891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Гардемарини з України вибороли в Італії сім медалей Надіслати електронною поштою
25.05.2010

dsc04571_640x480.jpgЗ 21 по 24 травня, в італійському містечку Лонато, пройшов Етап Кубку світу з фехтування у візках, у якому достойно виступила українська команда гардемаринів та гардемаринок.

dsc04585_640x480.jpgЗагалом у змаганнях взяли участь представники 16 країн. Українська команда була представлена 9 спортсменами: це Олександр Хоба і Алла Горліна з Донецька, киянка Ірина Лук’яненко, миколаївці Тетяна Позняк, Сергій Шенкевич і Михайло Бажуков, львів’яни Антон Дацко і Андрій Демчук, а також дебютант міжнародних змагань у складі збірної команди України – Вадим Цедрик з Одеси.

У перший день змагань жінки фехтували на шаблях, а чоловіки на шпагах.

У класі Б перемогу здобув наш Олександр Хоба з Донецька, який у фіналі здолав срібного призера Паралімпіади – Миколу Без’язичного з Білорусі 15-6, а у півфіналі свого друга – Сергія Шенкевича, який відповідно здобув бронзову медаль.

У класі А у боротьбу вступили троє наших представників. Найкраще виступив Андрій Демчук, який завоював бронзову медаль, поступившись у півфіналі поляку Пендеру 15-13. Вадим Цедрик посів 15 місце, а Михайло Бажуков  - 18-те.

На наступний день чоловіки фехтували на рапірі, а жінки взяли у руки шпаги.

Представниці України виступили на своєму рівні. Алла Горліна у класі А програла лише у фіналі представниці Гонконгу Ю 15-8. У класі Б  Лук’яненко і Позняк посіли відповідно 7 і 8 місця.

Рапіристи у класі А виступили невдало. Бажуков посів 11 місце, а Демчук 20-те. Зате Олександр Хоба здобув другу медаль на цих змаганнях. Він програв лиш у фіналі титулованому французу Франсуа 15-11. Ще один наш представник – Антон Дацко посів 9-те місце.

У завершальний день відбувалися змагання у жінок на рапірі, у чоловіків  - на шаблі, а також пройшли командні змагання чоловіків на шпагах.

На жаль, рапіристки не принесли нагород у скарбничку нашої збірної. Горліна посіла 5 місце, Позняк – 5-те, а Лук’яненко 8-ме місце.

dsc04571_640x480.jpgШабліст Цедрик, який виступає у класі А, програв у бою за вихід у 8-ку майбутньому чемпіону – греку Піларіносу, і відповідно посів 11 місце. Представники України у класі Б виступили краще. Так Сергій Шенкевич у драматичному бою за вихід у фінал при рахунку 14-10 на користь грека Тріфанофлу, зумів переломити хід поєдинку і перемогти 15-14. У фіналі Сергій програв французу Кратьєру 15-12. Антон Дацко посів 12 місце.

У командних змаганнях серед чоловіків на шпагах, наша команда у складі Бажукова, Хоби, Шенкевича і Демчука здобула срібну медаліь У фіналі наші спортсмени поступились у першості збірній Франції 45-43.

Отже, у доробку збірної України з фехтування у візках 7 медалей, з яких 1 золота, 4 срібні і 2 бронзові нагороди. Вітаємо наших спортсменів з яскравим виступом та бажаємо нових перемог! Так тримати!

Прес-служба НКСІУ,

за основу повідомлення взято матеріал та фото учасника змагань  - Андрія Демчука