ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
ղ
- Ѳ   
07.09.2009
bolel_2.jpg

7 вересня 2009 року успішно розпочато медальну гонку українською дефлімпійською збірною командою: такий результат і потужний почин сьогоднішнього гарячого дня для нашої команди. Нами завойовано 7 медалей, з яких 2 золотих, 2 срібних та 3 бронзових нагород та здобуто друге місце після збірної команди Росії, що на сьогоднішній день набрала вдвічі більше медалей (14: 4 золота, 5 срібла та 5 бронзових нагород). 

Наша команда обігнала володарку ХХІ літніх Дефлімпійських ігор - команду Тайваню (5 нагород: 2 золотих, 2 срібних, 1 бронза), яка по праву зайняла третю світову позицію. Загалом за сьогодні було розіграно 17 золотих нагород, а за два останніх дні - 72 нагороди, з яких 21 - золотих, 21 срібних та 30 бронзових медалей. У п'ятірку сильних увійшли команди Ірану та США, котрі мають однаковий результат - 3 медалі (2 золота і 1 бронза).

 

Медалі завойовано у наступних дисциплінах: плавання – 1 золота нагорода, 1срібло та 2 бронзи; стрільба (жінки) – 1 золота нагорода; боротьба греко-римська – 1 срібло та 1 бронзова нагорода.

 

Володарями нагород стали:

 

anna_tovsta.jpg

Товста Анна (1991 р.н.) – Кіровоградська обл. – золота нагорода з результатом 04:27:82 у плаванні на дистанції 400 м вільним стилем.Її результат став світовим рекордом – наша спортсменка подолала рекорд 1981 року, встановлений спортсменкою з США Лутз Елізабет (04:28:07). 

olga_komarenko.jpg


Комаренко Ольга(1978 р.н.) – Харківська обл. – золота нагорода у вправі зі стрільби з гвинтівки на 50 м з 3-х позицій (3Х20 вистрілів).

 

Корнієнко Наталія (1989 р.н.) -  Дніпропетровська обл. –срібна нагорода у плаванні на дистанції 50 м брасом.

 

Мінченко Сергій (1984 р.н.) – Одеська обл. - срібло з греко-римської боротьби у ваговій категорії 96-120 кг

 

Зургалідзе Андрій (1981 р.н.) – Харківська обл.. – бронза з плавання на дистанції 50 м брасом.

 

Чоловіча естафета з плавання(4Х200м) – Висоцький Олексій (м.Київ), Бистревський Денис (Чернігівська обл..), Рибкін Олександр (АР Крим), Натальчук Володимир (Миколаївська обл..) – бронзова нагорода.

 

Бронзовою нагородою завершив медальний день у змаганні з греко-римської боротьби Малишевський Сергій (1981 р.н.)– м. Київ – вагова категорія до 55 кг.

 

Доволі-таки «переживальним» виявився день для всіх, без виключення, спортсменів з групових видів спорту: майже всі команди зустрілись з достойними суперниками, тому довелось прикласти чимало зусиль, аби отримати перемогу.

 

estaf.jpg

Найлегше прийшлося нашій жіночій баскетбольній команді: досить рівно, без надзвичайних зусиль наші спортсменки перемогли збірну команду Тайвані з рахунком 94:23.

 

 Також достойно виступили жіноча та чоловічі команди з пляжного волейболу: чоловіча команда Україна -1 (Полторацький Олександр, Тарасов Сергій) перемогла команду Бразилії з рахунком 2:0; чоловіки з команди Україна-2 (Кашкаров Олексій, Жулинський Артем) перемогли команду Тайпею з рахунком 2:0.Дівчатка перемогли команду Естонії з рахунком 2:0.

 

Волейбол також був успішним і для дівчат, і для хлопців. Незважаючи на надзвичайно напружену гру наші волейболісти перемогли команду Ірану з рахунком 3:0, дівчата отримали достойну перемогу у грі з командою Японії – 3:0.

 

У самому кінці дня нас порадували чоловіки-баскетболісти – з рахунком 53:76 наші хлопці розбили команду Росії.

 

У цілому, день завершився досить успішно… І ми вже готуємось до нових стартів, плануючи новий день, адже завтра він теж буде досить напруженим. Нас чекають  змагання з плавання, пляжного волейболу(чоловіки і жінки), боротьби, настільного тенісу, карате (жінки), футболу,волейболу (чоловіки і жінки), баскетболу (жінки).  Кульова стрільба  (чоловіки) буде у вправі з пістолета, також на арену вийдуть спортивне орієнтування, дзюдо,тхеквондо (останні два види спорту, як Ви знаєте, дебютні для цих Ігор).З нетерпінням чекаємо завтрашнього напруженого дня та зичимо успіхів нашим дефлімпійцям разом зі спонсорами команди – компаніями Воля та Астеліт(мобільний оператор Life)),з якими ми зможемо все! 

 

З місця подій

Прес-служба НКСІУ

 

 
<   >