ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
!
- Ѳ   
06.09.2009
open.jpg

Таким лейтмотивом для всіх країн-учасниць був вечір 5 вересня 2009 року, який вразив увесь азіатський континент і світ в цілому своєю красою, видовищністю та неймовірною життєлюбністю. 20 000 глядачів, більше 5 000 учасників, справжнісінький океан емоцій... Релізи презентацій Ігор пишуть, що дефлімпійський дух відрізняється від інших Ігор Олімпійської сім'ї тим, що може відразу захопити кожного, провести по своєрідному «Тунелю тиші», де тиша водночас є і точкою для виходу, перетворення і реалізації...

 

 

 

 

 

opennn.jpg

Дефлімпійських дух захопив нас одразу, з першої хвилини шоу...Зразу ніби непоказний стадіон під впливом світла та неймовірної енергетики глядачів перетворився в яскраву та видовищну арену, у центрі якої вимальовується невеличкий острівок, який, як виявилось пізніше, став символізованою мініатюрою острова Тайпею. Символи минулих ХХ Дефлімпійських ігор тут, на цьому острівку, ніби перегукувались із символами тайпейського поля і самого міста Тайпею як першого азіатського міста, котре приймає Дефлімпійські ігри.

 

Світло раптом завмерло і три залпи вибухнули в небо, вразивши всіх своєю несподіваністю. Посередині острова почав гриміти барабанний дріб, збіглись танцівниці і побудували щось неймовірне своїми рухами, тілами вкупі з динамікою звуків та яскравістю світлоефектів. Внизу у виді хронології пробігли історичні дати,пов'язані з Дефлімпійськими іграми: від 1924, Париж аж до 2009, Тайвань.

 

Гул барабанів перетворився у справжній грім, і раптом на тлі стадіону почали з'являтись театралізовані Мандали, що символізують Універсум та об'єднують різні вірування всього світу. Більше 80 нечуючих студентів у стилізованому одязі репрезентували 5 елементів-мандал: Схід, Вода, Вогонь, Повітря і Порожнеча. Театралізоване шоу справило незабутнє враження на глядацьку аудиторію - мандали змінювались під звукові та відео-ефекти легкого бризу, палахкотіння вогню, неймовірної краси цвітучого лотосу, витончених метеликів, що кружляють навколо квітів, хвилювання трав на міні-острові, фігурки чоловіка верхом на волі... Все це символізувало об'єднуючі усіх мир, красу, любов, спокій - все те, чого так не вистачає нашому світові і що так щедро зараз репрезентовано Дефлімпійськими іграми.

 

open2.jpgopen3.jpg

Найбільше враження справили 63 нечуючих дівчаток, котрі виконали неймовірний символічний танок, що був схожий на коливання пшениці у полі, перешіптування колосків...

 

Потім цей танок змінили танцюючі крапельки, птиці миру - саме тут реалізуються мрії, саме тут ви зможете почути надію!!! Далі - неймовірний театралізований культурний фестиваль та своєрідний фестиваль їжі.

 

Жителі Тайпею цим театралізованим дійством хотіли долучити кожного глядача до своїх традицій, свого азіатського духу: «Подивіться на нас!»

 

Після своєрідної презентації азіатської культури і краси Тайпею, учасники шоу урочисто виголосили молитву: «Ми молимось за здоров'я усіх атлетів, ми молимось за успіх Ігор, ми молимось за добро для всіх». Головним лейтмотивом цього дійства став слоган -«Сила в мені», котрий переріс у пісню з аналогічною назвою... І мелодія, і слова пісні вразили до самої глибини душі, адже все, що б не поставало перед кожним з нас, всі труднощі - нам під силу здолати - адже сила у кожному нас!

 

open7.jpg

Те, що сила в кожному із нас продемонстрували вже в офіційній частині шоу самі дефлімпійці, котрі урочисто крокували по стадіону. Ми раді були бачити нашу офіційну  делегацію, українських спортсменів-лідерів дефлімпійського руху. Далі - все за протоколом таких урочистостей - внесення прапорів, вітальні слова, сплетіння емоцій, хвилювання та переживань вже за наступний день.

open6.jpg

 

«Ці ігри - дебют для Азії і навіть виграшна позиція для нас, і ми доклали всіх зусиль, щоб вони були яскравими - сказав у своїй промові  мер міста Тайпею, пан Нау Люнг бін - Розбити існуючі бар'єри - ось наша мета. Її ви реалізуєте через спорт, розбиваючи межі незрозумілостей і неприйняття. Успіхів Вам у реалізації нашої спільної мети!».«Ми горді бути глухими, - додав у своєму вітанні жестовою мовою голова Cпортивної федерації глухих Республіки Китай. - Зичу Вам сил у досягненні нашої цілі, а також - ніколи не здаватись, розбиваючи перешкоди та реалізуючи наші мрії. Всі атлети ці бар'єри вже здолали. Ви - справжні герої! Успіхів Вам на ХХІ літніх Дефлімпійських іграх».


«Дефлімпійські ігри проголошено відкритими!» - про це тричі  - мовою жестів, китайською та англійською

мовами - сповістив світові президент КНР Ма Ін Джоу, і вже після його слів найкращі спортсмени 2007-2008 років естафетою пронесли дефлімпійське полум'я і запалили вогонь ХХІ літніх Дефлімпійських ігор.

 

open1.jpg

 

ХХІ літня Дефлімпіада офіційно стартувала!.. І дебют для Тайпею виявився надзвичайно яскравим - першим неймовірно красивим шоу за всю історію Дефлімпійських ігор... Надіємось, що і дні змагань

openn.jpg

будуть такими ж яскравими і незабутніми для всіх спортсменів-учасників спортивних поєдинків.

 

Ми ж, разом з офіційними спонсорами національної дефлімпійської збірної команди України  - компаніями Воля та Астеліт (мобільний оператор Life:) )будемо вболівати за наших спортсменів з вірою у те, що ми зможемо все!

 

З місця подій

Прес-служба НКСІУ

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
<   >