спорту України.
З 2005 року займається у секції кульової стрільби в Черкаському обласному центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
Посів перше і друге місця на чемпіонаті Європи в Швейцарії, 2007 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена. 
Тренер: Польськой В.М.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Біда Тетяна Василівна
21.02.1982 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції спортивного орієнтування в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2000 року – член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи в 2000 р., друге місце на Дефлімпійських іграх в 2001 р., а також перше і друге місця на чемпіонаті Європи в 2008 р.
Тренер: Бондаренко В.І.

Мазур Михайло Миколайович
11.11.1982 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції спортивного орієнтування в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
Посів друге місце на чемпіонаті світу в 2006 р. , а також третє і четверте місця на чемпіонаті Європи в 2008 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена. 
Перший тренер: Лаврик О.А.
Особистий тренер: Ткаченко В.В.

Мелашенко Дмитро Анатолійович
08.03.1978 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції спортивного орієнтування в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2001 року – член національної збірної команди України.
Посів перше місце на чемпіонаті Європи в 2004 р., четверте місце на чемпіонаті світу в 2006 р. 
Перший тренер: Лаврик О.А.
Особистий тренер: Ткаченко В.В.

Мельник Яна Олегівна
15.06.1984 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції спортивного орієнтування в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2004 року – член національної збірної команди України.
Посіла друге місце на чемпіонаті Європи в 2004 р, друге місце на Дефлімпійських іграх в 2005 р., два перших місця на чемпіонаті світу в 2006 р., а також три перших місця на чемпіонаті Європи в 2008 р.
Перший тренер: Єгер А.Є.
Особистий тренер: Ткаченко В.В.

Ніколаєнко Руслан Юрійович
27.12.1988 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Займається у секції спортивного орієнтування в Полтавському обласному центрі «Інваспорт». З 2009 року – член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена. 
Тренер: Береговий В.М.

Панченко Лілія Геннадіївна
13.08.1990 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Займається у секції спортивного орієнтування в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2009 року – член національної збірної команди України.
Посіла друге і третє місця на молодіжному чемпіонаті Європи в 2008 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки. 
Тренер: Бондаренко В.І.

Плахотнік Дмитро Валерійович
15.12.1987 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції спортивного орієнтування в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена. 
Посів третє місце на чемпіонаті Європи в 2008 р.
Тренер: Бондаренко В.І.

Санькін Олександр Якович
11.07.1977 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції спортивного орієнтування в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 1997 року – член національної збірної команди України.
Посів два других і третє місця на Дефлімпійських іграх в 1997 р., три других місця на чемпіонаті Європи в 2000 р., перше місце на Дефлімпійських іграх в 2001 р., перше, друге і п’яте місця на чемпіонаті Європи в 2004 р., перше і четверте місця на Дефлімпійських іграх в 2005 р. та перше і друге місця на чемпіонаті світу в 2006 р.
Тренер: Бондаренко В.І.

Чехунова Марина Геннадіївна
23.04.1982 року народження.
Заслужений майстер спорту України.
Займається у секції спортивного орієнтування в Харківському обласному центрі «Інваспорт». З 2000 року – член національної збірної команди України.
Посіла перше і третє місця на чемпіонаті Європи в 2000 р., перше, друге і четверте місця на чемпіонаті Європи в 2004 р., перше і друге місця на Дефлімпійських іграх в 2005 р., три перших і одне друге місце на чемпіонаті світу в 2006 р., а також перше, друге і четверте місця на чемпіонаті Європи в 2008 р.
Тренер: Бондаренко В.І.

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Васильєва Марія Вікторівна
12.01.1990 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2004 року – член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на Дефлімпійських іграх, чотири перших місця на чемпіонаті Європи та третє і друге місце на чемпіонаті світу.
Тренер: Барабоха В.В.

Гнатюк Андрій В’ячеславович
30.04.1987 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2002 року – член національної збірної команди України.
Посів друге місце на чемпіонаті Європи (Угорщина, 2002 р.), третє місце на Дефлімпійських іграх (Австралія, 2005 р.), перше, друге, третє місце на чемпіонаті Європи (Швеція, 2007 р.) та перше місце на чемпіонаті світу (Болгарія, 2008 р.).
Перший тренер: Кирієнко В.А.
Особистий тренер: Васильєв В.В.

