ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Українки перемогли у Континентальному кубкові з волейболу сидячи Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
15.05.2010

_dsc0574_320x200.jpgКонтинентальний кубок з волейболу сидячи серед жіночих команд, що проходив з 8 по 15 травня 2010 року в Національному центрі параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів в Євпаторії закінчився перемогою української команди!

 

_dsc8721_320x200.jpgКонтинентальний кубок з волейболу сидячи серед жіночих команд, що проводився вперше на теренах нашої країни та став дебютним для європейського волейболу сидячи, об’єднав своїм змагальним запальним духом представниць прекрасної половини від п’ятьох країн – України, Росії, Німеччини, Литви та Польщі, кожні з яких показали високе прагнення до перемог та силу духу. Проте, спорт є спортом, і переможницями спортивних баталій стали українки, котрі, зігравши сім переможних матчів та один, поступившись першості команді Литви (3:2), вийшли у фінал з командою Росії. Саме 15 травня, у день закриття Кубку, нашим спортсменкам вкотре усміхнулась фортуна: у боротьбі за першість вони перемогли з рахунком 3:0. Команда Німеччини виборола почесну бронзу в литовчанок з рахунком 3:0.

 

_dsc0193_320x200.jpgВідтак, прикінцева таблиця учасників Кубку виглядає наступним чином:

 

1 місце - Україна
2 місце - Росія
3 місце - Німеччина
4 місце - Литва
5 місце – Польща

 

Нагадаємо, що Кубок проводився Європейським комітетом з волейболу сидячи та Національним паралімпійським комітетом України. Торалв Торкілдсен - президент Європейського комітету з волейболу сидячи – високо оцінив рівень організації та проведення Континентального кубку, особливо відзначивши умови проживання, тренування та змагань, які проходили в абсолютно безбар’єрному  Національному центрі параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, що в Євпаторії, та висловив надію, що цьогорічний спільний дебют стане доброю традицією для Національного паралімпійського комітету України та Європейського комітету з волейболу сидячи.

 

_dsc0589_320x200.jpgВ свою чергу, Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України, з задоволенням констатуючи спільний успіх у проведенні Континентального кубку та особливо радіючи успіхові українських волейболісток, підтвердив сподівання щодо майбутньої співпраці та наголосив, що цей дебютний Континентальний кубок став справжнім спортивним випробуванням для волейболісток перед майбутнім Чемпіонатом світу з волейболу сидячи, який пройде з 8 по 18 липня 2010 року в Оклахомі, США.

 

Ми ж з побажаннями удачі вболіватимемо за наших українських дівчаток! Так тримати!

 

Прес-служба НКСІУ,

фото ПОГ Бізнес-центр НКСІУ

Склад української команди:

Грановська Олександра (номер 8),

Чуркіна Анжеліка (номер 2),

Кузнецова Галина (номер 3),

Привалихіна Маргарита (номер 1),

Юдіна Ілона (номер 6),

Осетинська Інна (номер 9),

Тімчук Лариса (номер 3),

Лужкова Лариса (номер 7),

Пономаренко Лариса (номер 11)

 

Тренерський склад:

Тимошенко Віктор Гаврилович - тренер;волейбол сидячи, Дніпропетровська обл.;

Малойван Ярослав Володимирович - тренер;волейбол сидячи, Дніпропетровська обл.

 

Континентальний кубок: день за днем

 

MATCH № 

 

TIME, 

 

DATE 

 

MATCH 

 

RESULT 

 

Court № 

 

1st referee 

 

Nation 

 

2nd referee 

 

Nation 

 

1 

 

11:30 

 

May 10 

 

UKR-GER 

 

3:2 

 

(14:25; 25:14; 25:15; 22:25; 15:11) 

 

2 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

Toomas Murulo 

 

EST 

 

2 

 

12:30 May 10 

 

RUS-LTU 

 

3:1 

 

(24:26; 25:10; 25:6; 25:17) 

 

1 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

Serhii 

 

Ovcharuk 

 

UKR 

 

3 

 

17:30 

 

May 10 

 

GER-POL 

 

3:0 

 

(25:17; 25:20; 25:15) 

 

2 

 

Serhii  

 

Ovcharuk 

 

UKR 

 

Eddy 

 

Schipper 

 

NED 

 

4 

 

18:00 

 

May 10 

 

UKR-RUS 

 

3:1 

 

