ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Серпень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Українські паралімпійці-зимники повертаються в Україну чемпіонами світу Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
25.02.2019
52783791_2028051320576362_2183639571755958272_n.jpg

Національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту з 42-ма високими нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей) стала першою на чемпіонаті світу, що проходив у канадському місті Принс Джордж. Зауважимо, що у всі змагальні дні, українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць. Вчора, в останній день змагань, наші спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. 

 

 

 

 

Срібні медалі вибороли: Радь Тарас (ураження опорно-рухового апарату, клас сидячі) та Шишкова Оксана (порушення зору) з гайдом Казаковим Віталієм.

 

Бронзові медалі в Ляшенко Людмили (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі) та Вовчинського Григорія  (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі).

 

Загалом 13 із 19 спортсменів, які презентували Україну на цьому чемпіонаті світу, вибороли високі нагороди, 7 із них – золоті.

 

Найкраще від команди України виступили: Ляшенко Людмила – у здобутку 7 високих нагород, з яких 4 золоті медалі (!) (у тому числі 3 золоті медалі з біатлону, 1 золота з лижних перегонів), 2 срібні та 1 бронзова медалі з лижних перегонів; Радь Тарас – у здобутку 6 високих нагород, з яких 3 золоті медалі з біатлону, 1 срібна та 2 бронзові медалі з лижних перегонів; Шишкова Оксана – у здобутку 6 високих нагород, 1 золота, 2 срібні з лижних перегонів, 3 бронзові медалі у біатлон 

 

Результати виступу національної паралімпійської збірної команди України на чемпіонаті світу-2019:  

 

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце у ЧС 2019

 

1

Кравчук Василь Васильович

Львівська

 

Лижні гонки спринт

5

Лижні гонки довга дист.

8

Лижні гонки середня дист.

4

Біатлон спринт

6

Біатлон інд. гонка

3

2

Ляшенко Людмила Олександрівна

Харківська

 

Лижні гонки довга дист

3

Біатлон середня дист

1

Лижні гонки змішана естафета

1

Біатлон інд гонка

1

Біатлон довга гонка

 

Лижні гонка середня дист.

2

Лижні гонки спринт

2

Біатлон спринт

1

 

3

Буй Ірина Василівна

 

Хмельницька

 

Лижні гонка середня дист.

 

Лижні гонки довга дист

9

Біатлон середня дист

8

Біатлон інд гонка

7

Біатлон довга дистанція

 

Біатлон спринт

5

Лижні гонка спринт

8

 

4

Конашук Богдана Петрівна

 

Волинська

 

Біатлон спринт

4

Біатлон інд гонка

5

Лижні гонки відкрита естафета

3

Біатлон середня дист

5

Лижні гонка середня дист.

6

Лижні гонка спринт

3

5

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

Волинська

Лижні гонки спринт

 

Лижні гонки довга дист

4

Лижні гонки змішана естафета

1

Біатлон середня дист

2

Біатлон інд гонка

3

Біатлон довга дист

 

Біатлон спринт

7

Лижні гонка середня дист.

5

6

Вовчинський Григорій Васильович

 

Київська

 

Біатлон спринт

2

Лижні гонка спринт

2

Біатлон середня дист

4

Біатлон інд. гонка

3

Біатлон середня дист

 

Біатлон довга дист

 

Лижні гонки середня дист

3

Лижні гонки довга дист

 

Лижні гонки естафета

 

Лижні гонки довга дист

3

Лижні гонки відкрита естафета

3

7

Капустей Андріана Андріївна

Закарпатська

Біатлон спринт

3

Біатлон інд гонка

4

Лижні гонки середня дист

4

Лижні гонки спринт

4

Біатлон середня дистанція

3

8

Шишкова Оксана Валеріївна

 

 

Харківська

 

Лижні гонки спринт

2

Лижні гонки довга дист

2

Біатлон середня дист

2

Біатлон інд гонка

2

Біатлон довга дист

 

Біатлон спринт

2

Лижні гонка середня дист.

