19202122232425
262728

Українські біатлоністи - перші у світі! Надіслати електронною поштою
21.12.2009

78-22-2.jpgВже багато років поспіль національна збірна паралімпійська команда з зимових видів спорту не перестає дивувати нас своїми яскравими виступами, виборюючи першість у провідних зимових команд світу. Підсумовуючи рік 2009 наші спортсмени-паралімпійці знову вразили своїми спортивним результатами не тільки Україну, але й увесь світ, виборовши перше світове місце у біатлоні, друге – у лижних гонках та у загальнокомандному заліку – друге місце після вдвічі більшої за складом команди Росії. Такий виступ національної паралімпійської збірної команди – майбутньої учасниці Х зимових Паралімпійських ігор (21 медаль: 6 золотих, 9 срібних, 8 бронзових нагород)  – серйозна заявка для майбутніх Ігор та гарний подарунок Україні напередодні Нового 2010 спортивного Олімпійського та Паралімпійського року.

Передноворічний успіх нашої команди відбувся на засніжених лижних трасах міста Сьюсьоен (Норвегія), яке радо приймало учасників Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону. Змагання за світову першість проходили з 14 по 20 грудня 2009 року, в яких взяли участь 130 спортсменів-паралімпійців з 18 країн. Окрім України, серед країн-учасниць були спортсмени провідних спортивних країн світу - Росії, Німеччини, Норвегії, Японії, Білорусії, Франції, Італії, США та ін.

olena_iurkovska.jpgНаціональну паралімпійську збірну команду з зимових видів спорту на цих етапах Кубку світу представляли 18 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, котрі за 4 дні змагань вибороли 21 нагороду, з яких 6 перших місць, 9 других та 8 третіх.

За результатами Кубку світу в м. Сьюсьоен, українська збірна посіла 2-е загальнокомандне місце, а за окремим заліком змагань з біатлону наша збірна стала першою в світі, за результатами змагань з лижних гонок – другою. Традиційно першою у загальнокомандному заліку стала збірна Росії, а третьою – збірна Німеччини.

Чемпіонами та призерами у складі української збірної команди з зимових видів спорту стали:

1

Такий результат став очевидним підтвердженням високого рівня готовності нашої паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту до Х зимових Паралімпійських ігор, що пройдуть у березні наступного року в місті Ванкувер, Канада. Однак, не забігаючи уперед, ми будемо ще з більшим натхненням вболівати за виступ наших спортсменів-паралімпійців на наступних, кінцевих етапах Кубку світу з біатлону та лижних гонок Міжнародного паралімпійського комітету, що пройдуть напередодні Ігор  - з 25 січня по 8 лютого 2010 року - у Франції та Німеччині. Будемо сподіватись та вірити, що наші спортсмени і надалі покажуть яскраві спортивні результати й вкотре підтвердять високий рівень розвитку вітчизняного паралімпійського спорту.