(25:17; 25:27; 25:18; 25:10) 

 

1 

 

Audrius 

 

Gargasas 

 

LTU 

 

Steve 

 

Walton 

 

GBR 

 

5 

 

10:00 

 

May 11 

 

GER-LTU 

 

2:3 

 

(25:14; 23:25; 23:25; 25:22; 13:15) 

 

1 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

6 

 

11:00 

 

May 11 

 

UKR-POL 

 

3:0  

 

(25:8; 25:17; 25:10) 

 

2 

 

Toomas Murulo 

 

EST 

 

Audrius Gargasas 

 

LTU 

 

7 

 

16:00 

 

May 11 

 

RUS-POL 

 

3:0  

 

(25:8; 25:14; 25:23) 

 

1 

 

Eddy 

 

Schipper 

 

NED 

 

Serhii 

 

Ovcharuk 

 

UKR 

 

8 

 

17:00 

 

May 11 

 

UKR-LTU 

 

3:0  

 

(25:19; 25:15; 25:16) 

 

2 

 

Toomas  

 

Murulo 

 

EST 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

9

 

10:00

 

May 12 

 

GER-RUS 

 

0:3  

 

(20:25; 20:25; 19:25) 

 

1 

 

Audrius 

 

Gargasas 

 

LTU 

 

Eddy 

 

Schipper 

 

NED 

 

10 

 

11:00 

 

May 12 

 

POL-LTU 

 

0:3  

 

(10:25; 15:25; 16:25) 

 

2 

 

Serhii 

 

Ovcharuk 

 

UKR 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

11 

 

16:00 

 

May 12 

 

RUS-UKR 

 

0:3  

 

(17:25; 14:25; 21:25) 

 

1 

 

Eddy 

 

Schipper 

 

NED 

 

Toomas 

 

Murulo 

 

EST 

 

12 

 

17:00 

 

May 12 

 

POL-GER 

 

0:3  

 

(13:25; 10:25; 14:25) 

 

2 

 

Serhii 

 

Ovcharuk 

 

UKR 

 

Audrius 

 

Gargasas 

 

LTU 

 

13 

 

10:00 

 

May 13 

 

LTU-RUS 

 

1:3 

 

(16:25; 25:27; 25:18; 19:25) 

 

1 

 

Serhii Ovcharuk 

 

UKR 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

14 

 

11:00 

 

May 13 

 

POL-UKR 

 

0:3 

 

(12:25; 11:25; 8:25) 

 

2 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

Audrius Gargasas 

 

LTU 

 

15 

 

16:00 

 

May 13 

 

LTU-GER 

 

2:3  

 

(25:20; 23:25; 25:22; 8:25; 13:15) 

 

1 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

16 

 

17:00 

 

May 13 

 

POL-RUS 

 

0:3  

 

(6:25; 12:25; 15:25) 

 

2 

 

Toomas Murulo 

 

EST 

 

Serhii Ovcharuk 

 

UKR 

 

17 

 

10:00 

 

May 14 

 

LTU-UKR 

 

3:2 

 

(14:25; 18:25; 25:14; 25:23; 16:14) 

 

1 

 

Toomas Murulo 

 

EST 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

18 

 

11:00 

 

May 14 

 

RUS-GER 

 

3:0  

 

(25:13; 25:13; 25:20) 

 

2 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

Audrius Gargasas 

 

LTU 

 

19 

 

16:00 

 

May 14 

 

LTU-POL 

 

3:0  

 

(25:12; 25:15; 25:7) 

 

1 

 

Serhii 

 

Ovcharuk 

 

UKR 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

20 

 

17:00 

 

May 14 

 

GER-UKR 

 

1:3  

 

(10:25; 25:23; 17:25; 19:25) 

 

2 

 

Steve Walton 

 

GBR 

 

Toomas Murulo 

 

EST 

 

3rd Place
 

 

 

10:00 

 

May 15 

 

LTU-GER 

 

0:3 (19:25; 27:29; 16:25) 

 

2 

 

Toomas 

 

Murulo 

 

EST 

 

Eddy Schipper 

 

NED 

 

Final  

 

12:00 

 

May 15 

 

UKR-RUS 

 

3:0  

 

(25:17; 25:21; 25:20) 

 

2 

 

Audrius Gargasas 

 

LTU 

 

Steve 

 

Walton 

 

GBR 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >