24252627282930

Авторизація

Забули пароль?
Разом на сайті
Поки Україна щоночі засинає, паралімпійці здобувають такі важливі медалі на шляху до Токіо Надіслати електронною поштою
24.05.2019

Вже два дні поспіль українські фехтувальники на візках яскраво борються за медалі на етапі кубку світу з паралімпійського фехтування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проходить з 22 по 25 травня 2019 року у м. Сан-Пауло, Бразилія. Серед 170 спортсменів із 29 країн світу, команда України представлена 14-ма фехтувальниками, котрі за два змагальні дні вже вибороли 7 медалей - 1 золото, 3 срібла та 3 бронзові нагороди! Чим, по суті, зробили гарний подарунок до Дня народження головному тренеру національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках Геннадію Яновському.

У перший змагальний день срібну нагороду вдалося здобути Демчуку Андрію у чоловічій шаблі категорії А. В свою чергу, Тетяна Позняк виборола бронзу у жіночій шпазі категорії В.

Дуже гарно привітали із днем народження головного тренера збірної команди України із фехтуванням на візках Геннадія Едуардовича Яновського його підопічні: у доробку українських фехтувальників у другий день індивідуальних змагань п'ять високих нагород. А саме: у феноменальному українському фіналі жіночої шаблі категорії А наші дівчата випробували нервову систему усіх вболівальників. Із рахунком 15:14 золото виборола Євгенія Бреус, відповідно в Морквич Наталі - срібло. У чоловічій шпазі категорії В у напрочуд важкому фіналі срібло виборов Науменко Олег. Бронзову медаль завоював Демчук Андрій у чоловічій рапірі категорії А та Федота Олена у жіночій шаблі категорії В.

Завтра, 25 травня, -  останній день індивідуальних змагань. Побажаємо удачі нашим славним паралімпійцям та підтримуймо їх там, у далекій Бразилії, своїми думками та вболіванням разом з партнерами Національного паралімпійського комітету  - компаніями lifecell  та Воля