ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

61 медаль та друга позиція в Європі завойована українськими плавцями! Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
26.10.2009

 

_DSC7438 [320x200].JPGЗ 15 по 26 жовтня 2009 року в одній з європейських країн, що знаходяться найближче до Північного Полярного кола, а саме в острівній країні Ісландія проходив Чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів-інвалідів. Незважаючи на віддаленість Ісландії та міста, в якому проходили змагання – Рейк‘явіка - від інших країн Європи, на острів прибули 650 спортсменів та супроводжуючого персоналу з 37 країн, які впродовж цих 11 днів змагань значно збільшили щільність населеності країни. Всі спортсмени прибули в Ісландію з одним бажанням – перемагати. І 38-ми спортсменам з України це вдалось: вони не тільки стали чемпіонами та призерами чемпіонату Європи, але й побили чимало рекордів! Переможців та переможниць зустрічали 26 жовтня в аеропорту Бориспіль президент НКСІУ Валерій Сушкевич, представники Укрцентру "Інваспорт", телеканал Мегаспорт.

  

 

 

Цифри українських перемог - дійсно вражаючі:

61 медаль, серед яких - 29 золотих, 15 срібних, 17 бронзових медалей! До речі, справжнім лідером команди став Федина Олексій, котрий виборов для України 5 золотих нагород (детальну інформацію про нагороди всієї команди читайте нижче).

 

Із загальної кількості 24 світових рекордів цього Чемпіонату Європи наші спортсмени встановили 10 рекордів світу!

 

Також нашими спортсменами були встановлені 12 рекордів Європи із загальної кількості 51 рекорду.

У загальному медальному заліку наша паралімпійська збірна команда України з плавання посіла 2-е місце, поступившись майбутнім господарям Паралімпіади 2012 року – команді з Великобританії.

 

_DSC7415 [320x200].JPG   _DSC7434 [320x200].JPG

 

 

 

Місце

Країна

Чоловіки

Жінки

Всього

З

С

Б

Всього

З

С

Б

Всього

З

С

Б

Всього

1

Великобританія

19

16

12

47

20

16

11

47

39

32

23

94

2

Україна

22

9

10

41

7

6

7

20

29

15

17

61

3

Іспанія

12

16

9

37

4

3

7

14

16

19

16

51

4

Росія

6

10

7

23

8

10

3

21

14

20

10

44

5

Німеччина

2

7

6

15

7

8

8

23

9

15

14

38

Детальніше про результати спортсменів: 

І місце

1.

Балашова Ірина

Харківська

50 м в/с 28.18

Кеке В.Г.

2.

Балашова Ірина

Харківська

100 м в/с 1:03.45

Кеке В.Г.

3.

Богодайко Євген

Полтавська

100 м на спині 1:17.67

Калайда С.О.

Калайда І.С.

4.

Веракса Максим

Харківська

200 м комплексне 2:11.56 РС

Кеке В.Г.

5.

Веракса Максим

Харківська

50 м в/с 22.99 РС

Кеке В.Г.

6.

Веракса Максим

Харківська

100 м на спині  1:00.72

Кеке В.Г.

7.

Веракса Максим

Харківська

100 м в/с 50.91 РС

Кеке В.Г.

8.

Виноградець Дмитро

Полтавська

50 м в/с 44.21

Бойко Г.М.

9.

Виноградець Дмитро

Полтавська

50 м на спині 50.54 РЄ

Бойко Г.М.

10.

Виноградець Дмитро

Полтавська

150 м комплексне 3:06.07 РЄ

Бойко Г.М.

11.

Єлісаветська Ганна

Дніпропетровська

50 м в/с 1:11.73 РС

Вдовиченко Г.А.

12.

Єлісаветська Ганна

Хруль Оксана

Шестопал Наталія

Прологаєва Наталія

Дніпропетровська

Полтавська

Полтавська

Харківська

естафета 4 х 50 м комбінована 3628.97

Вдовиченко Г.А.

Калайда С.О.

Калайда І.С.

Горностаєва М.С.

Воронцова О.В.

13.

Єлісаветська Ганна

Дніпропетровська

50 м на спині 1:10.97 РС

Вдовиченко Г.А.

14.

Калина Андрій

Донецька

200 м комплексне 2:19.14

Казначеєв А.В.

15.

Калина Андрій

Донецька

100 м брас 1:07.73

Казначеєв А.В.

16.

Копаєва Дар”я

Дніпропетровська

100 м в/с 2:38.93 РС

17.

Мирошниченко Олександр

Донецька

400 м в/с 4:58.17

Казначеєв А.В.

18.

Полтавський Євген

Калина Андрій

Сіроватченко Андрій

Ястремський Тарас

Кіровоградська

Донецька

Дніпропетровська

Дніпропетровська

естафета 4 х 100м комплексне

4:21.16

Вдовиченко Г.А.

Казначеєв А.В.

Вдовиченко Г.А.

Вдовиченко Г.А..

