ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
25
- Ѳ   
25.08.2009
photo_5_320x200.jpg25 серпня 2009 року о 12:00 відбулися проводи національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІ літні Дефлімпійські ігри

 

 

 

 

 

 

 

 

 

photo_3_320x200.jpg25 серпня, у залі Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту відбулись урочисті проводи національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІ літні Дефлімпійські ігри. Вже 26 серпня, з самого ранку наші спортсмени відбули до Тайпею на адаптаційний збір та участь у Іграх. 

Нашу команду проводжали:

 - Юрій Павленко – Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту;

 - Мирослав Дутчак – заступник міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту;

 - Валерій Сушкевич – президент Національного комітету спорту інвалідів України, голова Комітету Верховної Ради України;

 - Оксана Скугарева – начальник Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», віце-президент Національного комітету спорту інвалідів України; img_8089_320x200.jpg

 - Леонід Касіцький – президент Спортивної федерації глухих України;

 - Василь Сандугей – віце-президент Спортивної федерації глухих України, віце-президент Національного комітету спорту інвалідів України, спортивний директор Європейської спортивної організації глухих;

 - представники громадських організацій інвалідів України,

 - а також представники засобів масової інформації.

Було сказано багато хороших напутніх слів команді, яка за результатами попередніх ХХ Ігор виборола першість у світі. Усі виступаючі говорили про те, як нелегко буде відстояти цю першість. Проте, незважаючи на всі труднощі, що стоять на шляху у команди, всі висловили віру у те, що перемога буде за українською збірною командою. "Кожен, хто присутній в залі - слава України, photo_2_320x200.jpgнадія України! Саме з Вас з цього дня у нас буде розпочинатись кожен день і Вами закінчуватиметься. Зичу Вам, щоб проблеми матеріально-технічного забезпечення найменше Вас хвилювали. З свого боку ми готові забезпечити матеріальну винагороду за всі нагороди, навіть, якщо їх буде 147!" - сказав у своєму вітальному слові Ю.Павленко, передавши вітання команді від Президента України В.Ющенка та Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко. Окремо міністр зазначив, що винагороди за перемоги в Дефлімпійських іграх прирівнюються до Олімпійських та Паралімпійських і становлять - 700 тис.грн., 500 тис.грн. та 350 тис.грн. за золото, срібло та бронзу відповідно.
Слова вітання продовжив Валерій Сушкевич, зазначивши, що за словами Ю.Тимошенко - саме спортсмени-інваліди, дефлімпійці формують історію нашої держави та забезпечують незалежність нашої України. Тому на них зараз покладено важливу задачу - гідне представництво України у міжнародному спортивному співтоваристві. "Ми впевнені, - сказав В.Сушкевич, - що Ви виправдаєте покладену на Вас високу задачу". Окремо Валерій Михайлович розповів про склад команди, її вікові особлиphoto_7_320x200.jpgвості, назвав найтитулованіших спортсменів та спортсменок, вкотре побажавши усім тільки яскравих перемог. 

"За кожного з Вас буде вболівати уся українська земля, кожен українець. До вболівань за Вас долучились спонсори: компанія Воля та компанія Астеліт (мобільний оператор Life:)), за допомогою яких ми зможемо все! Нагадуючи вкотре основний слоган Дефлімпіади-2009 - "Сила в тобі!", хочеться його перефразувати - сила в нас! Сил Вам!" 

До слів вітань приєднались представники Спортивної федерації глухих - Леонід Касіцький та Василь Сандугей, котрі побажали успіхів команді і висловили надію, що цьогорічна збірна покаже високий результат на Іграх. До них приєдналась учасниця ХХІ літніх Дефлімпійських ігор, іменита плавчиня Ганна Литвиненко, котра теж висловила надію у перемогах нашої команди: «Ми докладемо усіх зусиль, аби оправдати сподівання усього українського суспільства та вибороти гідне місце у Тайпеї!»


Укінці відбувся коротенький брифінг для ЗМІ та фото напам’ять.

Прес-служба НКСІУ 


 
<   >