ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Кабмін пропонує ратифікувати Конвенцію ООН про права інвалідів Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
04.12.2009

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ратифікувати підтриману Україною Конвенцію ООН про права інвалідів. Про це Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, відкриваючи позачергове засідання уряду, присвячене вирішенню питань життєдіяльності людей з обмеженими можливостями.

 

"Сьогодні, коли Україна на вірному шляху для створення всіх умов для людей з обмеженими можливостями, я хотіла би, щоб сьогодні ми також зробили дуже важливу справу – направили на ратифікацію в парламент абсолютно підтриману Україною Конвенцію ООН про права інвалідів", - сказала керівник уряду.

 

На її думку, цей комплексний документ є "сконцентрованим досвідом світу, як найкраще будувати цю роботу, як найкраще досягати результату".

 

"І я переконана, що після підписання Україною цієї Конвенції, приєднання до цієї Конвенції, ми до кінця року забезпечимо ратифікацію. Ми йдемо без порушення термінів, чітко йдемо в тому графіку, щоб робити подібні кроки", - підкреслила Юлія Тимошенко.

 

Як відомо, Конвенція про права інвалідів і Факультативний протокол до неї були прийняті 13 грудня 2006 року в Центральній установі Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку й були відкриті для підписання 30 березня 2007 року. У цей день Конвенцію підписали 82 держави при одній ратифікації, тоді як Факультативний протокол був підписаний 44 державами.

 

Конвенція розроблялася як документ щодо прав людини, у якому буде чітко сформульований аспект соціального розвитку. У ньому представлено загальний розподіл інвалідів по категоріях і зазначено, що всі особи з будь-якими формами інвалідності повинні користуватися всіма правами людини й основними свободами. У Конвенції роз'ясняється й визначається, яким чином всі категорії прав можуть бути застосовані до інвалідів, і вказуються сфери, які вимагають внесення змін, що дозволять особам з обмеженими можливостями ефективно здійснювати свої права, й сфери, у яких їх права порушуються й у які способи необхідно зміцнити правозахисні механізми.

Джерело: www.naiu.org.ua

 

 

 
< Попередня   Наступна >