ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
161/2019
- Ѳ   
24.04.2019
Про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях

Відповідно до Указу Президента України від 17 жовтня 2018 року № 334 "Про стипендії Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях" п о с т а н о в л я ю:

1. Призначити стипендії Президента України дітям з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях:

АНДРОЩУК Олександрі Сергіївні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Волинська область)

АРТЮХОВУ Олександру Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)

БАГНЮКУ Максиму Романовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

БАРАБАШУ Василю Сергійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Рівненська область)

БЕЗРУКОВУ  Миколаю  Павловичу  -  бронзовому  призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Дніпропетровська область)

БИЧКОВОМУ  Данилу  Дмитровичу  -  бронзовому  призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (м. Київ)

БОНДАР Єлизаветі Олександрівні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з карате (Полтавська область)

БОНДАРЕНКО  Любові  Володимирівні  -  срібній  призерці всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Запорізька область)

БУДНИК Роксолані Володимирівні бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Тернопільська область)

БУДНІК Елеонорі Рітісівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)

БУТЕНКО Валерії Олександрівні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

ВАНАСАУН Анні Юріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Чернівецька область)

ВІРЧЕНКУ Олексію Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)

ГАНЗЮКУ Данилу Руслановичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Одеська область)

ГІРЧУКУ Даніілу Анатолійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань зі спортивних танців на візках (Чернігівська область)

ГЛУХОВУ Володимиру Дмитровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з боротьби вільної та греко-римської (Херсонська область)

ГРИЦЕНКУ  Владиславу  Олеговичу  -  бронзовому  призеру всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Кіровоградська область)

ГРОМАДСЬКОМУ Максиму Сергійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)

ДАВИДОВИЧ Анастасії Сергіївні - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)

ДЕЙНЕЦІ Богдану Леонідовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)

ДЕНИСЕНКУ Руслану Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Сумська область)

ДЕРИБАСУ Іллі Сергійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Дніпропетровська область)

ДИКУН Анастасії Юріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м. Київ)

ДОЦЮРІ Івану Івановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)

ДРАБЮК Олені Олексіївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Одеська область)

ДРАПКІНУ Андрію Андрійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Херсонська область)

ЄВЧЕНКУ Данилу Вадимовичу ~ срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

ЗАГОРОДНЄВУ Назару Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)

ІВАНОВУ Владиславу Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Донецька область)

ІВАНОВУ Кирилу Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Луганська область)

ІВАНОВУ  Юрію  Костянтиновичу - бронзовому  призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)

ІВАНЮКУ Роману Олеговичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з тхеквондо (Хмельницька область)

КАПУСТЕЙ Андріані Андріївні -учасниці всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Закарпатська область)

КАЦУ Леву Олеговичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Запорізька область)

КІБЛЯРУ Богдану Романовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з футболу ( м. Київ)

КЛОЧКУ Сергію В'ячеславовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (м. Київ)

КОБИЛИНСЬКІЙ Дар'ї Олегівні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з пауерліфтингу (Рівненська область)

КОЛБАСІНУ Тихону Григоровичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Одеська область)

КОНЬОВУ Валерію Андрійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)

КОСТІНІЙ Марії Олексіївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)

КУЗЬМЕНЧУКУ Богдану Руслановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Київська область)

КУЗЬМІНЧУК Вікторії Володимирівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Житомирська область)

КУРТАНИЧ Камілі Василівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з гірськолижного спорту (Закарпатська область)

КУРТ АНИЧУ  Михайлу  Васильовичу  -  срібному  призеру всеукраїнських спортивних змагань з гірськолижного спорту (Закарпатська область)

КУШНІР Євгенії Станіславівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)

ЛИКОВІЙ Віолеті Олегівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі стрільби кульової (Дніпропетровська область)

ЛІПОВОМУ Антону Антоновичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тхеквондо (Запорізька область)

ЛІТВЯХОВІЙ Валерії Олександрівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Донецька область)

ЛОБАШЕВІЙ Романі Романівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)

ЛОЙЧЕНКУ Антону Дмитровичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Чернігівська область)

ЛЯШЕНКУ Олександру Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)

МАХНИК  Аніті  Володимирівні  -  чемпіонці  всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)

МЕЖЕРИЦЬКОМУ Сергію Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Херсонська область)

МИХАЛЬЧУК Марії Володимирівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Тернопільська область)

МИШКОВЕЦЬ Вікторії Романівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)

МОШЕНСЬКІЙ Дар'ї Сергіївні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Харківська область)

НЕВОЛЬНІЧЕНКО  Кристині  Олександрівні  -  чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

НОСОВІЙ Анні Андріївні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Чернігівська область)

ОВЧАРЕНКУ Максиму Віталійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)

ОДИНЕЦЬКІЙ Анастасії Олексіївні - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)

ПАСІЧНИКУ Віталію Петровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)

ПЕРЕСОЛЯКУ Августину Анатолійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Закарпатська область)

ПОГОРЕЛОВІЙ Діані Андріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)

ПОЛТАВЦЮ Філіпу Руслановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)

ПОЛЮХУ Миколі Ростиславовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Рівненська область)

ПОРТЯНКО Єлизаветі Юріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)

ПРОКАЗІНУ Владиславу Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

ПРОНІНУ Михайлу Юрійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)

РИБАЛЬЧЕНКУ Кіріллу Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Миколаївська область)

РЯБІНІНУ Нікіті Юрійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Одеська область)

САВЧЕНКУ Івану Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

САФОНОВІЙ Юлії Артурівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)

СЄНІЧКИНУ Ігорю Володимировичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону (Вінницька область)

СИРИЦІ Олексію Олексійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону (Київська область)

СІВАКОВІЙ Анні Сергіївні - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Кіровоградська область)

СЛАБОУЗ Анастасії Сергіївні - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (м. Київ)

СУЛТАНОВУ Іллі Сергійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Тернопільська область)

ТЕГЗІ Івану Івановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Закарпатська область)

ТОКАР Ксенії Сергіївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з пауерліфтингу (Волинська область)

ТРИКІШІ Максиму Андрійовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м. Київ)

УСИКУ Максиму Павловичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Полтавська область)

УСТИМЕНКО Вікторії Максимівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)

ФОМЕНКО Тетяні Романівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Донецька область)

ХИЛИМЕНДИК Софії Володимирівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)

ХИМИЧУ Дмитру Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Вінницька область)

ХОШАБІ Нікіті Сергійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)

ЧАРУШИНУ Володимиру Олексійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Харківська область)

ЧОРНІЙ Кетино Олегівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)

ЧОРНОКОЗ Іванні Сергіївні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Кіровоградська область)

ШЕВЧЕНКУ Дмитру Андрійовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)

ШЕНГУРУ Юрію Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)

ШПАТКІВСЬКІЙ Марії Миколаївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Вінницька область)

ЩОКІНУ Олексію Вікторовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Одеська область)

ЯРОШОВЦЮ  Дмитрію  Романовичу  -  бронзовому  призеру всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)

ЯЦЬКОВІЙ Софії Сергіївні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Тернопільська область).

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

 

24 квітня 2019 року
 
<   >