ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 09.09.2008 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.09.2008

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІІІ  літніх  Паралімпійських  Іграх  2008  року

 

м. Пекін (Китай)

Паралімпійське селище

 

 

3 день  змагань

09 вересня  2008  року

 

В  змаганнях  взяло  участь 51 український спортсмен  в  8  видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид  

програми

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

легка атлетика

біг 100 м.

жін.

Ботурчук Оксана

 І

12.38

 

2

 

легка атлетика

 

біг  100 м.

 

чол.

 

Павлик  Роман

 

І

12.25

паралімпійський рекорд

3

легка  атлетика

метання диску

жін.

Мальчик Алла

ІІІ

22.15

 

4

 

пауерліфтинг

 

40 кг.

 

жін.

 

Соловйова Лідія

 

І

105.5 кг. Паралімпійський та світовий рекорд

5

плавання

100м. бат.

чол.

Смирнов Віктор

ІІІ

1.05,79

6

плавання

100м. бат.

чол.

Мащенко Олександр

ІІ

1.04,08

 

7

 

легка  атлетика  

 

біг 100 м.

 

жін.

 

Дяченко Інна 

 

І

13.43

світовий

рекорд

8

плавання

100м. бат.

жін.

 Волкова Юлія

ІІІ

1.10.89

9

плавання

100м. бат.

чол.

Кліпперт  Сергій

4

1.00,72

10

плавання

100м. бат.

чол.

Стабровський Антон

ІІІ

1.00,50

11

плавання

100м. бат.

чол.

Демчук Сергій

6

1.02.29

12

плавання

100 м.

на спині

чол.

Семененко Ярослав

5

1.23.13

13

плавання

100 в/с.

чол.

Жумела  Денис

7

2.35.90

14

пауерліфтинг

44 кг.

жін.

Топоркова Раїса

4

85.0

 

15

 

плавання

 

200 м. в/с.

 

чол.

 

Виноградець Дмитро

 

І

3.22.98 світовий  рекорд

16

плавання

200м. в/с

жін.

Акопян Олена

ІІІ

2.52.51

17

дзюдо

90 кг.

чол.

Шевченко Анатолій

5

 

18

дзюдо

100 кг.

чол.

Ливицький  Микола

ІІІ

 

19

легка  атлетика

біг  100 м.

чол.

Іванюхін  Олександр

не  потрапив до фіналу

11.76

20

легка  атлетика

біг 

1500 м.

чол.

Лещишин  Олег

потрапив до фіналу

4.11.35

21

легка  атлетика

біг  100 м.

жін.

Рудківська Тетяна

потрапила до фіналу

12.83

22

волейбол  сидячи

команда

жін.

 

Україна-Словенія

1:3

23

веслування  академічне

одиночка

жін.

Купріянова Світлана

попередні змагання тривають

 

24

веслування  академічне

одиночка

чол.

Петренко Олександр

потрапив до фіналу

 

25

веслування  академічне

пара змішана

жін.

Кириченко Ірина

попередні змагання тривають

 

26

веслування  академічне

пара змішана

чол.

Дереза Сергій

попередні змагання тривають

 

27

стрільба із луку

класич.лук особ.

жін.

Дзьоба  Роксолана

потрапив до 1/8 фіналу

519

28

стрільба із луку

класич.лук особ.

жін.

Волинець  Ірина

потрапив до 1/8 фіналу

562

29

стрільба із луку

класич.лук особ.

жін.

Нікітенко  Богдана

не потрапила до 1/8 фіналу

536

30

стрільба із луку

класич.лук особ.

жін.

Міхнева Лариса

не потрапила до 1/8 фіналу

451

31

стрільба із луку

кампаунд особ.

чол.

Назар Павло

потрапив до 1/8 фіналу

676

32

стрільба із луку

класич.лук особ.

чол.

Чопик  Тарас

потрапив до 1/8 фіналу

636

33

стрільба із луку

класич.лук особ.

чол.

Копій Юрій

не потрапив до 1/8 фіналу

576

34

стрільба із луку

класич.лук особ.

чол.

Атаманенко Сергій

не потрапив до 1/8 фіналу

510

35

плавання

100 м . в/с

чол.

Гранюк Денис

не  потрапив до фіналу

0.59.34

36

плавання

100м. в/с

чол.

Ісаєв  Максим

не  потрапив до фіналу

0.58.39

37

плавання

100м. бат.

жін.

Матло Ярина

8

1.17.28

38

плавання

100 м. брас

чол.

Семененко Ярослав

не  потрапив до фіналу

1.29.22

39

 

плавання

100 м. брас

 

чол.

 

Калина Андрій

 

І

1.07,01 світовий рекорд 

40

настільний теніс

особ.

чол.

Щепанський Юрій

виграв  попередню  гру

 

41

настільний теніс

особ.

чол.

Попов Михайло

програв  попередню  гру

 

42

настільний теніс

особ.

жін.

Сафонова Вікторія

програла  попередню  гру

 

43

настільний теніс

особ.

жін.

Ходзинська Антоніна

програла  попередню  гру

 

 

Підсумки   третього   дня

 

І місць

-

6

ІІ місць

-

1

ІІІ місць

-

6

IV місць

-

2

V місць

-

2

VI місць

-

1

 

Розподіл медалей станом на  09.09.2008 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

15

20

15

50

1

Великобританія

14

11

5

30

3

США

10

5

10

25

4

УКРАЇНА

8

5

10

23

5

Австралія

7

8

11

26

6

Бразилія

7

3

4

14

7

Росія

5

3

7

15

8

Південна Африка

5

0

1

6

9

Іспанія

4

9

6

19

10

Німеччина

3

9

7

19

11

Корея

3

3

3

9

12

Канада

3

2

6

11

13

Чехія

3

2

6

11

14

Мексика

3

1

2

6

15

Алжир

3

0

2

5

16

Нідерланди

2

2

1

5

17

Білорусь

2

2

0

4

18

Куба

2

0

3

5

19

Швеція

2

0

1

3

20

Нігерія

2

0

0

2

Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >