ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ʲ ˲ϲֲ ’ ò ˲
- Ѳ   
03.02.2010

Українська паралімпійська дружина скорбить у зв’язку з раптовою смертю молодого спортсмена-легкоатлета, котрий подавав великі надії національній паралімпійській збірній команді України з літніх видів спорту, дніпропетровця Слінько Сергія Вікторовича, 29.08.1984 р.н.

 

Сергій не один рік займався фізичною культурою і спортом незважаючи на наслідки дитячого церебрального паралічу: він випробовував себе у футболі, пізніше справжній смак відчув від королеви бігових доріжок -  легкої атлетики, в якій він досяг за невеликий проміжок часу високих результатів. За свою спортивну кар’єру Слінько Сергій був неодноразовим чемпіоном та призером різноманітних чемпіонатів (як вітчизняного, так і міжнародного рівня) з легкої атлетики.

 

Лише соті секунди відділили Сергія від бронзової медалі на ХІІІ літніх Паралімпійських іграх в Пекіні 2008 року, а вчора, 02 лютого 2010 року о 15 годині дня важка хвороба – лейкоз – назавжди забрала його від нас.

 

Національний комітет спорту інвалідів України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» висловлюють глибоке співчуття близьким та рідним Сергія.

 
<   >