ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Майбутнє починається сьогодні: нового президента СФГУ обрано! Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
31.03.2010

5zvitno_vyb_320x200.jpg31 березня 2010 року успішно пройшла п’ята звітно-виборча конференція Спортивної федерації глухих України, на якій було обрано нового президента СФГУ та керівництво федерації. 58 делегатів з різних куточків України з’їхались до Києва, аби поділитись своїми переживаннями та враженнями від роботи СФГУ впродовж звітного періоду і обрати нове керівництво Спортивної федерації глухих України. У конференції взяли участь президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, начальник Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Оксана Скугарева, заступник голови УТОГу Ірина Чепчина.

 

 

5zv_2_320x200.jpgЗдавалось би, суха та офіційна подія – звітно-виборча конференція, яка мало кому цікава. Однак, будучи присутніми на ній, ми ні хвилини не сумували, адже ця важлива подія відбувалась у щирій атмосфері взаєморозуміння, поваги та справжньої любові та захоплення спортом людей з вадами слуху, уваги до самих нечуючих спортсменів…Починаючи із звітної доповіді президента СФГУ Леоніда Федоровича Касіцького, продовжуючи виступами членів виконкому СФГУ впродовж об’ємної за обсягом програми засідання, та закінчуючи дебатами та виборами  - все промайнуло неначе одна мить.

 

Так, за останні роки, за словами Л.Касіцього, було чимало зроблено: "Спортивна федерація глухих України, український дефлімпійський спорт заявили про себе як лідери міжнародного спортивного руху. Починаючи з І світової позиції на літніх Дефлімпійських іграх у Мельбурні, п’ятої  - у зимових Дефлімпійських іграх в Солт-Лейк-Сіті та нещодавньою другою світовою позицією на ХХІ літніх Дефлімпійських іграх у Тайпеї-2009. Також, за період з 2006 року на різноманітних чемпіонатах світу, Європи з різних видів спорту спортсмени з вадами слуху вибороли для України близько 90 медалей, 35 з яких – золоті. «Це колосальний успіх! І цей успіх відбувся у тісній співпраці з Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів України «Інваспорт», Національним комітетом спорту інвалідів України та за допомогою УТОГу", – наголосив Леонід Касіцький.

 

«Ми змогли знайти фінансування, щоб розвивати спорт глухих в регіональних осередках. 16 грудня нами було проведено Бал дефлімпійських чемпіонів, на якому вшанували тренерів та спортсменів, які вибороли для України загалом 67 медалей, 20 з яких – золоті. Також на місцях було створено 27 осередків, з яких 19 офіційно зареєстровано, 4 – легалізовано. Окрім того, нашим резервом є наші діти, які беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе». Цікава статистика: 70% дітей – учасників Спартакіади стають членами національної дефлімпійської збірної команди. Проте, в порівнянні з минулим роком, рівень підготовки дітей бажає кращого, він дещо зменшився, що говорить про зменшення рівня підготовки серед регіональних представництв…» - додав президент СФГУ.

 

5zvitno_vyb_320x200.jpgОкрім аналізу роботи СФГУ за звітний період, Леонід Федорович розповів про майбутнє: їх багато, зокрема, це - чергові зимові Дефлімпійські ігри в Словакії-2011 та літні Дефлімпійські ігри в Афінах-2013.

 

Голова ревізійної комісії, підхопивши естафету президента і аналізуючи діяльність СФГУ, підкреслив, що за звітний період було проведено 19 засідань, на яких вирішено 121 питання, важливе для діяльності федерації. Також він наголосив на нових видах спорту, які розвиває Спортивна федерація глухих: більярд, боулінг, бадмінтон, та звернув увагу на успішні виступи спортсменів-дефлімпійців впродовж останнього чотирьохліття.

Іншими виступаючими у дебатах було піднято надзвичайно широку низку різноманітних питань, присвячених освіті нечуючих спортсменів, підняттю рівня самосприйняття та самовдосконалення, лобіювання інтересів перших тренерів дітей-юних дефлімпійців, кричуще питання підвищення рівня загальної фізичної підготовки школярів, охоплення молодіжного віку спортивними змаганням, вирішення різноманітних організаційних питань та співпраці з «Інваспортом» тощо… Кожен, хто виступав із дебатами оцінив роботу СФГУ найвищою оцінкою – задовільно.

 

Окрім делегатів, до присутніх на конференції звернулись запрошені. Так, від імені Укрцентру «Інваспорт» виступила Оксана Анатоліївна Скугарева, яка висловила побажання більш тісної співпраці федерації з Укрцентром та його регіональними підрозділами. «Тільки у спільній співпраці можна вирішити багато насущних питань,» - наголосила вона.

 

В свою чергу, заступник голови Українського товариства глухих Ірина Іванівна Чепчина наголосила: «Ви підняли рівень України у світі завдяки своїм тріумфальним виступам. УТОГ зробив свій вклад у загальну перемогу – майже 90 % регіональних конференцій СФГУ були проведені на базі культурних центрів УТОГу. Вдячні Вам, що Ви цінуєте самобутність глухих людей, захищаєте права нечуючих. Будьте ще активнішими!»

 

Естафету вітальних виступів продовжив президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Михайлович Сушкевич: «Рух вперед – така оцінка діяльності федерації. Приємно, коли в світовому спорті  - на найвищому рівні – чую, що глухі спортсмени України є лідерами світового спорту. З мого боку Ви відчували і будете відчувати підтримку. Я в своїй діяльності не відокремлюю всього того, що торкається людей з вадами слуху. У  моїй діяльності є загал людей з вадами здоров’я, який я підтримую і стараюсь всіляко допомогти : у всіх галузях моєї роботи. Я завжди закликав і закликаю ще раз: Державо, подивись на глухих людей, які неодноразово піднімають прапор України на міжнародних спортивних форумах, та зроби те, що потрібно виконати по відношенню до цієї людини: і в освіті, в комунікаційній сфері, у доступові до інформації тощо!..».

 

Валерій Сушкевич висловив свої сподівання на успішний виступ дефлімпійців у чергових зимових Дефлімпійських іграх, що відбудуться вже наступного року, а також підкреслив, що національній паралімпійській збірній не вдалось повноцінно  - цілий сезон – готуватись на базі Західного спортивно-реабілітаційного центру, що на Львівщині, а дефлімпійській збірній це вдасться вповні.  

 

Високо оцінивши роботу СФГУ, він наголосив, що основним чинником успішних результатів є консолідація, об’єднання, солідарність і згуртованість, а також відзначив роботу президента Леоніда Касіцького та віце-президента СФГУ Василя Сандугея. «Це партнерство й соратництво забезпечило високий результат», - додав В.Сушкевич.

 

5zv_3_320x200.jpgНа ці слова керівництво СФГУ відповіло однозначно: «Спільно ми будемо сильнішими!».

 

Далі, по завершенню промов та дебатів було виконано порядок денний, затверджено низку різноманітних документів, нагороджено регіональних представників СФГУ та іменинників та, основне, -  обрано нових керівників Спортивної федерації глухих. Президентом СФГУ одноголосно обрано Леоніда Касіцького, почесним президентом  - Василя Сандугея, віце-президентом – Олега Лаврика. Також було обрано членів виконкому та ревізійної комісії СФГУ (детальніше дивіться Протокол 5 звітно-виборчої конференції).

 

Що ж, новий склад керівництва СФГУ готовий до роботи! І ми певні, що він оправдає покладену на нього довіру!

 

Наталя Гарач,

Прес-служба СФГУ та НКСІУ

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >