ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 18.03.2010 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
18.03.2010

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на Х зимових Паралімпійських  іграх  2010 року

 

м. Ванкувер (Канада)

Паралімпійське селище

 

6 день  змагань

18 березня 2010 року

 

В  змаганнях  взяло  участь  15 українських спортсменів в 1виді спорту.

 

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Стать

Прізвище

ім`я

клас

Місце

Результат

1

лижні

гонки

5 км  (класика)

 середня дистанція   

ж

Кононова Олександра

LW 8

 

І

16:01.3

2

лижні

гонки

5 км  (класика)

 середня дистанція   

ж

Батенкова-Бауман Юлія

LW 6

 

ІІ

16:03.7

3

лижні

гонки

10 км  (класика)

 середня дистанція   

ч

Вовчинський Григорій

LW 8

 

ІІІ

27:03.7

4

лижні

гонки

5 км  

 середня дистанція   

ж

Юрковська Олена

LW 12

4

15:19.7

5

лижні

гонки

10 км  

 середня дистанція   

ч

Костюк Юрій

 

LW 10,5

4

28:25.6

6

лижні

гонки

5 км  

 середня дистанція   

ж

Павленко Людмила

LW 11,5

5

15:23.9

7

лижні

гонки

10 км  (класика)

 середня дистанція   

ч

Мунц Олег

Лідер Бабар Б.

В 1

5

28:55.6

8

лижні

гонки

5 км  (класика)

 середня дистанція   

ж

Шишкова Оксана

Лідер Артьомін Д.

B 2

 

7

17:44.9

9

лижні

гонки

10 км  (класика)

 середня дистанція   

ч

Уткін Юрій

Лідер Казаков В.

В 3

8

30:06.7

10

лижні

гонки

10 км  (класика)

 середня дистанція   

ч

Ситник Віталій

 

LW 6

 

10

29:14.2

11

лижні

гонки

5 км  

 середня дистанція   

ж

Стефурак Надія

 

LW 10

 

11

16:45.9

12

лижні

гонки

10 км  (класика)

 середня дистанція   

ч

Лещишин Олег

 

LW 8

 

11

29:33.4

13

лижні

гонки

5 км  

 середня дистанція   

ж

Тимощенко Тетяна

LW 12

 

12

17:29.3

14

лижні

гонки

10 км  

 середня дистанція   

ч

Хижняк Сергій

 

LW 12

 

19

30:09.4

15

лижні

гонки

10 км  

 середня дистанція   

ч

Самченко Руслан

 

LW 10,5

 

27

31:10.8

 

Підсумки   шостого   дня

 

І місць

1

4

ІІ місць

1

5

ІІІ місць

1

6

IV місць

2

7

V місць

2

6

VI місць

-

5

 

 

 

 

Загальнокомандний залік  за кількістю  золотих нагород

 станом на  18.03.2010 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

1

Росія

9

12

7

28

2

Німеччина

9

4

4

17

3

Канада

6

3

3

12

4

Україна

4

5

6

15

5

Словаччина

3

1

1

5

6

США

2

4

2

8

7

Австрія

2

2

2

6

8

Білорусія

2

0

5

7

 

 

Загальнокомандний залік  за  кількістю нагород 

станом на  18.03.2010 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

1

Росія

9

12

7

28

2

Німеччина

9

4

4

17

3

Україна

4

5

6

15

4

Канада

6

3

3

12

5

США

2

4

2

8

6

Білорусія

2

0

5

7

7

Австрія

2

2

2

6

7

Японія

1

1

4

6

9

Словаччина

3

1

1

5

10

Норвегія

1

3

0

4

....16

Польща

0

0

1

1

 

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >