22232425262728
293031

П’ятий день змагань українців: за мить до щастя…. Надіслати електронною поштою
19.03.2010

sushk_18_320x200.jpgПримхлива спортивна фортуна цього Паралімпійського року дуже часто повертається не зовсім тим боком до української команди… Здавалось би  - що там, лише якась мить, за яку можна зробити лише пів-подиху, а для наших паралімпійців вона має кардинальне значення.

Саме цієї миті уже вкінці гоночного дня 18 березня не вистачило Юрі Костюку сьогодні, щоб стати бронзовим медалістом у лижних гонках на дистанції 10 км. І саме декілька таких миттєвостей 2_diev_320x200.jpgвідділило інших спортсменів від такої жаданої перемоги…

Проте, ніякого песимізму – адже наші паралімпійці сьогодні виступили надзвичайно яскраво, у чесні конкурентній боротьбі, яка цьогоріч стала ще сильнішою, та вибороли для усієї команди повний комплект нагород – золото, срібло та бронзу. Таким чином у доробку команди – 15 медалей, серед яких 4 золоті, 5 срібних та 6 бронзових нагород.

Сьогоднішня вранішня лижна траса, ще сипка та хрумтлива від примороженого сніжку, була прихильною до трьох наших спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, які виступали стоячи.

Серед дівчаток на дистанції 5 км класикою переможницями стали Олександра Кононова (золото) та Юля Батенкова (срібло). До речі, Юлечка, яка так близька була від золотої нагороди, програла подрузі по команді лише 2, 6 секунди… Примхлива фортуна вже вдруге посміхається Олександрі, і ми знаємо, що Юлі вона теж готує приємний сюрприз!

gryn_18_320x200.jpgНаш сміхотун Гриня став третім у гонці класикою на дистанції 10 км, хоча й стартував не досить вдало. Лише практично 2 секунди відділили Григорія Вовчинського від другого місця у змаганнях. Та наш Гриня не зупиняється – ми знаємо його відчайдушну вдачу: він вже подумки готується до наступних стартів…

Не пощастило на лижній трасі нашому Мунцу Олегу – він травмувався і, долаючи біль, з травмою руки дійшов до фінішу п’ятим.

Для спортсменів, які стартували вже по 12 годині ранку, погода приготувала сюрприз –  вранішнє сонечко розпекло трасу, і сніг з розсипчастого став важким на липким… Це не допомогло нашим спортсменкам -  Оленці Юрковській, Людочці Павленко, Стефурак Надії та Тимошенко Тетяні, що бігли на дистанції 5 км. Найкращим результатом у цій гонці стали 4 та 5 місце для нашої команди: Оленка стала четвертою, 3,3 секунди уступивши бронзовій нагороді, Павленко Люда стала п’ятою.

Про пів-дихання (0,5 секунди!!!) Костюка знову повторимось: сильний, вольовий, впевнений в собі Юра ще покаже всім де зимують раки!!! Він, присипляє пильність своїх сильних конкурентів, аби вистрілити на наступних змаганнях. Юрчику! Ми в тебе віримо – ти кращий! Не дай їм дихнути наступного разу цього пів-подиху! На цій гонці на дистанції 10 км не сильно пощастило в Хижняку Сергію та Самченко Руслану, проте вони боролись за перемогу до самого кінця!!!

nagarod_grynia_320x200.jpgЩо ж, завтра у команди вихідний. Тому наші спортсмени зможуть націлитися на наступний естафетний день – 20 березня! А нам залишається ще сильніше вболівати за їх успіхи і вірити у їхні перемоги!

bolel_18_320x200.jpgНаразі ще проходять змагання з гірських лиж, тому нам не відомі остаточні результати сьогоднішнього дня та командний розподіл. Ви можете слідкувати за нашим розділом «Результати» і там знайти необхідну інформацію пізніше, коли стане цілковито відомо медальний розподіл.