22232425262728
293031

Найкращих борців України визначено в Миколаєві Надіслати електронною поштою
20.03.2010

korepanov_320x200.jpgУ Миколаєві з 16 по 19 березня відбувся Чемпіонат та першість України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху.

На базі спортивного клубу «Трудові резерви» впродовж 4 днів найкращі слабочуючі борці України змагались у 7 вагових категоріях (дорослі) та у 10 вагових категоріях (юнаки) за звання чемпіона України з вільної боротьби, радуючи всіх глядачів видовищністю змагань та високою спортивною майстерністю.

В цих змаганнях взяли участь 75 спортсменів (40 дорослих та 35 юнаків) з 12 регіонів країни. Всі борці на килимі показали високий професіональний рівень, кожен чемпіон виборов перемогу у важкій і, водночас, чесній та безкомпромісній боротьбі.

korepanov_320x200.jpgЧемпіонами України серед дорослих стали: у вагові категорії 55 кг – Камбур А., Одеська обл.; 60 кг – Корепанов В., Миколаївська обл.; 66 кг – Панков О., Херсонська обл.; 74 кг – Ребро М., Одеська-Донецька обл.; 84 кг – Борисенко А., м. Київ; 96 кг – Слушний А., Вінницька обл.; 120 кг – Білявський Р., Одеська обл.

Чемпіонами України серед юнаків стали : у ваговій категорії 46 кг – Патирлиу В., Одеська обл.; 50 кг – Сущевський С., Сумська обл.; 54 кг – Бену Д., Одеська обл.; 58 кг – Єрьоменко Д., Одеська обл., 63 кг – Іванов М., Миколаївська обл.; 69 кг – Стоян М., Миколаївська обл.; 76 кг – Гнатюк Д., Одеська обл.; 85 кг – Драган С., Одеська обл.; 100 кг – Сопін С., Запорізька обл.

Організатори потурбувались про те, щоб змагання пройшли на достойному рівні: просторий зал, професійне суддівство (головний суддя змагань – суддя національної категорії Васильєв К.В.), медичне обслуговування. На змаганнях був присутній старший тренер Укрцентру «Інваспорт», член виконкому СФГУ Зіненко В.Ф. Змагання висвітлювались місцевими засобами масової інформації.

Головний тренер збірної команди України з боротьби Антонов Д.О. від імені усіх учасників Чемпіонату висловив велику подяку організатору змагань – начальнику Миколаївського центру «Інваспорт» Жуковській Т.О. за підготовку та проведення змагань на високому рівні, а також відмітив, що ці змагання стали великим кроком уперед по підготовці до Чемпіонату Європи 2011 року з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, який відбудеться у вересні в Єревані (Вірменія).

Ми ж побажаємо нашим спортсменам нових яскравих перемог в Європі!