ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Паралімпійці-зимники: перше місце у Франції, третє – в німецькому Оберріді… Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
08.02.2010

big_199_320x200.jpgСьогодні, 8 лютого, в Україну повернулись із завершального етапу Кубку світу спортсмени-паралімпійці – члени національної паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту, котрі братимуть участь у Х зимових Паралімпійських іграх у Ванкувері. Цей етап Кубку світу з лижних гонок та біатлону проходив у німецькому місті Оберріді з 01 лютого по 08 лютого 2010 року. У змаганнях взяли участь спортсмени-інваліди від 19 країн, від національної паралімпійської збірної команди України виступило 18 спортсменів-паралімпійців.

 

Національна паралімпійська збірна команда, завоювавши 15 нагород, серед яких 2 золоті, 8 срібних та 5 бронзових медалей, посіла 3 загальнокомандне місце, поступившись першістю команді Росії та Норвегії. Остання лише на 2 золота випередила наших спортсменів… У підсумку цього етапу Кубку світу, за кількістю медалей наша команда посідає другу світову сходинку.

 

Етапи Кубку світу у Німеччині: день за днем

big_182_320x200.jpg

04.02.2010: наші спортсмени змагались у лижних гонках, спринт.

 

Серед спортсменів з вадами зору переможцями стали:

 

Спортсмен з вадами зору Шульга Дмитро, котрий виступав разом зі спортсменом-лідером Кучерявим Сергієм, зайняв 3 місце з результатом 2:42.91

 

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату переможцями стали:

Кононова Олександра – 2 місце з результатом 3:11.92

big_194_320x200.jpgБатенкова Юлія – 3 місце з результатом 3:09.22

Костюк Юрій – 3 місце з результатом 1:49.96

 

 

05.02.2010: спортсмени-паралімпійці змагались у біатлоні.

 

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату переможцями стали:

 

Юрковська Олена – 1 місце

Павленко Людмила – 2 місце з результатом 00:33,66

Кононова Олександра – 2 місце з результатом 02:14,33

Серед спортсменів з вадами зору – Уткін Юрій - друге місце з результатом 00:34,30

 

06.02.2010: довга дистанція

big_228_320x200.jpg

Довга дистанція, вільна техніка 15 км

 

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (категорія стоячі) переможцями стали:

Батенкова Юлія – друге місце з результатом 46:35.4

Кононова Олександра – третє місце з результатом 48:03.8

 

Переможцями на довгій дистанції 10 км стали:

Павленко Людмила - друге місце з результатом 34:54.9

Юрковська Олена - третє місце з результатом 35:13.0

 

07.02.2010: біатлон, коротка дистанція

 

Біатлон, коротка дистанція 7,5 км

Лише за одну секунду від золота - Вовчинський Григорій – друге місце з результатом 21:19.4

Кононова Олександра – друге місце з результатом - 25:33.1

 

Біатлон коротка дистанція 6,6 км

На п’єдесталі уславлена трійка спортсменок:

Юрковська Олена – золото з результатом 21:24.6

big_184_320x200.jpgПавленко Людмила – срібло з результатом 22:37.6

big_181_320x200.jpgТрифонова Світлана – бронза з результатом 22:50.9

 

Що ж, завершальні старти закінчились. Вони показали належний рівень підготовки до Х зимової Паралімпіади і справжню професійну майстерність наших паралімпійців.

 

Саме 13 лютого, після урочистої церемонії проводів національної паралімпійської збірної на Х зимові Паралімпійські ігри у Ванкувері, що відбудеться 12 лютого 2010 року, наші спортсмени перед відповідальними стартами продовжать адаптаційний та завершальний навчально-тренувальний збір за межами нашої держави.

 

Вболіваймо разом за наших сильних духом спортсменів – паралімпійців та паралімпійок! Адже разом ми зможемо все!

 

Прес-служба НКСІУ

 

Особисті результати спортсменів

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Юрковська Олена

Київська

лижні гонки, спринт

5

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

1

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

3

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

1

 

2

Павленко Людмила

Харківська

лижні гонки, спринт

12

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

2

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

2

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

2

 

3

Тимощенко Тетяна

Чернігівська

лижні гонки, спринт

не старт.

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

6

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

10

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

6

 

4

Трифонова Світлана

Київська

лижні гонки, спринт

не старт.

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

4

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

7

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

3

 

5

Стефурак Надія

Івано-Франківська

лижні гонки, спринт

8

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

7

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

не старт.

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

не старт.

 

6

Хижняк Сергій

Харківська

лижні гонки, спринт

11

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

4

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

не старт

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

11

 

7

Костюк Юрій

Волинська

лижні гонки, спринт

3

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

7

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

6

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

5

 

8

Самченко Руслан

Київська

лижні гонки, спринт

22

Михайловський В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

15

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

18

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

16

 

9

Вовчинський Григорій

Черкаська

лижні гонки, спринт

5

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

5

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

4

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

2

 

10

Лещишин Олег

Львівська

лижні гонки, спринт

11

Сторожок В.П.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

12

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

14

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

8

 

11

Ситник Віталій

Харківська

лижні гонки, спринт

17

Сторожок В.П.,

Вовчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

11

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

12

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

14

 

12

Батенкова Юлія

Волинська

лижні гонки, спринт

3

Сторожок В.П.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

10

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

2

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

4

 

13

Кононова Олександра

Київська

лижні гонки, спринт

2

Заведєєв А.А.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

2

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

3

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

2

 

14

Лук’яненко Віталій

Сумська-Харківська

лижні гонки, спринт

4

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

4

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

не старт.

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

5

 

15

Мунц Олег

Кіровоградська

лижні гонки, спринт

15

Казаков В.М.,

Ворчак М.В.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

10

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

не старт.

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

6

 

16

Уткін Юрій

Харківська

лижні гонки, спринт

5

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

2

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

6

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

9

 

17

Шишкова Оксана

Харківська

лижні гонки, спринт

4

Ворчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

4

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

7

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

4

 

18

Шульга Дмитро

Харківська

лижні гонки, спринт

3

Вовчак М.В.,

Казаков В.М.

 

 

 

біатлон, гонка переслідув.

7

 

 

 

 

лижні гонки, довга дист., вільний стиль

7

 

 

 

 

біатлон, 7,5 км

8

 

Загальний залік

 

 

Зайняті командні місця

 

Назва країни

 

Кількість місць

 

Кількість медалей

I

 

II

III

IV

V

VI

1

Росія

12

9

9

 

 

 

30

2

Норвегія

4

1

1

 

 

 

6

3

Україна

2

8

5

 

 

 

15

4

Білорусь

2

2

1

 

 

 

5

5

Німеччина

2

1

1

 

 

 

4

6

Японія

1

0

0

 

 

 

1

7

Фінляндія

0

1

2

 

 

 

3

8

Канада

0

1

1

 

 

 

2

9

Польща

 

 

1

 

 

 

1

 10

Італія

 

 

1

 

 

 

1

 11

Австрія

 

 

1

 

 

 

1

 
< Попередня   Наступна >