ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 21.03.2010 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.03.2010

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на Х зимових Паралімпійських  іграх  2010 року

 

м. Ванкувер (Канада)

Паралімпійське селище

 

9 день  змагань

21 березня 2010 року

 

В  змаганнях  взяло  участь   17 українських спортсменів в  1 виді спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Стать

Прізвище

ім`я

клас

Місце

Результат

1

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ж

Кононова Олександра

LW 8

 

І

4:21,4

2

лижні гонки

1 км спринт

ж

Юрковська Олена

LW 12

ІІ

3:00:0

3

лижні гонки

1 км спринт

ч

Костюк Юрій

 

LW 10,5

4

2:44.3

4

лижні гонки

1 км спринт

ж

Павленко Людмила

LW 11,5

4

3:02.3

5

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Лук’яненко Віталій

Лідер Іванов В.

В 3

5

участь у полуфіналі

6

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ж

Батенкова-Бауман Юлія

LW 6

 

5

участь у полуфіналі

7

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Вовчинський Григорій

LW 8

 

6

участь у полуфіналі

8

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ж

Шишкова Оксана

 

B 2

 

6

участь у полуфіналі

9

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Шульга Дмитро

Лідер Кучерявий С.

В 2

11

не пройшов кваліфікацію

10

лижні гонки

1 км спринт

ж

Тимощенко Тетяна

LW 12

 

12

не пройшла кваліфікацію

11

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Уткін Юрій

Лідер Казаков В.

В 3

12

не пройшов кваліфікацію

12

лижні гонки

1 км спринт

ж

Стефурак Надія

 

LW 10

 

13

не пройшла кваліфікацію

13

лижні гонки

1 км спринт

ч

Хижняк Сергій

 

LW 12

 

15

не пройшов кваліфікацію

14

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Ситник Віталій

 

LW 6

 

17

не пройшов кваліфікацію

15

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Мунц Олег

Лідер Бабар Б.

В 1

17

не пройшов кваліфікацію

16

лижні гонки

1 км спринт класичний стиль

ч

Лещишин Олег

 

LW 8

 

20

не пройшов кваліфікацію

17

лижні гонки

1 км спринт

ч

Самченко Руслан

 

LW 10,5

 

23

не пройшов кваліфікацію

Підсумки   дев’ятого  дня

 

І місць

1

5

ІІ місць

1

8

ІІІ місць

-

6

IV місць

2

9

V місць

5

8

VI місць

6

7

 

 

 

Загальнокомандний залік  за кількістю  золотих нагород

 станом на  21.03.2010 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

1

Німеччина

13

5

6

24

2

Росія

12

16

10

38

3

Канада

10

5

4

19

4

Словаччина

6

2

3

11

5

Україна

5

8

6

19

6

США

4

5

4

13

7

Австрія

3

4

4

11

8

Японія

3

3

5

11

9

Білорусія

2

0

7

9

10

Франція

1

4

1

6

11

Італія

1

3

3

7

12

Норвегія

1

3

2

6

....20

Польща

0

0

1

1

 

Загальнокомандний залік  за  кількістю нагород 

станом на  21.03.2010 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

1

Росія

12

16

10

38

2

Німеччина

13

5

6

24

3

Канада

10

5

4

19

3

Україна

5

8

6

19

5

США

4

5

4

13

6

Словаччина

6

2

3

11

6

Австрія

3

4

4

11

6

Японія

3

3

5

11

9

Білорусія

2

0

7

9

10

Італія

1

3

3

7

11

Франція

1

4

1

6

11

Норвегія

1

3

2

6

13

Австрія

0

1

3

4

....18

Польща

0

0

1

1

Штаб паралімпійської

команди України

 

 

 
Наступна >