1

9

Кононова Олександра Миколаївна

Київська

Біатлон спринт

2

Біатлон довга дистанція

 

Біатлон інд гонка

2

Біатлон середня дист

3

Лижні гонка спринт

5

Лижні гонки змішана естафета

1

Лижні гонки довга дист

7

Лижні гонка середня дист.

3

 

 

10

Суярко Дмитро Олегович

Чернігівська

Біатлон спринт

2

Лижні гонки змішана естафета

1

Біатлон середня дист

4

Біатлон довга дист

 

Лижні гонка спринт

3

Лижні гонки відкрита естафета

 

Лижні гонки довга дист

5

Лижні гонки середня дист.

2

11

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

м. Київ

 

Біатлон спринт

3

Біатлон середня дист

5

Біатлон довга дист

 

Біатлон інд. гонка

5

Лижні гонки спринт

 

Лижні гонки відкрита естафета

5

Лижні гонки середня дист.

7

12

Решетинський Ярослав Юрійович

Київська

Лижні гонки середня дист.

6

Біатлон середня дист

9

Біатлон інд. гонка

3

Біатлон спринт

4

Батлон довга дист

 

Лижні гонки спринт

 

Лижні гонки відкрита естафета

3

Лижні гонка довга дист.

4

 

13

Тріль Павло Миколайович

Волинська

Біатлон інд. гонка

10

Біатлон спринт

11

Біатлон середня дист

9

Лижні гонки спринт

12

Лижні гонки середня дист

10

 

14

Радь Тарас Михайлович

 

Тернопільська

 

Лижні гонка спринт

3

Лижні гонки середня дист.

3

Біатлон середня дист

1

Біатлон спринт

1

Біатлон інд. гонка

1

Біатлон довга гонка

 

Лижні гонка довга дист

2

15

Романюк Сергій Васильович

Закарпатська (Харківська)

Лижні гонка коротка дист.

Не стартував

Біатлон середня дист

6

Біатлон спринт

9

Біатлон довга дист.

 

Біатлон інд. гонка

8

Лижні гонки спринт

10

Лижні гонка довга дист.

 

Лижні гонка середня дист.

5

16

Казік Олександр Вікторович

Вінницька

Біатлон середня дист

7

Біатлон спринт

6

Біатлон довга дист

 

Біатлон інд. гонка

Не старт

Лижні гонки спринт

Не старт

Лижні гонки середня дист

4

17

Лук'яненко Віталій Володимирович

Харківська

Біатлон інд. гонка

1

Біатлон середня дист

2

Лижні гонки середня дист

 

Біатлон довга дист

 

Біатлон спринт

5

18

Махоткін Олександр Костянтинович

Харківська

Біатлон середня дист

8

Біатлон інд. гонка

7

Лижні гонка середня дист.

11

Лижні гонки спринт

 

Біатлон спринт

12

19

Яровий Максим

Миколаївська

Біатлон спринт

7

Лижні гонки спринт

6

Лижні гонки довга дист

 

Лижні гонки відкрита естафета

 

Лижні гонки середня дист

7

 


 

Два українських подіуми у виконанні наших красунь-україночок - Ляшенко Людмили (золото), Батенкової-Бауман Юлії(срібло) та Кононової Олександри (бронза) (у перший день змагань) та знову ж таки Ляшенко Людмили (золото), Кононової Олександри (срібло) та Батенкової-Бауман Юлії (бронза) (п’ятий день змагань), стали справжньою окрасою цього чемпіонату світу. 

 

Окремо хочеться відзначити виступ дебютантівКравчук Василь вперше виборов бронзову нагороду чемпіонату світу, а Капустей Андріана завоювала 2 бронзові нагороди. 

 

Національну паралімпійську збірну команду з зимових видів спорту підтримували офіційний технологічний діджітал-партнер Національного комітету спорту інвалідів України - компанія lifecell та офіційний спонсор Національного комітету спорту інвалідів України компанія ВОЛЯ! 

 

Зустрічатимемо нашу команду-переможницю в аеропорту Бориспіль (термінал D) завтра, 26 лютого, о 17:40. Акредитація обов'язкова - 2894330, 0937711064.  

 

 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України  

 

 

 
< Попередня   Наступна >