ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Національна збірна команда з легкої атлетики стала першою на чемпіонаті Європи Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.03.2019
53541684_303092170381951_4684525695945146368_n.jpg
З тріумфальним успіхом на Батьківщину повернулась збірна команда спортсменів України з порушеннями розумового і фізичного розвитку, яка з 6 по 11 березня боролась за високі нагороди на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, що проходив у м. Стамбулі (Туреччина). Змагаючись з представниками 10 країн Європи національна команда у складі 11 спортсменів виборола 14 медалей, серед яких 10 золотих, 3 срібних, 1 бронзова та зайняла перше місце у Європі.

 

 

 

Найкраще від команди України виступили Даниліна Людмила, у доробку котрої 3 золоті медалі, а також Волуйкевич Павло та Прудніков Дмитро, котрі вибороли по 2 золоті нагороди.

 

 

№ п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Біленко Василь Дмитрович

Івано-Франківська

60 м з/б

1

Антонець В.В.

400 м

7

2

Волуйкевич Павло Романович

Івано-Франківська

1500 м

1

Єрузель Є.І.

3000 м

1

3

Зазуляк Ольга Іванівна

Тернопільська

довжина

5

Салук І.А.

Потрійний стрибок

3

Естафета 4х400 м

1

Естафета 4х200 м

Дискв.

4

Мисник Анастасія Миколаївна

 

Кіровогрдська

Штовхання ядра

2

Соколовський О.М.

5

Півень Світлана Вікторівна

Херсонська

Штовхання ядра

5

Малашенко Р.А., Андрющенко С.І.

6

Прудніков Дмитро Михайлович

Дніпропетровська

довжина

1

Бондаренко В.Г.

Потрійний стрибок

1

7

Роздобудько Олена Михайлівна

 

Миколаївська

60 м

4

Деркач В.М.

400 м

4

Естафета 4х400 м

1

Естафета 4х200 м

Дискв.

8

Єзловецька Наталя Іванівна

Київська

200 м

2

Стельмах С.С.

400 м

2

Естафета 4х400 м

1

Естафета 4х200 м

Дискв.

9

 

Шпачинська Вікторія Олегівна

Кіровоградська

Штовхання ядра

1

Соколовський О.М.

10

Коваль Максим Валерійович

Черкаська

Штовхання ядра

1

Кисельов О.П.

11

Даниліна Людмила Миколаївна

Київська

800 м

1

Стельмах С.С.

Естафета 4х400 м

1

Естафета 4х200 м

Дискв.

1500 м

1

 

Країни, які  посіли  з  1-5 командні  місця  у змаганнях

 

Зайняте

місця

 

Назва країни

Кількість місць

 

 

Загальна кількість

I

 

II

III

4

5

6

 

1

Україна

10

3

1

2

2

-

 

2

Росія

7

10

5

 

 

 

 

3

Португалія

5

6

8

 

 

 

 

4

Іспанія

3

1

4

 

 

 

 

5

Туреччина

2

5

1

 

 

 

 

 

Вітаємо спортсменів з яскравим виступом та бажаємо нових перемог! 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України  

 

 

 
< Попередня   Наступна >