3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Три дні виступу плавців на Чемпіонаті світу: 1 місце у світі, 32 медалі та 9 світових рекордів Надіслати електронною поштою
18.08.2010

_dsc0036.jpgВже третій день поспіль національній паралімпійській збірній команді з плавання вдається утримати стійку першу світову позицію (як за кількістю золотих нагород, так і за загальною кількістю медалей) серед більш ніж 50 країн світу на Чемпіонаті світу з плавання, що проходить у м. Ейндховен (Нідерланди).

_dsc0256.jpgСаме третій день приніс нашій команді 8 почесних нагород, серед яких 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди, а також два нових світових рекорди та рекорди Європи. Загалом у доробку української паралімпійської збірної команди з плавання за три дні накопилось 32 нагороди, серед яких 14 золотих, 10 срібних та 8 бронзових медалей та 9 світових рекордів та 10 рекордів Європи. До речі, друга світова позиція (за кількістю золотих нагород)  у команди США (24 медалі: 9 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород), третім місцем заволоділа команда Великої Британії (28 нагород: 8 золотих, 9 срібних та 11 бронзових медалей).

Володарями нагород третього дня змагань стали наступні паралімпійці з України:

Дебютантка Чемпіонату світу Прологаєва Наталія виборола золото на дистанції 50 м на спині. ЇЇ результат 39.15 став світовим та європейським рекордом.

Результат 2:59.15 у доробку чотирьох українських красунь (Єлісаветської Ганни, Палян Ані, Федоти Олени, Прологаєвої Наталі), котрі боролись за першість у естафеті 4Х50м, став не тільки чемпіонським, але й рекордним.

Також поталанило і новачку Чемпіонату Богодайку Євгену, котрий, нарешті, добрався до золотої нагороди: дистанція 100м на спині стала щасливою для спортсмена.

Срібло дісталось Смирнову Віктору та Волковій Юлії на дистанції 100м стилем батерфляй. Також срібну нагороду вибороли чоловіки у естафеті 4Х50м (Семененко Ярослав, Виноградець Дмитро, Крижановський Дмитро, Богодайко Євгеній).

Бронзові нагороди у Чуфарова Данила (100м батерфляй) та Виноградця Дмитра (50 м на спині).

Що ж, сьогодні увечері ще один день змагань. Вболіваючи за наших спортсменів усім серцем, вкотре запрошуємо приєднатись до нас і нагадуємо, що трансляція Чемпіонату світу з плавання в режимі он-лайн  проходить на www.ParalympicSport.TV щоденно за центральноєвропейським часом CET: з 9:00 – 12:00 CET і все фінали з 17:00 – 21:00 CET. Українські глядачі можуть спостерігати за перебігом Чемпіонату світу за українським часом з 10 по 13 год. та фінали з 18 по 22 год. Протоколи змагань знаходяться на веб-сторінці Чемпіонату світу:http://www.wcswimming2010.nl/

Додаткову інформацію про склад команди та перебіг Чемпіонату світу дивіться на http://www.paralympic.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=741&Itemid=1 та www.paralympic.org.ua.