ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Інваліди дякують Уряду за ухвалені рішення, спрямовані на їх підтримку Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
03.12.2009

_dsc7887_320x200.jpgПредставники громадських організацій інвалідів висловили вдячність Уряду за ухвалені рішення щодо підтримки людей з обмеженими можливостями

 

Зокрема, на спеціальному позачерговому засіданні Уряду з питань вирішення проблем інвалідів президент Національного комітету спорту інвалідів, народний депутат України Валерій Сушкевич подякував особисто Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко, яка «вперше відкрила двері української влади для співпраці з інвалідами». «Сьогодні відбувається подія системної роботи Уряду і руху інвалідів, спрямована на те, щоб вирішити наші з вами проблеми, пов’язані з правами, пов’язані з державною підтримкою інвалідів», - зазначив він.

 

За словами Голови Вінницької обласної громадської організації батьків дітей-інвалідів «Відкриті серця» Світлани Демко, ухвалення Урядом нормативних актів з підтримки інвалідів є справжньою перемогою громадських організацій і Національної асамблеї інвалідів України.

 

Голова Луганської обласної громадської організації молоді з інвалідністю «Восток. Схід. West.» Тетяна Баранцова подякувала Уряду за ухвалення рішення щодо забезпечення інвалідів технічними засобами, на яке інваліди та їхні організації довго чекали: «Від імені сотні тисяч людей я дякую за те, що ми можемо сьогодні з Урядом обговорювати саме цю постанову («Про порядок забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами»), яка дасть нам вільне життя».

 

Голова Слав’янської районної громадської організації інвалідів «Світанок» Олександр Богачов передав слова вдячності Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко від інвалідів-спинальників за те, що «цього року у кризовий період Уряд виділив додаткових 22 млн.грн. на лікування спинальних хворих».

 

У свою чергу чемпіон ХІІ та ХІІІ літніх Паралімпійських ігор, багаторазовий чемпіон світу та Європи з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, заслужений майстер спорту України Тарас Дутко подякував Уряду за ухвалені рішення і зокрема ті, «які ніколи раніше не вирішувалися і ніхто за них не брався, а саме: державне забезпечення фізичної реабілітації інвалідів».

Джерело:  Управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів, 03.12.2009, 17:00  

 
< Попередня   Наступна >