ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Уряд ухвалив пакет документів щодо розв'язання проблем соціального захисту інвалідів Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
03.12.2009

_dsc7873_320x200.jpgУряд на своєму засіданні ухвалив 17 нормативно-правових актів, спрямованих на всебічну підтримку інвалідів України. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на спеціальному засіданні Уряду, присвяченому розв’язанню проблем соціального захисту інвалідів.

«Таким чином ми сьогодні з вами завершили прийняття саме тих документів, які за вашими пропозиціями є невідкладними і важливими», - наголосила Юлія Тимошенко, звертаючись до представників громадських організацій інвалідів України.

Зокрема, Уряд ухвалив законопроект «Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї». Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила Секретаріату Кабінету Міністрів невідкладно направити цей законопроект до парламенту і звернутися до Голови Верховної Ради Володимира Литвина з проханням розглянути його до кінця цього року.

Кабінет Міністрів прийняв низку документів, які створюють умови для людей з обмеженими можливостями у сфері транспорту. Зокрема, йдеться про оснащення кожного маршруту громадського транспорту, як мінімум, одним транспортним засобом, пристосованим для перевезення інвалідів, створення умов для паркування їх транспортних засобів.

Уряд також ухвалив 4 документи, спрямовані на поліпшення медичного забезпечення людей з обмеженими можливостям. Зокрема, Уряд затвердив порядки забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними засобами та санаторно-курортними путівками.

Крім того, Уряд прийняв низку рішень щодо підтримки обдарованої молоді з числа інвалідів та здобуття ними вищої освіти. Зокрема, з 1 січня 2010 року встановлено 100 академічних стипендій Кабінету Міністрів для студентів-інвалідів. Розмір стипендій становитиме 850 грн., а для інвалідів першої групи - на 50% більше. Крім того, Уряд затвердив план заходів щодо запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на період до 2012 року, відповідно до якої діти з інвалідністю будуть інтегрованими в загальноосвітній процес.

З метою розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху в Україні Уряд надав у постійне користування 92 гектари землі у Львівській області Західному реабілітаційно-спортивному центру Національного комітету спорту інвалідів для будівництва об’єктів фізичної культури і спорту.

До того ж рішенням Уряду збільшено вдвічі – до 100 кв. м – площі об’єктів державної власності, які надаються в оренду громадським організаціям інвалідів за пільговою орендною ставкою в розмірі 1%.

Джерело: Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ, 03.12.2009,15:00

 
< Попередня   Наступна >