Закладний Геннадій Миколайович 
11.02.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції настільного тенісу в Полтавському обласному центрі «Інваспорт». З 2001 року – член національної збірної команди України.
Чемпіон Європи 2007 р., чемпіон світу 2008 р. та призер Дефлімпійських ігор 2005 р.
Тренер: Закладний М.Г.

Кокоша Дмитро Олександрович
17.05.1993 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2007 року – член національної збірної команди України.
Посів друге місце на чемпіонаті Європи (Швеція, 2007 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Кириєнко В.А.
Особистий тренер: Барабоха В.В.

Павлюкова Олена Юріївна
02.08.1984 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2006 року – член національної збірної команди України.
Посіла перше і третє місця на чемпіонаті Європи в 2007 р. та третє місце на чемпіонаті світу в 2008 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки.
Тренер: Барабоха В.В.

Старикова Лариса Григорівна
04.05.1993 року народження.
Майстер спорту України.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2007 року – член національної збірної команди України.
Посіла перше місце на чемпіонаті Європи та третє місце на чемпіонаті Європи в 2008 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки 
Тренер: Барабоха В.В.

Ходько Юлія Олександрівна
29.07.1982 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2003 року – член національної збірної команди України.
Посіла перше, друге, третє місце на чемпіонаті Європи в 2003 р., перше, друге, третє місця на чемпіонаті Європи в 2007 р. та третє місце на чемпіонаті світу в 2008 р.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсменки 
Перший тренер: Пулле В.В.
Особистий тренер: Васильєв В.В.

Черняк Ігор Васильович
23.08.1985 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Займається у секції настільного тенісу в Київському міському центрі «Інваспорт». З 2003 року – член національної збірної команди України.
Посів третє місце на Дефлімпійських Іграх (Австралія, 2005 р.) і друге місце на чемпіонаті Європи (Швеція, 2007 р.).
Перший тренер: Кирієнко В.А.
Особистий тренер: Васильєв В.В.

ТХЕКВОНДО
 - дебютний вид спорту для ХХІ літніх Дефлімпійських ігор

Седов Олексій Сергійович 
26.06.1980 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь міста Севастополь.
У складі національної збірної команди з 2009 року.
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Пироженко О.В.

ФУТБОЛ 

Ажнюк Василь Володимирович
18.11.1978 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Рівненської області. У складі національної збірної команди з 1998 року.
 Завоював друге місце на чемпіонаті України з футболу (1999 р.) і перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.).
Перший тренер: Продай В.В.
Тренер: Чирков В. І. 

Баєв Сергій Володимирович
20.01.1988 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Донецької області. У складі національної збірної команди з 2005 року.
Завоював друге місце на чемпіонаті України з футболу (1999 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Гулевич В. П.

Басанський Дмитро Едуардович
17.10.1985 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь Дніпропетровської області У складі національної збірної команди з 2002 року. Неодноразовий призер чемпіонатів України з футболу, виборов третє місце на чемпіонаті Європи з футзалу (2007 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Миронов Д. Е.
Тренер: Куниця О. П.

Букін Макар Сергійович
16.04.1987 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Донецької області. У складі національної збірної команди з 2006 року.
Завоював друге місце на чемпіонаті України з футзалу (2008 р.) 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Гулевич В. П. 
Тренер: Гулевич В. П.

Верещака Олександр Олександрович
20.07.1991 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Полтавської області. У складі національної збірної команди з 2005 року.
Триразовий чемпіон України з футболу, завоював третє місце на чемпіонаті України з футболу (2007 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Нечмоглод С. В.
Тренер: Верещака О. Ю.

Загребелько Олег Володимирович
08.09.1967 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Київської області. У складі національної збірної команди з 1987 року.
Багаторазовий чемпіон України з футболу, виборов перше місце на чемпіонаті Європи з футболу (1991 р.).
Перший тренер: Кулібабенко В. М.
Тренер: Костенко В. С.

