22232425262728
293031

5 нагород та друга світова позиція: підсумки першого дня для українських паралімпійців Надіслати електронною поштою
13.03.2010

bolelschiki_320x200.jpg13 березня… Здавалось би за всіма забобонними прикметами - не зовсім щасливий день, проте, наші спортсмени-паралімпійці не вірять у забобони. Сьогодні вони «відкрили рахунок» у  Х зимових Паралімпійських іграх, виборовши 5 медалей – 2 золотих, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

lena_1_320x200.jpgЗа загальним неофіційним заліком паралімпійська команда України 13 березня стала другою за кількістю золотих нагород і за загальною кількістю нагород серед усіх країн-учасниць, які вибороли нагороди. А таких країн на сьогодні шість: Росія (3 золота, 3 срібла, 2 бронзи) Україна (2 золота, 1 срібло, 2 бронзи), Німеччина (1 золото), у Фінляндії, Норвегії по одній срібній медалі; у  Білорусі та США – по одній бронзовій нагороді.

Цікаво, що на минулих Іграх перший день був дуже схожим на сьогоднішній, і навіть, за винуватцями перемог. Як і на минулих Іграх перше золото команді у гонці переслідування на дистанції 2,4 км (біатлон) принесла Юрковська Оленка, яка впевнено трималась на дистанції, відчуваючи себе справжнім лідером. Трішечки не вистачило напористості для другого місця Павленко Людмилі – вона третя. Трифонова Світлана стала п’ятою, хоч стартували наші всі три дівчини практично одночасно. Так мріялось, що всі вони, за старою доброю традицією, утрьох завоюють п’єдестал переможців. Але ще все попереду. Адже сьогодні – тільки початок!

Лук’яненко Віталік теж вирішив не відступати від традиційного золота у перший день змагань на Паралімпіаді – сьогодні, на дистанції 3 км у гонці переслідування він виборов золоту нагороду.

Традиційно, Костюк Юра виборов свою першу срібну нагороду  – це так він нас випробовує перед тим, як завоювати золото. Хижняку Сергію не вистачило якихось 6-ти секунд, щоб стати бронзовим призером, а Юрі – 48 секунд, щоб стати першим. Можливо, через поривистий вітер обидва спортсмени не влучили по одному разу у мішень, через що їм прийшлось за правилами виконувати «штрафні». Знову ж таки – сьогодні lukian_320x200.jpg– початок! І він вселяє нам надію, що наступний день буде ще кращим.

Дебютант Х Паралімпіади Вовчинський Григорій став третім на дистанції 3 км. Якщо чесно, то лише невдала стрільба не дозволила Григорію стати… першим. Так, першим! Як для дебютанта Ігор – бронза – хороший результат. І всі ми віримо в його майбутнє золото.

vg320x200.jpgЗавтра стоячі спортсмени (із ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору) будуть відпочивати, а сидячі спортсмени (з ураженням опорно-рухового апарату) змагатимуться за першість на довгій дистанції у лижних гонках (чоловіки – 15 км, жінки – 10 км). Побажаємо їм удачі та успішних стартів! Вболіваймо за них разом!