6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Закінчився Чемпіонат України з паралімпійського фехтування Надіслати електронною поштою
16.12.2009

0847_dsc03324.jpgЗакінчився черговий Чемпіонат України з фехтування на візках (паралімпійського). Сьогодні були проведені змагання на шаблях, і командні змагання у жінок на шпагах, а у чоловіків - на рапірах.

В останній день пристрасті, здається, кипіли набагато сильніше, ніж завше. Саме сьогодні всі розуміли, що наступна зустріч буде лише через декілька місяців, тому викладались на повну.

В останньому виді програми - шаблі перше місце заслужено посів Цедрік Вадим з Одеси, Галій Валерій зі Львова - другий, а Сергій Шенкевич і Валерій Тищенко з Миколаєва відповідно треті.

Також цікавими , як завжди, були командні змагання на рапірах, в яких прогнозовано перемогла збірна команда Львова(Демчук, Дацко, Галій, Павлечко), що у фіналі перемогла збірну Миколаїв-Київ (Бажуков, Величинський, Полюховіч, Лопатський) з рахунком 45:19. Також на п’єдестал піднялась команда Донецька (Хоба, Капустін, Харламов, Мазоров).

А у дівчат у командних змаганнях на шпагах перемогу святкувала збірна Миколаїв-Львів(Морквич, Позняк, Франків), яка в фіналі перемогла збірну Києва( Лук’яненко, Савчук, Єсіна), а бронзові медалі здобула команда Севастополь-Одеса (Коновалова, Суріна, Джирилгасова).

Після закінчення змагань відбулося урочисте нагородження учасників змагань. Призери в особистих змаганнях отримали медалі та пам’ятні дипломи, а переможці і призери у командних змаганнях здобули кубки і медалі. Всі учасники залишилися дуже задоволені змаганнями, і вже очікують на Кубок України, який планується у квітні. Є всі сподівання, що у Кубку України братимуть участь збірні команди з фехтування на візках із Білорусії і Росії.

З кожним роком рівень Чемпіонату України постійно зростає, беруть участь нові міста і області(цього разу вперше були представлені Черкаси). І це зважаючи на те, що досить нелегко організувати тренування і змагання в нашій країні, в якій довгими десятиріччями ігнорували людей з інвалідністю. Добратися людині на візку з дому в тренувальний зал само по собі в багатьох випадках можна розцінювати як подвиг.

Отже, зброя уже складена у чохли, а спортсмени вже готуються до наступних стартів. Попереду тренування, збори, змагання і головний старт 2010 року – Чемпіонат світу у Парижі у листопаді. Побажаємо успіхів нашим фехтунам і фехтункам у візках.

Шабля (жінки, чоловіки). Особистий турнір.