ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Валерій Сушкевич: "Як виконати Закон про "соцстандарти" і навіщо?" Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
11.12.2009
Коментарі щодо реалізації Закону про підвищення соціальних стандартів

Уряд Тимошенко віднайшов можливість не тільки не зменшити жодної пенсійної виплати, а й продовжувати призначати збільшення пенсій.

Саме Уряд Тимошенко забезпечив у 2008 році виплату пенсій з осучасненими заробітними платами, ліквідувавши таким чином диспропорцію у пенсіях, призначених у різні роки, для майже 10 млн. пенсіонерів. В подальшому Уряд, враховуючи наслідки світової економічної кризи, віднайшов такі шляхи матеріальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, які дали можливість максимально гармонізувати інтереси пенсіонерів, інвалідів із фінансовими можливостями Пенсійного фонду та Державного бюджету.

На жаль, можна констатувати, що Закон про підвищення соціальних стандартів прийнятий за принципом – «чим гірше - тим краще». Адже як можна назвати рішення, згідно з яким за 2 місяці ’’розпорошено’’ понад 600 млн. грн., і при цьому не тільки не покращено матеріальне становище пенсіонерів, інвалідів, а навпаки, ще більше загострено проблеми, зокрема, "зрівнялівки" в пенсіях, розбалансування пенсійної системи тощо.

 

Вдумайтеся у цифри:

У 250 тис. осіб після прийняття Закону про соцстандарти повністю знівельовано роль їх стажу та зарплати, оскільки розміри їх пенсій стали меншими мінімальної пенсії.

У близько 2 млн. пенсіонерів підвищення до пенсії як учасникам війни збільшиться на 7,50 грн.

У понад 5 млн. пенсіонерів навіть при збереженні доплати у розмірі 28 грн. 40 коп. пенсія збільшується в середньому на 5 грн. Йдеться про тих, хто одержує розмір пенсії на рівні середнього. (в цілому у 13,08 млн. пенсіонерів середній розмір підвищення становить 22,34 грн.)

У 118 тис. непрацюючих інвалідів з дитинства ІІ, ІІІ груп (або 40 % загального числа отримувачів), без збереження наданої Урядом доплати у розмірі 28,40 грн., державна соціальна допомога збільшується лише на 60 копійок. Але більш сумним є те, що прийнятим Законом затверджено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам у сумі 16 млрд. 24 млн. грн., у той час як до його прийняття зазначена субвенція була визначена у сумі 16 млрд. 575 млн. Тобто фактично зменшено субвенцію на 500 млн. грн..

Тому виникає цілком резонне питання: як виконати Закон про ’’соцстандарти’’ і навіщо?

 
< Попередня   Наступна >