ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
: ˲ϲֲ ' Dz ²˲
- Ѳ   
02.11.2009

НЕВИМОВНА ВТРАТА: ПАРАЛІМПІЙЦІ СКОРБЛЯТЬ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ТРЕНЕРА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СОРОЧАНА ВІТАЛІЯ СЕМЕНОВИЧА

 

_x9e2664_boturchuk_320x200.jpgПаралімпійська дружина зазнала великої скорботи у зв’язку з передчасною раптовою смертю заслуженого тренера України з легкої атлетики, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Сорочана Віталія Семеновича. Через кілька тижнів Віталію Семеновичу могло виповнитись 69 років (він народився 13 грудня 1940 року у Дніпропетровську, де й проживав до останніх днів життя).

 

 

Віталій Сорочан всі свої сили, знання, вміння і досвід віддав не одному поколінню спортсменів-легкоатлетів, у тому числі й паралімпійців. Він завжди _dsc8327_320x200.jpgпам’ятатиметься нами як справжній майстер, знавець своєї справи та людина, котра самовіддано працювала заради поширення ідеалів паралімпізму в Україні і в світі.

 

Велика когорта вихованців Сорочана і надалі продовжуватиме його важливу справу, виборюючи для України все більше нових почесних нагород на легкоатлетичних аренах світу. А спортсменів-вихованців у нього було чимало за більш ніж 40 років роботи: на тренерських посадах Віталій Семенович працював ще з 1968 року, а з січня 2005 року – був тренером у складі штатної паралімпійської збірної команди України. Його вихованці: Ботурчук Оксана - заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків світу, Європи та ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року (м. Пекін) серед спортсменів - інвалідів з вадами зору; Чишко Марина - майстер спорту України міжнародного класу, фіналістка ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року (м. Пекін) серед спортсменів - інвалідів з вадами зору; Стрижак (Дяченко) Інна - заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та Кубків світу, Європи; призерка ХІ літніх Паралімпійських ігор 2000 року, дворазова чемпіонка ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року (м. Пекін) серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату; Сеник Микита - майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий призер та чемпіон світу, дворазовий бронзовий призер ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 року (м. Пекін) серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату; Рудківська Тетяна - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка та бронзова призерка чемпіонатів Європи, учасниця Паралімпійських ігор серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату.

 

_dsc8333_320x200.jpgСвітла пам'ять про Віталія Семеновича – чуйну, добру і, водночас, цілеспрямовану людину, професіонала тренерської справи і справжнього наставника - назавжди буде з нами.

 

Національний комітет спорту інвалідів України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” висловлюють глибоке співчуття сім’ї та близьким померлого.

 

Вічна пам’ять!

Працівники Національного комітету спорту інвалідів України та

Укрцентру "Інваспорт"

 
<   >