19.

Прологаєва Наталія

Харківська

50 м в/с 36.58

Воронцова О.В.

20.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м батерфляй 1:04.22

Кащначеєва С.М. Крот А.І.

21.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м на спині 1:09.67

Кащначеєва С.М. Крот А.І.

22.

Стабровський Антон

Львівська

100 м батерфляй 58.92

Сальникова О.С.

23.

Федина Олексій

м. Київ

200м комплексне 2:11.84 РС

Проскура І.П.

24.

Федина Олексій

м. Київ

100 м брас 1:07.04

Проскура І.П.

25.

Федина Олексій

м. Київ

50 м в/с 24.13

Проскура І.П.

26.

Федина Олексій

м. Київ

100 м на спині 1:02.82

Проскура І.П.

27.

Федина Олексій

м. Київ

100 м в/с 53.86

Проскура І.П.

28.

Чуфаров Данило

Донецька

100 м батерфляй 59.30

Казначеєв А.В. Вангельєв В.О.

29.

Чуфаров Данило

Донецька

400 м в/с 4:20.69

Казначеєв А.В. Вангельєв В.О.

Винагороди – 32

РС – 7

РЄ –2

ІІ місце

1.

Алексєєв Дмитро

Одеська

50 м в/с 24.66

Воробйова Л.А.

2.

Алексєєв Дмитро

Одеська

100 м на спині 1:03.87

Воробйова Л.А.

3.

Балашова Ірина

Харківська

100 м на спині 1612.70

Кеке В.Г.

4.

Богодайко Євген

Полтавська

200 м комплексне 2:52.80

Калайда С.О.

Калайда І.С.

5.

Виноградець Дмитро

Полтавська

50 м батерфляй 57.81 РС

Бойко Г.М.

6.

Волкова Юлія

Донецька

100 м батерфляй 1:11.98

Казначеєв А.В.

7.

Заводний Максим

Хмельницька

100 м брас 1:08.62

Заводна Т.Г.

8..

Комаров Олександр

Донецька

50 м батерфляй 33.69

Лисенко В.Г.

9.

Матло Ярина

Рівненська

100 м брас 1:22.63

Палюх О.Г.

10.

Семененко Ярослав

Донецька

100 м брас 1:29.50

Казначеєв А.В.

11

Семенова Наталія

м. Київ

50 м в/с 1:19.93

Селіванов О.В.

12.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м в/ с 1:01.43

Казначеєва С.М.,

 Крот А.І.

13.

Соцька Ірина

Донецька

100 м в/с 2:41.33 РС

Казначеєв А.В.

14.

Соцька Ірина

Донецька

50 м на спині  1:16.77

Казначеєв А.В.

15.

Чуфаров Данило

Донецька

200 м комплексне 2:15.11

Казначеєв А.В. Вангельєв В.О.

Винагороди – 15

РС – 2

ІІІ місце

1.

Алексєєв Дмитро

Одеська

100 м в/ с 54.89

Воробйова Л.А.

2.

Волкова Юлія

Донецька

200 м комплексне 2:39.55

Казначеєв А.В.

3.

Волкова Юлія

Донецька

100 м брас 1:23.07

Казначеєв А.В.

4.

Волкова Юлія

Донецька

400 м в/с 4:50.98

Казначеєв А.В.

6.

Залевський Дмитро

Донецька

100 м на спині 1:13.93

Казначеєв А.В.

6.

Ісаєв Максим

Дніпропетровська

400 м в/с 4:18.35

Вдовиченко Г.А.

7.

Ісаєв Максим

Дніпропетровська

100 м на спині 1:04.79

Вдовиченко Г.А.

8.

Комаров Олександр

Донецька

200 м комплексне 3:00.84

Лисенко В.Г.

9.

Комаров Олександр

Донецька

100 м в/с 1:05.07

Лисенко В.Г.

10.

Семенова Наталія

м. Київ

100 м в/с 2:52.87

Селіванов О.В.

11.

Семенова Наталія

м. Київ

50 м на спині 1:21.45

Селіванов В.О.

12.

Соцька Ірина

Донецька

50 м в/с 1:22.11

Казначеєв А.В.

13.

Стабровський Антон

Львівська

400 м в\с 4:35.10

Сальнікова О.С.

14.

Ткалєенко Олег

Донецька

400 м в/с 5:01.22

Казначеєв А.В.

15.

Хруль Оксана

Полтавська

100 м брас 1:47:82

Калайда С.О.

Калайда І.С.

16.

Чуфаров Данило

Донецька

100 м на спині 1:04.82

Казначеєв А.В.

 Вангельєв В.О.

17

Ястремський Тарас

Сіроватченко Андрій

Комаров Олександр

Калина Андрій

Дніпропетровська

Дніпропетровська

Донецька

Донецька

естафета 4 х 100 м в/с 4:02.26

Вдовиченко Г.А.

Вдовиченко Г.А.

Лисенко В.Г.

Казначеєв А.В.

