Авторизація

Забули пароль?
Разом на сайті
Зараз на сайті: 2 гостей
Однією бронзовою медаллю розпочали стрілки-паралімпійці кубок світу Надіслати електронною поштою
17.02.2019
Однією бронзовою медаллю розпочався для національної паралімпійської збірної команди України перший змагальний день на кубкові світу з кульової стрільби, що проходить з 13 по 24 лютого 2019 року в місті Аль-Айн, ОАЕ і в якому беруть участь понад 210 спортсменів з 44 країн світу.

Переможцем першого змагального дня від команди України став Олексій Денисюк, котрий виборов бронзову нагороду у вправі Р3 (стрільба з малокаліберного пістолета на 25 метрів), поступившись тільки більш влучним спортсменам з Китаю.

Сьогодні змагання кубку світу продовжуються: ще у чотирьох дисциплінах будуть розіграні комплекти нагород.  Вболіваємо разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту інвалідів України - компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України!