ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
- Ѳ   
23.01.2010

invasport_paraolimpik_baza_new_open_verhnie_kraws_7970_320x200.jpgУ селі Верхнє Турківського району (Львівська обл.) 21 січня відбулося відкриття першої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Розпочався навчально-тренувальний збір національної паралімпійської збірної з зимових видів спорту перед Х зимовими Паралімпійськими іграми в Ванкувері-2010. Українці вперше випробували засніжені лижні та біатлонні траси нового центру.

invasport_paraolimpik_baza_new_open_verhnie_kraws_7981_320x200.jpgЗа словами президента Національного комітету спорту інвалідів України, Героя України Валерія Сушкевича, вже у середині лютого 2010 року тут планується завершити укомплектування другого готелю для спортсменів вже збудованого в Центрі, а також ввести в дію гірськолижні спуски, адаптовані для осіб з обмеженими можливостями та канатно-крісельну дорогу. Пізніше буде обладнано спортивний зал та медико-відновлювальний центр. Вже сьогодні, створений за кращими світовими зразками центр підготовки наших інваспортсменів -  повністю безбар’єрний –  відповідає високому рівню українських паралімпійців, які останнім часом  - серед світових лідерів у біатлоні та лижних перегонах.

 

invasport_paraolimpik_baza_new_open_verhnie_kraws_8341_320x200.jpgОднією з переваг української бази є можливість у широких межах моделювати конфігурації трас: навколишній рельєф дозволяє «збудувати» в безпосередній близькості від місця проживання спортсменів, як прості, так й найскладніші біатлонні полігони - зазначив тренер українських «стріляючих» лижників Микола Ворчак.

 

Готельна інфраструктура Центру передбачає розміщення у найкомфортабельніших умовах близько 500 осіб. Житлові та фізкультурно-спортивні об’єкти Центру можуть ефективно використовуватися для широкого загалу наших співвітчизників, туристів, в тому числі, наприклад, і вболівальників, які відвідають заходи в рамках фінальної частини футбольного ЄВРО-2012. Адже Центр розташований у надзвичайно мальовничому місці Карпатського середньогір’я на транзитних шляхах від Польщі (до кордону менше 10 кілометрів) й Словаччини до Львова.invasport_paraolimpik_baza_new_open_verhnie_kraws_8303_320x200.jpg

 

Біатлонну трасу Центру після перших проб високо оцінили лідери світового біатлону, члени національної паралімпійської збірної  Григорій Вовчанський та багаторазова чемпіонка попередньої  Паралімпіади – Олена Юрковська.

 

За матеріалами ФОТОФАКТ (Львівські новини. Інваспорт), Євгеній Кравс

Фото Євгенія КРАВСА

 

 
<   >