ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Деталізована програма змагань Паралімпійських ігор 2010 року у Ванкувері Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.03.2010

День 1: Церемонія відкриття 18:00 BC Place
День 10: Церемонія закриття 19:00 Whistler Medals Plaza


 12 п’ятниця

13 субота

14 неділя

15 понеділок

16 вівторок

17 середа

18 четвер

19 п’ятниця

20 субота

21 неділя

 день  1

день 2

день 3

день 4

день 5

день 6

день 7

день 8

день 9

день 10

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

 

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

Гірськолижний спорт

 

 

Ч/ЖГірськолижний спуск

Ч/Ж Super-G

Ч/Ж Super-G

Ч/Ж Super Combined

 

Ч/Ж Giant Slalom

Ч/Ж Giant Slalom

Ч/Ж Slalom

Ч/ЖSlalom

Вістлер

Стоячі2

Стоячі2

Сидячі2

Стоячі2

 

Стоячі2

Сидячі2

Стоячі2

Сидячі2

 Creekside

Сидячі2

11:30-13:30 ▲

З вадами зору2

Сидячі2

 

10:00-12:00

З вадами зору2

10:00-12:00

З вадами зору2

 

З вадами зору

 

11:30-13:30 ▲

З вадами зору2

 

13:00-15:00 ▲

10:00-12:00

13:00-15:00*

10:00-12:00

 

11:30-14:00 ▲

 

 

9:30-11:30

 

 

13:00-15:00*

 

13:00-15:00*

 

 

 

 

 

13:00-15:00 ▲

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біатлон

Біатлон

Лижні гонки

Лижні гонки

 

Біатлон

Лижні гонки

 

Лижні гонки

Лижні гонки

 

 

Ч/Ж2.4 км гонка переслідування

 

 

 

Ч 12.5 км / Ж 10 км

 

 

 

 

Лижні гонки

 

Сидячі2

Ч 15 км

Ч 20 км Вільний стиль

 

Сидячі2

Ч 10 км Класичний

 

Ж 3x2.5 км Естафета

Ч/Ж1км Спринт

 

 

Ч/Ж3 км Pursuit

Сидячі1

Стоячі1

 

10:00-11:00 ▲

Ж 5 км Класичний

 

Всі класи

Стоячі2

 

 

Стоячі2

10:00-11:15 ▲

З вадами зору1

 

Ч/Ж12.5 км

Стоячі2

 

10:00-10:30*

Сидячі2

Вістлер

З вадами зору2

Ж 10 км

10:00-12:00 ▲

 

Стоячі2

З вадами зору2

 

 

З вадами зору2

 Paralympic

10:00-12:00

Сидячі1

Ж 15 км Вільний стиль

 

З вадами зору2

10:00-11:00 ▲

 

Ч 1x4 км + 2x5 км

10:00-12:00

Park

12:00-14:00 ▲

12:00-13:15 ▲

Стоячі1

 

12:00-14:15 ▲

Ч 10 км / Ж 5 км

 

Естафета

12:00-13:45*

 

 

 

 

З вадами зору1
▲ 12:00–14:00

 

 

Сидячі2 12:00-13:00 ▲

 

Всі класи 12:00-13:00*

 

Паралімпійський хокей

 

Паралімпійський хокей

Паралімпійський хокей

 

Паралімпійський хокей

Паралімпійський хокей

Паралімпійський хокей

Паралімпійський хокей

Паралімпійський хокей

 

 

10:00-12:00

10:00-12:00

 

10:00-12:00

Плей-офф за 5-8 місце

Півфінал

Гра за 7–8 місце

Фінал

 

(вісім команд)

CAN - ITA

ITA - NOR

 

KOR - CZE

12:00-14:00

12:00-14:00

12:00-14:00

12:00-14:30*

 

 

13:30-15:30

13:30-15:30

 

13:30-15:30

19:00-21:00

19:00-21:00

Гра за 5–6 місце

Вручення бронзових медалей під час фінальної гри

 

 

 

NOR - SWE

CAN - SWE

 

SWE - ITA

 

 

15:30-17:30

 

 

Ванкувер UBC

17:00-19:00

17:00-19:00

 

17:00-19:00

 

 

Бронзова медаль

 

 

 Thunderbird

USA - KOR

CZE - USA

 

USA - JPN

 

 

19:00-21:00

 

 

Arena

 

20:30-22:30

20:30-22:30

 

20:30-22:30

 

 

 

 

 

 

 

 

JPN - CZE

JPN - KOR

 

NOR - CAN

 

 

 

 

 

Керлінг

 

Керлінг

Керлінг

Керлінг

Керлінг

Керлінг

Керлінг

Керлінг

Керлінг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(10 команд)

 

12:30-15:30

12:30-15:30

12:30-15:30

12:30-15:30

12:30-15:30

12:30-15:30

Tiebreakers

Semifinal

 

 

18:00-21:00

18:00-21:00

18:00-21:00

18:00-21:00

18:00-21:00

18:00-21:00

9:00-12:00

10:00-13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-17:30

Bronze & Gold Medal

 

Ванкувер

 

 

 

 

 

 

 

20:00-23:00

Games

 

 Paralympic

 

 

 

 

 

 

 

 

15:30-18:30*

 

 

Centre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
< Попередня   Наступна >