ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 13.03.2010 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.03.2010

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на Х зимових Паралімпійських  іграх  2010 року

 

м. Ванкувер (Канада)

Паралімпійське селище

1 день  змагань

13 березня 2010 року

 

В  змаганнях  взяло  участь   17 українських спортсменів в  1 виді спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Стать

Прізвище

ім`я

клас

Місце

Результат

1

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ж

Юрковська Олена

LW 12

І

9:55.05

2

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ч

Лук’яненко Віталій

Лідер Іванов В.

В 3

І

10:54.03

3

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ч

Костюк Юрій

 

LW 10,5

ІІ

10:38.09

4

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ж

Павленко Людмила

LW 11,5

ІІІ

10:20.07

5

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ч

Вовчинський Григорій

LW 8

 

ІІІ

10:58.09

6

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ч

Хижняк Сергій

 

LW 12

 

4

10:59.08

7

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ж

Батенкова-Бауман Юлія

LW 6

 

4

13:34.05

8

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ж

Трифонова Світлана

LW 10,5

5

13:01.01

9

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ж

Шишкова Оксана

 

B 2

 

5

16:43.06

10

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ж

Кононова Олександра

LW 8

 

6

14:04.06

11

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ж

Тимощенко Тетяна

LW 12

 

7

Не пройшла кваліфікацію

13:01.03

12

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ч

Шульга Дмитро

Лідер Кучерявий С.

В 2

7

12:54.00

13

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ч

Ситник Віталій

 

LW 6

 

8

11:38.04

14

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ч

Уткін Юрій

Лідер Казаков В.

В 3

9

13:44.05

15

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ж

Стефурак Надія

 

LW 10

 

9

Не пройшла кваліфікацію

14:33.67

16

біатлон

2,4 км гонка переслідування

ч

Самченко Руслан

 

LW 10,5

 

12

13:03.04

17

біатлон

3,0 км гонка переслідування

ч

Лещишин Олег

 

LW 8

 

15

Не пройшов кваліфікацію

10:15.14

Підсумки   першого дня

І місць

2

 

ІІ місць

1

 

ІІІ місць

2

 

IV місць

2

 

V місць

2

 

VI місць

1

 

 

 

Розподіл медалей станом на  13.03.2010 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Росія

3

3

2

8

2

Україна

2

1

2

5

3

Німеччина

1

0

0

1

4

Фінляндія

0

1

0

1

5

Норвегія

0

1

0

1

6

Білорусія

0

0

1

1

7

США

0

0

1

1

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 

 
< Попередня