Винагороди – 20

ІV місце

1.

Алексєєв Дмитро

Одеська

200 м комплексне 2:20.09

Воробйова Л.А.

2.

Андрюшін Юрій

Кіровоградська

50 м в/с 31.94

Вдовиченко Г.А.

3.

Жумела Денис

Калина Андрій

Богодайко Євгеній

Виноградець Дмитро

Миколаївська

Донецька

Полтавська

Полтавська

естафета 4 х 50 м комбінована 3:03.00

Ільін М.С.

Казначеєв А.В.

Калайда С.О.

Калайда І.С.

Бойко Г.М.

4.

Залевський Дмитро

Донецька

400 м в/с 5:24.40

Казначеєв А.В.

Казначеєва С.М.

5.

Кадина Андрій

Донецька

100 м в/ с 58.12

Казначеєв А.В.

6.

Матло Ярина

Рівненська

100 м батерфляй 1:14.17

Палюх О.Г.

7.

Палян Ані

АР Крим

50 м в/с 37.37

Леськовська Н.

8.

Сіроватченко Андрій

Дніпропетровська

100 м батерфляй 1:02.60

Вдовиченко Г.А.

9.

Сіроватченко Андрій

Дніпропетровська

50 с в/с 26.67

Вдовиченко Г.А.

10.

Смирнов Віктор

Донецька

100 м брас 1:19.52

Казначеєва С.М., Крот А.І.

11.

Смирнов Віктор

Донецька

50 м в/с 27.74

Казначеєва С.М., Крот А.І.

12.

Соцька Ірина

Донецька

200 м в/с 5:29.66 РС

Казначеєв А.В.

13.

Ткалєнко Олег

Донецька

100 м брас 1612.31

Казначеєв А.В.

14.

Чуфаров Данило

Донецька

50 м в/с 24.69

Казначеєв А.В.

Вангельєв В.О.

РС – 1

V місце

1.

Волкова Юлія

Донецька

50 м в/с 29.59

Казначеєв А.В.

2.

Волкова Юлія

Донецька

100 м в/с 1:04.86

Казначеєв А.В.

3.

Матло Ярина

Рівненська

200 м комплексне 2:47.66

Палюх О.Г.

4.

Палян Ані

АР Крим

400 м в/с 6:00.68

Леськовська Н.

5.

Палян Ані

АР Крим

100 м в/с 1:22.08

Леськовська Н.

6.

Полтавський Євген

Дніпропетровська

100 м спина 1:13.83

Вдовиченко Г.А.

7.

Семенова Наталія

м. Київ

200 м в/с 6:02.04

Селіванов В.О.

8.

Сіроватченко Андрій

Дніпропетровська

100 м на спині 1:08.65

Вдовиченко Г.А.

9.

Шталь Марина

Луганська

100м брас 1:26.02

Пушко О.О.

VІ місце

1.

Жумела Денис

Миколаївська

200 м в/с

Ільін М.С.

2.

Мирошниченко Олександр

Донецька

100м батерфляй 4614.54

Казначеєв А.В.

3.

Шестопал Наталія

Полтавська

400 м в/с

Горностаєва М.С.

Інші місця

1.

Виноградець Дмитро

Полтавська

8 місце

50 м брас 1:04.29

Бойко Г.М.

2.

Виноградець Дмитро

Полтавська

7 місце

200 м в/с 3:25.99

Бойко Г.М.

3.

Жумела Денис

Миколаївська

7 місце

50 м в/с 1;18.00

Ільін М.С.

4.

Жумела Денис

Миколаївська

7 місце

100 м в/с 2;50.41

Ільін М.С.

5.

Жумела Денис

Миколаївська

7 місце

50 м на спині  1:19.46

Ільін М.С.

6.

Ісаєв Максим

Дніпропетровська

8 місце

50 м в/с 26.22

Вдовиченко Г.А.

7.

Калина Андрій

Донецька

8 місце

50 м в/с 27.22

Казначеєв А.В.

8.

Комаров Олександр

Донецька

7 місце

100 м на спині 1:26.79

Лисенко В.Г.

9.

Мащенко Олександр

Донецька

7 місце

50 м в/с 29.00

Казначеєва С.М.

10.

Мельник Марина

Донецька

7 місце

50 м в/с 31.08

Казначеєв А.В.

11

Мельник Марина

Донецька

7 місце

400 м в/с 5:21.26

Казначеєв А.В.

12.

Мельник Марина

Донецька

8 місце

100 м в/с 1610.23

Казначеєв А.В.

13.

Мирошниченко Олександр

Донецька

8 місце

200 м комплексне 2:48.60

Казначеєв А.В.

14.

Соцька Ірина

Донецька

8 місце

50м брас 2619.54

Казначеєв А.В.

15.

Шталь Марина

Луганська

7 місце

100м в/с 1:07.69

Пушко О.О.

 

 

Прес-служба НКСІУ

 

 
< Попередня   Наступна >