891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Мінсім'ї: Третій день Паралімпіади приніс українській команді ще одну срібну медаль Надіслати електронною поштою
16.03.2010

У третій день Х зимової Паралімпіади у Ванкувері (Канада) срібну медаль у лижних гонках вільним стилем виборола українська спортсменка Юлія Батенкова-Бауман.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін привітав переможицю та побажав Юлії Батенковій-Бауман і всій дружній команді українських паралімпійців нових спортивних звитяг на престижному атлетичному форумі.

За підсумками трьох днів змагань Паралімпійська збірна України здобула сім нагород та посідає друге місце у загальнокомандному заліку.

Спортсмени України завоювали дві золотих медалі, дві срібних та три бронзових.

На найвищу сходинку п’єдесталу піднімалася біатлоністи Олена Юрковська та Віталій Лук’яненко. Ще одним срібним призером став біатлоніст Юрій Костюк. "Бронзу" здобули Григорій Вовчинський, Людмила Павленко та Олена Юрковська.

Очолює загальнокомандний залік збірна Російської Федерації. Третє місце посідає команда Канади.

Нагадуємо: українські спортсмени змагаються у трьох з п'яти видів спорту - лижних перегонах, біатлоні, гірськолижному спорті.

Наші спортсмени боротимуться за 32 з 64 комплектів нагород, які розігруються на Х зимовій Паралімпіаді у Ванкувері.

Українську паралімпійську команду представляють 26 спортсменів. Серед них 19 паралімпійців: 14 спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату і 5 - з вадами зору, а також 7 спортсменів-лідерів, які виступатимуть разом із незрячими спортсменами і допомагатимуть їм фінішувати.

На попередній Паралімпіаді, що проходила у Турині в 2006 році, українські спортсмени завоювали 25 нагород різного ґатунку та посіли третє загальнокомандне місце.

Х зимові Паралімпійські ігри у Ванкувері проходитимуть з 12 по 22 березня.