ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Додаток від 03.12.2009 № 1460-00-р Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
03.12.2009

Кабінет Міністрів України
Додаток  від 03.12.2009  № 1460-00-р
Індекс:
ПЛАН заходів, пов'язаних з розв'язанням деяких проблем соціального захисту інвалідів

 

Текст документа:  ПЛАН заходів, пов'язаних з розв'язанням деяких проблем соціального захисту інвалідів1460-00-р редакція від 03.12.2009

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 3 грудня 2009 р.  № 1460-р

 

ПЛАН
заходів, пов’язаних з розв’язанням деяких
проблем соціального захисту інвалідів

 

1. Утворити Міжвідомчу комісію з питань медичної реабілітації інвалідів.

МОЗ.

I квартал 2010 року.

2. Передбачити під час доопрацювання проекту Закону України ‛Про Державний бюджет України на 2010 рік“ субвенцію з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на забезпечення лікування інвалідів-спинальників з інших областей у Донецькій обласній лікарні відновлювального лікування у сумі 3 млн. гривень, у тому числі 2 млн. гривень — на зміцнення лікувальної і матеріально-технічної бази Донецької обласної лікарні відновлювального лікування і 1 млн. гривень — на забезпечення лікування у цій лікарні інвалідів-спинальників з інших областей України.

Мінфін, МОЗ.

До 1 січня 2010 року.

3. Врегулювати на законодавчому рівні створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи у сфері соціального захисту населення з метою поліпшення обліку інвалідів.

Мінпраці, МОЗ, Мінфін.

До 1 січня 2011 року.

4. Вирішити питання щодо надання права на керування транспортним засобом певним групам інвалідів, зокрема інвалідам по слуху. 

МОЗ, МВС.

I квартал 2010 року.

5. Переглянути перелік медичних протипоказань для приймання абітурієнтів до вищих навчальних закладів з метою усунення перешкод для реалізації інвалідами права на освіту. 

МОЗ, МОН, Мінпраці.

Перше півріччя 2010 року.

6. Започаткувати проведення тематичних виставок, фестивалів творчості та мистецтва інвалідів на регіональному і загальнодержавному рівні, а також сприяти участі зазначених осіб у мистецьких і творчих заходах.

МКТ, Мінфін.

I квартал 2010 року.

7. Забезпечити фінансування заходів щодо підготовки та участі національної збірної команди спортсменів-інвалідів до Х зимових Паралімпійських ігор, у тому числі навчально-тренувального збору, що розпочнеться 4 січня 2010 року. 

Мінфін, Мінсім’ямолодьспорт, Державне казначейство.

Починаючи з 4 січня
2010 року.

8. Установити вартість одного робочого місця на підприємствах усіх галузей економіки з метою визначення обсягу фінансової допомоги цим підприємствам на створення робочих місць для інвалідів за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

Мінекономіки, Мінпромполітики, Мінпраці.

До 1 квітня 2010 року.

9. Передбачити під час доопрацювання проекту Закону України ‛Про Державний бюджет України на 2010 рік“ виділення коштів для придбання спеціальних вагонів, пристосованих для перевезення інвалідів на кріслах колісних, та забезпечення ними всіх фірмових залізничних поїздів з метою поліпшення обслуговування інвалідів із значним ураженням опорно-рухового апарату.

Мінтрансзв’язку, Мінфін.

До 1 січня 2010 року.

10. Забезпечити дітей-інвалідів з ураженням зору, які навчаються, підручниками українською мовою, виготовленими шрифтом Брайля або збільшеним шрифтом (для слабозорих).

МОН, Мінфін.

До 1 січня 2010 року.

11. Вирішити питання щодо упорядкування паркування автомобілів з урахуванням потреб інвалідів, обладнання пішохідних переходів у населених пунктах світлофорами із звуковим супроводженням, у тому числі в місцях компактного проживання та роботи інвалідів по зору.

МВС, Мінжитлокомунгосп за участю громадських організацій інвалідів.

2010 рік.

12. Визначити потребу та у разі необхідності утворити на базі однієї з інтернатних установ відповідне спеціалізоване відділення для перебування в ньому інвалідів по зору.

Мінпраці,
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

До 1 січня 2011 року.

13. Розробити пропозиції щодо внесення змін до статей 43 і 48 Гірничого закону України та постанови Кабінету Міністрів України
від 12 серпня 2009 р. № 887 ‛Про затвердження Порядку надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням“ у частині забезпечення вугіллям на побутові потреби інвалідів праці та інвалідів загального захворювання, які є ветеранами праці, сімей працівників, що загинули (померли) на підприємствах з видобутку (переробки) вугілля, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника.

Мінпраці, Мінвуглепром, Мінфін, Мінекономіки, Мін’юст.

Перше півріччя 2010 року.

14. Визначити спеціальний преференційний порядок отримання інвалідами земельних ділянок під будівництво гаражів поблизу місця  проживання, які за висновками медико-соціальної експертної комісії мають медичні показання для забезпечення автомобілями та отримали їх через органи праці та соціального захисту населення або придбали за власні кошти.

Держкомзем разом з органами місцевого самоврядування (за згодою).

I квартал 2010 року.

15. Забезпечувати своєчасне в установленому законодавством порядку відшкодування податку на додану вартість підприємствам громадських організацій інвалідів.

ДПА.

Постійно.

 

 
< Попередня   Наступна >