ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
- !
- Ѳ   
27.11.2009

Асоціація «Спортивна індустрія України» взяла участь у V Всеукраїнській благодійній акції «ЩАСЛИВІ ДОЛОНІ»

 

 

Сьогодні, 27 листопада 2009 року,  у рамках проведення V Всеукраїнської благодійної акції «ЩАСЛИВІ ДОЛОНІ» пройшла урочиста церемонія нагородження талановитих дітей-сиріт (15-17 років), котрі виявили особливі здібності у галузі освіти (математики, фізики, географії, іноземних мов та ін.), мистецтва (малюванні, танцю, музиці та ін.), спорту (плаванні, боротьбі, шахів та ін.). Ініціювання цього проекту щорік об’єднує навколо «Щасливих долонь» соціально-відповідальні компанії з достойною репутацією на вітчизняному ринку, що є ще одним доказом їх вагомості у розвитку соціальної сфери суспільного життя в нашій державі.

 

Церемонія нагородження відбулась за участю відомих зірок української естради та зовсім юних майбутніх зірочок, і насправді створила атмосферу дива, до якого так прагнуть спраглі дитячі серця. Кожен з учасників-переможців конкурсу, що проводився впродовж року серед усіх українських шкіл-інтернатів і дитячих будинків, отримав грамоти, нагороди, цінні призи та путівки до оздоровчих закладів України.

 

Асоціація «Спортивна індустрія України», зокрема компанії-члени АСІУ - Дельта спорт,  Найк-Україна, Спормайстер-Україна, Лінар-медіа (журнал Life & Sport)  - також долучились до цієї чудової нагоди відзначити найкращих діток та у рамках проведення щорічної спеціальної програми АСІУ «Спортивна індустрія – соціально незахищеним» підготували кожному учаснику акції подарунки – спортивні сумки, каталог «Спортивна індустрія України», солодощі тощо. Подарунки вручив 30-ти талановитим діткам з усіх куточків України президент Асоціації «Спортивна індустрія України», Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Михайлович Сушкевич. 

 

Додатково:

Благодійний захід «Щасливі долоні» - авторський соціальний проект Інституту творчості Олени Піддубної, покликаний створити дітям, як найвищій цінності суспільства, сприятливі умови для всебічного розвитку їх здібностей і талантів. Традиційна щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Щасливі долоні» має за мету не тільки популяризацію та демонстрацію яскравих особистостей серед дітей-сиріт, а, насамперед,  - допомогу у адаптації дітей-сиріт до самостійного життя у суспільстві, становленні їх всебічного особистого розвитку, а також підвищення соціальної відповідальності українського суспільства у ставленні до дітей, які так потребують допомоги та підтримки. Програма заходу передбачає також продовження навчання фіналістів у вузах України та Європи за рахунок меценатів, надання їм житла на час навчання. Також меценати мають можливість проявити себе і в подальшому забезпеченні працевлаштування конкурсантів.

 

Окрім того, в програмі десятиденного перебування усіх діток-фіналістів в Києві під час проведення фінальної акції  - цікаві екскурсії по Києву, прогулянки на пароплаві по Дніпру, медичне обстеження з подальшою реалізацією програми лікування, майстер-класи від зірок театру та естради в Інституті Олени Піддубної, відвідування видовищних атракціонів та розважальних закладів, музеїв, театрів, надання одягу та взуття від відомих дизайнерів України тощо.

 

Меценати проекту відзначаються орденом, ексклюзивно виготовленим Першим Ювелірним Фондом України.

 Прес-служба АСІУ

 
<   >