ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Передпаралімпійський рубіж національної паралімпійської збірної команди: до зустрічі в Німеччині! Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
31.01.2010

54_320x200.jpgЗавершився один із етапів Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, що проходив на засніжених трасах Франції, у місті Бессан. Національна паралімпійська збірна команда стала першою на цьому етапі Кубку світу!

І ми вже можемо підбити не тільки результати завершальних двох днів змагань, але й остаточні яскраві підсумки участі спортсменів національної паралімпійської збірної України в цьому міжнародному форумі.

 

54_320x200.jpg30 січня 2010 відбувались змагання з біатлону,  довга дистанція 12, 5 км. Переможцями серед жінок на цій дистанції стали:

Кононова Олександра – бронзова нагорода з результатом – 1:00:33,4

 

Юрковська Олена – золота нагорода з результатом – 39:56,2

Павленко Людмила – срібна нагорода з результатом – 40:16,1

Трифонова Світлана – бронза з результатом – 40:53,7

 

Цікаво, що четверте місце після славної трійки україночок, котрі знову ж таки завоювали увесь п’єдестал,  виборола Стефурак Надія з результатом 42:08,4

 

Серед чоловіків єдиний «щасливчик» Вовчинський Григорій  здобув срібну нагороду з результатом 48:26,7.

 

31 січня знову ж таки пощастило Вовчинському Григорію, традиційно він виборов срібло у лижних гонках класикою на середній дистанції 10 км з результатом 29:36,0.

 

Жінки боролись за першість на середній дистанції 5 км класикою. Серед них володарками нагород стали:

47_320x200.jpgКононова Олександра – золота нагорода з результатом 20:52,4

Батенкова Юлія – срібна нагорода з результатом 21:05,8.

Павленко Людмила – бронзова нагорода з результатом 19:31,3.

 

Таким чином, наші спортсмени за два завершальні дні змагань вибороли 9 нагород, серед яких 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові нагороди. А в цілому, в доробку нашої команди не тільки 16 медалей: 5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових нагород, але й перша світова позиція!

Що ж, попереду - завершальний передпаралімпійський старт - етап Кубку світу з лижних гонок та біатлону в гостинному місті Оберід, що в Німеччині, де наші спортсмени вже готуються до наступних стартів… Ми ж знов і знов усією Україною будемо вболівати за успішний виступ наших паралімпійців!

Прес-служба НКСІУ

 

 

 

 

 

 

 

Особисті результати  спортсменів

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Юрковська Олена

Київська

біатлон, 7,5 км

2

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

5

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

1

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

4

 

2

Павленко Людмила

Харківська

біатлон, 7,5 км

1

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

7

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

2

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

3

 

3

Тимощенко Тетяна

Чернігівська

біатлон, 7,5 км

5

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

12

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

6

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

10

 

4

Трифонова Світлана

Київська

біатлон, 7,5 км

3

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

10

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

3

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

не старт.

 

5

Стефурак Надія

Івано-Франківська

біатлон, 7,5 км

6

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

11

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

4

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

7

 

6

Хижняк Сергій

Харківська

біатлон, 7,5 км

15

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

19

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

7

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

13

 

7

Костюк Юрій

Волинська

біатлон, 7,5 км

7

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

6

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

4

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

5

 

8

Самченко Руслан

Київська

біатлон, 7,5 км

11

Михайловський В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

26

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

6

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

22

 

9

Вовчинський Григорій

Черкаська

біатлон, 7,5 км

3

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

5

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

2

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

2

 

10

Лещишин Олег

Львівська

біатлон, 7,5 км

9

Сторожок В.П.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

18

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

7

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

10

 

11

Ситник Віталій

Харківська

біатлон, 7,5 км

11

Сторожок В.П.,

Вовчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

17

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

8

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

9

 

12

Батенкова Юлія

Волинська

біатлон, 7,5 км

1

Сторожок В.П.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

3

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

4

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

2

 

13

Кононова Олександра

Київська

біатлон, 7,5 км

4

Заведєєв А.А.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

1

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

3

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

1

 

14

Лук’яненко Віталій

Сумська-Харківська

біатлон, 7,5 км

6

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

8

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

9

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

не старт.

 

15

Мунц Олег

Кіровоградська

біатлон, 7,5 км

12

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

лижні гонки, спринт

10

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

8

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

5

 

16

Уткін Юрій

Харківська

біатлон, 7,5 км

9

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

11

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

7

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

6

 

17

Шишкова Оксана

Харківська

біатлон, 7,5 км

7

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

7

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

5

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

не старт.

 

18

Шульга Дмитро

Харківська

біатлон, 7,5 км

7

Вовчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

лижні гонки, спринт

7

 

 

 

 

біатлон, довга дистанція.

10

 

 

 

 

лижні гонки, середня дист.

12

 

Загальний залік

 

Зайняті командні місця

 

Назва країни

 

Кількість місць

 

Кількість медалей

I

 

II

III

IV

V

VI

1

Україна

5

5

6

 

 

 

16

2

Німеччина

4

1

2

 

 

 

7

3

Білорусь

3

4

2

 

 

 

9

4

Фінляндія

3

0

0

 

 

 

3

5

Росія

2

6

6

 

 

 

14

6

Італія

2

2

0

 

 

 

4

7

Норвегія

2

0

2

 

 

 

4

8

Франція

2

1

0

 

 

 

3

9

Канада

1

1

3

 

 

 

5

10

Польща

0

1

1

 

 

 

2

 

 

 
< Попередня   Наступна >