9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

2 срібла в української команди стрілків на Чемпіонаті світу Надіслати електронною поштою
26.07.2010

one_str_320x200.jpgЧемпіонат світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що проходив у м. Загреб, Хорватія з 15 по 25 липня 2010 року, увійде в історію паралімпійської кульової стрільби як один з найбільш вдалих з точки зору організації змагань, представництва країн та показаних результатів.

main_str_320x200.jpg246 спортсменів із 43 країн світу взяли участь у змаганнях, встановивши 14 рекордів світу протягом 9 днів змагань. Загалом переможцям та призерам був вручений 31 комплект медалей, серед яких 17 індивідуальних комплектів та 14 командних. Традиційно найсильнішими були спортсмени з Кореї та Китаю, конкуренцію яким європейські країни поки що скласти не в змозі. До речі, саме Корея лідирувала на чемпіонаті і як країна з найбільшою делегацією: у її складі 15 спортсменів, наступною по складу була команда Великобританії - 14 спортсменів. У складі української команди виступило 7 спортсменів, серед яких 3 жінки та 4 чоловіка.

Команда стрілків з України, виборовши 2 срібні нагороди, посіла 12 світову позицію.

Володарями нагород у нашій команді стали:

-          українська жіноча команда, що виборола 2 місце зі стрільби з пневматичного пістолета на 10 м (вправа Р2). У складі команди виступили - наймолодша учасниця від України Димова Катерина, Мудрик Наталія та Ляху Ірина;

-          Нестеренко Вадим із Дніпропетровська у вправі FTP (мішень, що падає) отримав особисте 2 місце.