22232425262728
293031

Танцюристи на візках стали четвертими в Європі Надіслати електронною поштою
20.10.2009

У м. Тель-Авів (Ізраїль) з 15 по 19 жовтня 2009 року проходив чемпіонат Європи зі спортивних танців на візках, у якому успішно виступили серед 14 інших європейських країн наші 12 спортсменів, завоювавши четверту позицію у Європі у загальнокомандному заліку. За підсумками участі у чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках виступ національної збірної команди України можна назвати успішним: всі 6 українських пар стали фіналістами змагань у своїх категоріях.

PICT1066.JPG Україна завоювала повний комплект нагород, поклавши до своєї скарбнички золото (пара Слуговіна Іллона - Іванов

Олександр - COMBI 1ST), срібло (Яременко Олена – Бевзюк Валерій - COMBI 1LA) та бронзу (Чинка Олена – Авраменко Михайло - COMBI 2 ST).

В категорії COMBI 2 LA українські пари Шпаченко Марина - Радковський Артур та Заміга Іван – Бабіна Євгенія в

напруженій конкурентній боротьбі стали фіналістами серед 18 пар, посівши відповідно 5-те та 6-те місця.

Пара Беспалова Наталя та Бойко Ігор (DUO 2 ST) зайняли почесну 4-ту позицію у своїй категорії, зробивши значний прогрес у кар’єрі своїх виступів. Загалом варто відзначити достойний рівень проведення чемпіонату та високий рівень конкуренції серед пар-учасниць.