ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
ղ
- Ѳ   
05.09.2009

pered_tseremon.jpg

Вже більше тижня наша збірна команда спортсменів-дефлімпійців активно готується до основних стартів чотирьохріччя -ХХІ літніх Дефлімпійських ігор, що вже сьогодні увечері будуть урочисто відкриті на стадіоні Тайпею.

 

О 19:30 5 вересня 2009 року феєричне дійство передасть дух основного заклику Ігор - «Сила в мені!», об'єднавши усіх спортсменів, глядачів урочистості та увесь світ потужною життєдайною силою дефлімпійського спорту. Саме Стен Лей, відповідальний за церемоній відкриття та закриття, котрий по праву вважається найкращим китайсько-мовним драматургом та шоу-директором у світі, зараз проводить останні підготування з великою кількістюучасників урочистого дійства (передбачається більше 5000 учасників шоу та 20 000 глядачів). Його креативна команда майже рік активно працювала над створенням унікального видовища, яке передасть фізичну та духовну красу острову Тайваню та його населення, пошле світу своєрідне послання Миру та Любові з ХХІ літніх Дефлімпійських ігор.

 

І вже сьогодні увечері наша команда буде активною учасницею цього шоу разом з іншими спортсменами 80-країн світу, а зараз всі українські дефлімпійці готують урочисту форму, настроюються на святковий вечір. Багато спортсменів також готується і до завтрашніх стартів, що починаються зранку - пляжний волейбол, настільний теніс, футбол, баскетбол (чоловіки) та волейбол(чоловіки).

_2.jpg

Втім, повертаючись назад до 27 серпня, коли команда тільки-но ступила на тайванську землю, хочеться відзначити, що за цей невеликий проміжок часу було зроблено чимало. Адже після тривалого авіа-перельоту з Києва трьома різними групами та напрямками (через Відень,Франкфурт та Амстердам-Бангкок) дефлімпійська збірна команда України спершу оселилась у тайванському містечку Свейсан за 25 км від Тайпею для проведення адаптаційного навчально-тренувального збору, що пройшов з 27 серпня по 2 вересня 2009 року. І вже після 2 вересня вся збірна команда спортсменів з вадами слуху перемістилась до офіційної «української резиденції» на час проведення ХХІ літніх Ігор  - гостинного тайпейського готелю Шервуд, що просто обійняв всю українську делегацію в свої дбайливі обійми.

 

Звичайно, зразу по приїзду у команди поставали деякі труднощі в організації тренувальних процесів, що виникали у зв'язку з мовними бар'єрами. Але завдяки збалансованим командним діям адмінперсоналу та технічних делегатів всі спортсмени забезпечуються всіма необхідними умовами для підготовки до вирішальних стартів.

 

До речі, специфічною особливістю цих Ігор є те, що окремо створеного Дефлімпійського містечка немає, тому спортивні об'єкти «розкидані» по всьому місту Тайпею і за його межами. До деяких спортивних споруд на тренування та змагання добиратись недалеко, близько півгодини. Проте є багато таких, що знаходяться далекувато від готелю, де проживають українці - поза межами міста (пляжний волейбол, плавання, кульова стрільба, боротьба,тощо), що займає у спортсменів від години до двох годин. Питання всіх незручностей та незрозумілостей також уміло вирішуються адміністративним персоналом української команди. 

 

Втім, вже справжньою традицією стало проведення вечірніх міні-нарад, на яких кожного вечора збирається весь адміністративний персонал, керівництво делегації, тренери, технічні делегати, лікарі, представники мас-медіа, аби обсудити результати дня, що пройшов, та намітити цілі на наступний день. Саме під час цих міні-нарад вирішуються проблемні питання, плануються наступні тренування та формується позитивний настрой  на майбутнє.

 

І вже сьогодні пізно увечері, після урочистої церемонії відкриття Ігор, будуть плануватись і тренування для всієї команди, і перші змагальні старти для пляжного волейболу, настільного тенісу, футболу, баскетболу (чоловіки) та волейболу (чоловіки). 

 

Побажаймо нашим спортсменам яскравих перемог узавтра! 

 

З місця подій

Прес-служба НКСІУ

 
<   >