ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 14.09.2008 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
14.09.2008

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІІІ  літніх  Паралімпійських  Іграх  2008  року

 

м. Пекін (Китай)

Паралімпійське селище

 

8 день  змагань

14 вересня  2008  року

 

В  змаганнях  взяло  участь 44 українських спортсмена в  6  видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид  

програми

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

легка атлетика

стрибок у довжину

жін.

Зубковська Оксана

І

6.28

 (світовий рекорд)

2

 

плавання

 

50 м. в/с

 

чол.

 

Веракса  Максим

 

І

23.43

(світовий та  паралімпійський рекорд)

3

легка атлетика

біг 200 м.

жін.

Кравченко Вікторія

ІІ

29.60

4

легка атлетика

метання диску

чол.

Жабняк  Микола

ІІ

52.00

(світовий рекорд)

5

плавання

100 м. на спині

чол.

Федина  Олексій

ІІ

1.02.93

6

плавання

100 м. на спині

чол.

Алексєєв  Дмитро

ІІІ

1.03.40

7

плавання

50 м. в/с

чол.

Кліпперт Сергій

ІІІ

24.98

8

легка атлетика

200 м.

чол.

Сеник Микита

ІІІ

22.52

10

фехтування  на  візках

рапіра

чол.

Комар  Андрій

4

 

11

пауерліфтинг

82,5 кг.

жін.

Фролова Тетяна

5

120

12

плавання

50 м. в/с

чол.

Смирнов  Віктор

5

27.74

13

плавання

100 м. на спині

жін.

Балашова  Ірина

5

1.12.65

14

легка атлетика

біг 200 м.

жін.

Кречуняк  Оксана

6

31.17

15

плавання

50 м. в/с

жін.

Волкова Юлія

6

28.86

16

плавання

50 м. в/с

чол.

Андрюшин Юрій

6

31.12

17

плавання

50 м. в/с

чол.

Калина Андрій

6

26.46

 

Футбол ДЦП

команда

чол.

Україна-Бразилія

збірна України потрапила до фіналу 

6:0

18

легка атлетика

стрибок у довжину

жін.

Ботурчук  Оксана

8

5.28

19

плавання

50 м. в/с

чол.

Мащенко  Олександр

8

28.44

20

легка атлетика

метання диску

жін.

Ясевич Вікторія

12

22.86

21

легка атлетика

800 м.

чол.

Лещишин  Олег 

змагання тривають

 

22

легка атлетика

400 м.

чол.

Іванюхін Олександр

потрапив до фіналу

 

23

плавання

50 м. в/с

чол.

Демчук Сергій

не  потрапив до фіналу

27.31

24

плавання

50 м. в/с

чол.

Сіроватченко  Андрій

не  потрапив до фіналу

27.27

25

плавання

50 м. в/с

чол.

Ястремський Тарас

не  потрапив до фіналу

27.83

26

плавання

50 м. в/с

чол.

Ісаєв  Максим

не  потрапив до фіналу

26.71

27

фехтування  на  візках

рапіра

жін.

Лук`яненко Ірина

не  потрапила до ½ фіналу

 

28

фехтування  на  візках

рапіра

чол.

Бажуков Михайло

не  потрапив до 1/4 фіналу

 

28

фехтування  на  візках

рапіра

чол.

Дацко Антон

не  потрапив до ½ фіналу

 

30

настільний  теніс

ком.

чол.

Кубов  Вадим

не потрапив до ½ фіналу

 

31

настільний  теніс

ком.

чол.

Щепанський  Юрій

не потрапив до ½ фіналу

 

32

настільний  теніс

ком.

жін.

Сафонова Вікторія

не потрапила до 1/ 2 фіналу

 

33

настільний  теніс

ком.

жін.

Клименко  Юлія

не потрапила до ½ фіналу

 

 

Підсумки   восьмого  дня

 

І місць

-

2

ІІ місць

-

3

ІІІ місць

-

3

IV місць

-

1

V місць

-

3

VI місць

-

4

 

Розподіл медалей станом на  14.09.2008 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

61

52

40

153

1

Великобританія

41

23

25

89

3

США

28

26

24

78

4

УКРАЇНА

20

15

24

59

5

Австралія

17

25

22

64

6

Росія

16

19

18

53

7

Канада

16

8

17

41

8

Південна Африка

16

2

5

23

9

Німеччина

13

20

20

53

10

Іспанія

13

19

17

49

11

Бразилія

11

8

14

33

12

Корея

8

6

11

25

13

Франція

7

20

11

38

14

Мексика

7

2

7

16

15

Туніс

6

8

2

16

16

Чехія

6

2

13

21

17

Куба

5

3

6

14

18

Нова Зеландія

5

3

4

12

19

Швеція

5

2

2

9

20

Кенія

5

2

1

8

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >