ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 751/2009 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
17.09.2009

Про відзначення державними нагородами України спортсменів, тренерів та фахівців національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів на XXI літніх Дефлімпійських іграх

 

За досягнення високих спортивних результатів на XXI літніх Дефлімпійських іграх у Тайпеї (Тайвань), виявлені мужність, самовідданість і волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЛИТВИНЕНКО Ганну Іванівну - багаторазову чемпіонку та призерку Дефлімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

Д'ЯЧЕНКА Дмитра Дмитровича - чемпіона та призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
КОМАРЕНКО Ольгу Аркадіївну - чемпіонку та призерку Дефлімпійських ігор з кульової стрільби
ХОДАКОВА Олександра Сергійовича - чемпіона та призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ЧЕХУНОВУ Марину Геннадіївну - чемпіонку та призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

КОРЕПАНОВА Віталія Вікторовича - чемпіона та призера Дефлімпійських ігор з боротьби
ЛИТВИНОВУ Анастасію Борисівну - чемпіонку та призерку Дефлімпійських ігор з плавання
МАЗУРА Сергія Андрійовича - чемпіона та призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
МІНЧЕНКА Сергія Володимировича - чемпіона та призера Дефлімпійських ігор з боротьби
СИТНІКОВУ Валерію Віталіївну - чемпіонку та багаторазову призерку Дефлімпійських ігор з плавання
ТОВСТУ Анну Ігорівну - багаторазову чемпіонку та призерку Дефлімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

БІЛОБЛОЦЬКОГО Олександра Сергійовича- призера Дефлімпійських ігор з волейболу
БУДЗІНСЬКОГО Романа Леонідовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ВИСОЦЬКОГО Олексія Олеговича - призера Дефлімпійських ігор з плавання
ГЕРІЯ Романа Романовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ГНАТЮКА Андрія В'ячеславовича - призера Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
ДЕЙНЕКУ Леоніда Миколайовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ДЕМ'ЯНЧУКА Сергія Станіславовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ЗАВІРУХУ - призера Дефлімпійських ігор з волейболу Ігоря Петровича
ЗАКЛАДНОГО Геннадія Миколайовича - призера Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
ЗУРГАЛІДЗЕ Андрія Юрійовича - багаторазового призера Дефлімпійських ігор з плавання
ЛОПАТУ Владислава Костянтиновича - призера Дефлімпійських ігор з плавання
МАЛИШЕВСЬКОГО Сергія Вікторовича - призера Дефлімпійських ігор з боротьби
НАТАЛЬЧУКА Володимира Володимировича - багаторазового призера Дефлімпійських ігор з плавання
ПОЛТОРАЦЬКОГО Олександра Олександровича - чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу
ПОМІНЧУКА Олександра Володимировича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ПРОХОРЧУКА Олександра Миколайовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
РИБКІНА Олександра Сергійовича - призера Дефлімпійських ігор з плавання
РОЗБИЦЬКОГО Віктора Чеславовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ТКАЧЕНКА Андрія Кімовича - призера Дефлімпійських ігор з боротьби
ЦИМОВСЬКОГО Єгора Євгеновича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ЧЕРНЯКА Ігоря Васильовича - призера Дефлімпійських ігор з настільного тенісу

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

АЖНЮКА Василя Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
БАЄВА Сергія Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
БАСАНСЬКОГО Дмитра Едуардовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
БЕЛЕНКОВУ Тамару Анатоліївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
БІДУ Тетяну Василівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування
БІЛОКОНЯ Олега Валерійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
БИСТРЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича - призера Дефлімпійських ігор з плавання
БУКІНА Макара Сергійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ВАСИЛЬЄВУ Марію Вікторівну - призерку Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
ВЕРЕЩАКУ Олександра Олександровича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ГОЛОВКО Марію Миколаївну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ГОЛУБ Вікторію Ігорівну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ДМИТРИЄНКА Олександра Олександровича - призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ЕТЬЄН Тетяну Борисівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ЗАГРЕБЕЛЬКА Олега Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ЗАДОРОЖНЮ Крістіну Андріївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Григоровича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ЗВЕРИНСЬКУ Інну Олександрівну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
КАСІЦЬКУ Юлію Леонідівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
КОВАЛЬЧУК Ірину Миколаївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
КОКОШУ Дмитра Олександровича - призера Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
КОРНІЄНКО Наталю Валеріївну - багаторазову призерку Дефлімпійських ігор з плавання
КОЛОДІЯ Олександра Ярославовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з кульової стрільби
КОШКАРОВА Олексія Аскольдовича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
ЛАВСЬКОГО Миколу Івановича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ЛАНДІНУ Вікторію Юріївну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ЛІСОВУ Наталю Іванівну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
МІРОШНІКОВУ Ірину Олександрівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
НЕВЕНЧЕНКА Дмитра Євгеновича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
НІКІФОРОВА Іллю Олександровича - призера Дефлімпійських ігор з волейболу
НІКУЛІНУ Марину Ємірсеітівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
НОСЕНКА Миколу Михайловича - призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ОНОКАЛО Олену Володимирівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу
ОРЕШНІКОВУ Олександру Сергіївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ПАВЛЮКОВУ Олену Юріївну - призерку Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
ПЛАХОТНІКА Дмитра Валерійовича - призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування
ПРИЧИНУ Родіона Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ПУПЕНУ Володимира Миколайовича - призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ПУЧКОВА Дмитра Сергійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
РІЯ Володимира Миколайовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
САВИЦЬКОГО Андрія Анатолійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
САФЬЯНОВА Андрія Юрійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
СЕДОВА Олексія Сергійовича - призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо
СОЛОВ'Я Віталія Борисовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
СТАРІКОВУ Ларису Григорівну - призерку Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
ТАНЧИКА Мирослава Борисовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ТАРАСОВА Сергія Олександровича - чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу
ТОПЧІЄВУ Юлію Миколаївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ТУРАЄВУ Анжелу Рустамівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ТУРКОВА Володимира Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
УКРАЇНЦЯ Дмитра Вікторовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
УРСУЛЕНКО Наталію Миколаївну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ФІЛІМОШКІНУ Римму Миколаївну - призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
ФРОЛОВА Сергія Вікторовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ХОДЬКО Юлію Олександрівну - призерку Дефлімпійських ігор з настільного тенісу
ХОЗЯІНОВА Ігоря Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ХРАМЦОВУ Ніну Юріївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ЧАЛЕНКА Олександра Васильовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ЧХУН Лілію Іванівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ШЕРЕТОВА Дмитра Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з дзюдо
ШОСТАК Ганну Володимирівну - призерку Дефлімпійських ігор з дзюдо
ЮРЧЕНКО Ірину Олександрівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з волейболу
ЯРОШЕВСЬКОГО Олексія Анатолійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з футболу
ЯРОШЕВСЬКУ Юлію Анатоліївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

МЕЛЬНИК Яну Олегівну - чемпіонку та багаторазову призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування
ШАПОВАЛ Юлію Вікторівну - чемпіонку та призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АЛФЬОРОВУ Ганну Юріївну - лікаря дефлімпійської збірної команди України
ТОМЧЕНКО Аллу Вікторівну - тренера дефлімпійської збірної команди України з кульової стрільби
ФЕДОРОВУ Людмилу Данилівну - тренера чемпіонки і призерки Дефлімпійських ігор з кульової стрільби Ольги Комаренко

Нагородити орденом Данила Галицького

ВАСИЛЬЄВА Василя Васильовича - тренера дефлімпійської збірної команди України з настільного тенісу
КАСІЦЬКОГО Леоніда Федоровича - тренера дефлімпійської збірної команди України з волейболу
КРАЙНЬОГО Олега Юрійовича - тренера дефлімпійської збірної команди України з пляжного волейболу
КРАСНОЩОКОВА Олександра Олександровича - тренера дефлімпійської збірної команди України з волейболу
КУЛАКОВА Івана Петровича - адміністратора дефлімпійської збірної команди України
ПЛАТОНОВА Олександра Васильовича - тренера чемпіона Дефлімпійських ігор з кульової стрільби Олександра Колодія
САДОЯНА Григорія Карамовича - тренера дефлімпійської збірної команди України з боротьби
САНДУГЕЯ Василя Павловича - шефа місії дефлімпійської збірної команди України в Тайпеї
СТУСІКА Юрія Омельяновича - тренера дефлімпійської збірної команди України з легкої атлетики
ТКАЧЕНКА Василя Володимировича - тренера дефлімпійської збірної команди України зі спортивного орієнтування
ФАТЄЄВА Андрія - тренера дефлімпійської збірної команди Юрійовича України з легкої атлетики

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ГАРАЧ Наталії Ростиславівні - головному спеціалісту відділу організаційного та інформаційного забезпечення Національного комітету спорту інвалідів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЛИХАЧОВІЙ Валентині Михайлівні - заступникові директора з фінансово-економічних питань представництва Національного комітету спорту інвалідів України в Автономній Республіці Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЩЇ УКРАЇНИ»

ЧЕРНІНІЙ Олександрі Львівні - директорові державного підприємства «Спортивна аптека», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

АНТОНОВУ Дмитру Олексійовичу - тренерові дефлімпійської збірної команди України з боротьби
БОНДАРЕНКУ Володимиру Івановичу - тренерові дефлімпійської збірної команди України зі спортивного орієнтування
ВЕРЕЩАЦІ Олександру Юрійовичу - тренерові дефлімпійської збірної команди України з футболу
ГУНЬКУ Дмитру Анатолійовичу - тренерові дефлімпійської збірної команди України з плавання
КУНИЦІ Олександру Павловичу - тренеру дефлімпійської збірної команди України з футболу
МАНЬКУ Володимиру Володимировичу - тренерові з плавання Кіровоградського обласного центру «Інваспорт», особистому тренеру чемпіонки та призерки Дефлімпійських ігор Анни Товстої
ОСТАПЕНКУ Миколі Павловичу - тренеру дефлімпійської збірної команди України з волейболу
ПАНКРАТОВУ Олегу Юрійовичу - тренеру дефлімпійської збірної команди України з плавання
ПОПОВУ Юрію Петровичу - тренерові дефлімпійської збірної команди України з легкої атлетики.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

17 вересня 2009 року

Джерело: http://www.president.gov.ua/documents/9891.html

 
< Попередня   Наступна >