Лавський Микола Іванович
16.12.1978 року народження.
 Майстер спорту України.
Захищає честь міста Києва. У складі національної збірної команди з 2006 року.
Дворазовий чемпіон України з футболу. 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Костенко В. С.
Тренер: Таймазов В. В.

Невенченко Дмитро Євгенович
15.01.1984 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Луганської області. У складі національної збірної команди з 2007 року.
Завоював друге місце на чемпіонаті України з футболу (2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Тарасов А. С.
Тренер: Лагута С. Г.

Причина Родіон Володимирович
09.12.1983 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Полтавської області. У складі національної збірної команди з 2004 року.
П’ятиразовий чемпіон України з футболу, завоював перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Верещака О. Ю.

Пучков Дмитро Сергійович
13.08.1985 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Дніпропетровської області. У складі національної збірної команди з 2005 року.
Неодноразовий призер чемпіонатів України з футболу, завоював перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Миронов Д. Е.
Тренер: Куниця О. П.

Рій Володимир Миколайович
26.01.1986 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Івано-Франківської області. У складі національної збірної команди з 2005 року.
Триразовий чемпіон України з футболу, завоював третє місце на чемпіонаті Європи з футзалу (2006 р.), перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Рахінський В. М.
Тренер: Верещака О. Ю.

Савицький Андрій Анатолійович
17.01.1974 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Дніпропетровської області. У складі національної збірної команди з 1995 року.
Неодноразовий призер чемпіонатів України з футболу, завоював третє місце на Чемпіонаті Європи з футзалу (2006 р.), перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.). 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Миронов Д. Е.
Тренер: Куниця О. П.

Сафянов Андрій Юрійович 
10.03.1979 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Одеської області. У складі національної збірної команди з 1996 року.
Завоював перше місце на чемпіонаті України з футболу (2005 р.), перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.). 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Унтилов В. 
Тренер: Герасимов С. В.

Соловей Віталій Борисович
07.03.1984 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Тернопільської області. У складі національної збірної команди з 2000 року.
Завоював третє місце на чемпіонаті України з футболу (2008 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Бойко Я. П.

Танчик Мирослав Борисович 
02.08.1985 року народження.
Кандидат у майстри спорту України.
Захищає честь Тернопільської області. У складі національної збірної команди з 2003 року.
Завоював третє місце на чемпіонаті України з футболу (2001 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Тренер: Бойко Я. П.

Українець Дмитро Вікторович
06.03.1984 року народження.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Дніпропетровської області. У складі національної збірної команди з 2000 року.
Завоював перше місце на Чемпіонаті України з футболу (2005 р.), перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.). 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Нечмоглод С. В.
Тренер: Куниця О. П.

Фролов Сергій Вікторович
21.06.1987 року народження.
 Майстер спорту України.
Захищає честь Рівненської області. У складі національної збірної команди з 2004 року.
Завоював третє місце на чемпіонаті Європи з футзалу (2006 р.); третє місце на чемпіонаті України з футболу (2008 р.)
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Оксинюк І. В.
Тренер: Чирков В. І. 

Хозяінов Ігор Володимирович 
22.11.1981 року народження. 
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Дніпропетровської області. У складі національної збірної команди з 2002 року.
Неодноразовий призер чемпіонатів України з футболу, завоював перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.). 
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Миронов Д. Е.
Тренер: Куниця О. П.

Чаленко Олександр Васильович
15.03.1975 року народження. 
Майстер спорту України міжнародного класу.
Захищає честь Миколаївської області. У складі національної збірної команди з 1999 року.
Завоював перше місце на чемпіонаті України з футболу (2005 р.), перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Чаленко В. І.
Тренер: Верещака О. Ю. 

Ярошевський Олексій Анатолійович
30.12.1983 року народження.
Майстер спорту України.
Захищає честь м. Києва. У складі національної збірної команди з 2002 року.
П’ятиразовий чемпіон України з футболу, завоював перше місце на чемпіонаті світу з футзалу (2007 р.).
ХХІ літні Дефлімпійські ігри – дебют для спортсмена.
Перший тренер: Загребелько А. В.
Тренер: Таймазов В. В.




 
< Попередня   Наступна >